Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. I po co ta kobieta założyła jej łańcuch???
  2. Wszyscy tęsknimy już za wiosną! Wybierzemy się na wspólny spacer:smile:
  3. Świetnie! Może komuś zadrży serducho!
  4. Taka malutka, 30-cm sunieczka - może zmieści się u kogoś na DT? Takie maleństwo i przy "budzie":shake:
  5. Piękny kawaler - oby jak najszybciej znalazł dom, bo wiadomo co oznacza schronisko dla starszych, domowych kotków!
  6. Podnoszę!!!
  7. To świetnie! Akcja zakończona pełnym sukcesem!:multi::multi::multi: Teraz jeszcze żeby udało się załatwić transport!
  8. Ja tego Melanko nie odebrałam jako skargę, tylko jako stwierdzenie faktu. Każde zwierzę to indywidualista, a już szczególnie kot, więc nic w tym dziwnego, że Misia ma akurat taki rytuał przy jedzeniu. Czy ma jeszcze jakieś inne zabawne zachowania? Oczywiście z niecierpliwością czekamy na fotki Misi i jej nowych przyjaciół!
  9. Uciechów, o ile się nie mylę, jest na Dolnym Śląsku, koło Dzierżoniowa.
  10. Cofi bardzo o domek prosi! Schronisko to nie miejsce dla 10-letniego domowego kotka, on długo tam nie wytrzyma!
  11. Domka bardzo o domek prosi!
  12. Do góry Rudi, domku wyglądaj!
  13. Do góry Szyszuniu, teraz twoja kolej na wspaniały domek!
  14. Do góry Staszku, dalej szukamy domu!
  15. Młoda, malutka, śliczna sunia - prawdziwa Gratka - dalej bez domu...
  16. Dziękujemy ślicznie Mulinko - jesteś niezastąpiona:loveu:
  17. No, ale mimo wszystko udało się wkleić fotki. Sprytne te zwierzaki Babci - wiedziały u kogo szukać domu!
  18. Oczywiście Aniu, wyślij karmę Szyszce. Z Fredzia był zawsze taki gentleman, że teraz nawet swoje jedzonko odda chorej koleżance.
  19. Ogłoszenia, jak najwięcej ogłoszeń na różnych portalach i w lokalnej prasie plus piękny, wzruszający tekst - może w kimś zadrży serducho
  20. Niech on jeszcze zdąży nacieszyć się życiem!
  21. No to:thumbs::thumbs::thumbs:
  22. A ten pierwszy dzień Misi w nowym domu przypada w Międzynarodowy Dzień Kota! Misiu - dużo zdrówka i teraz już tylko samych szczęśliwych dni w nowej Rodzinie!:loveu:
  23. Melanko - serdecznie witamy na dogo!:loveu: Misia ma swoje przyzwyczajenia, które wyniosła z 10-letniego życia w tamtym domu. Troszeczkę musi potrwać zanim przyzwyczai się do nowych warunków. Ale to kochana, łagodna i ufna koteczka, wierzę, że nie będzie z nią problemów.
×
×
  • Create New...