Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Dziękuję Amyszko, dziękuję Mulinko! Już wkleiłam nowy bannerek!
  2. Czyli happy end blisko! Świetnie!
  3. Tak pięknie piszesz Kakadu... To słowa płynące z samego serca...
  4. Ogromnie się cieszę, że Misia tak pięknie się zaaklimatyzowała, że nie ma z nią kłopotów tylko same radości.My też dziękujemy bardzo Melanko, że to właśnie Ty ją zaadoptowałaś, stworzyłaś jej dom, w którym czuje się szczęśliwa:iloveyou:
  5. No nie, i dopiero dzisiaj o tym się dowiadujemy? Sun, kochany, tak się cieszę, bądź szczęśliwy piesku:multi::multi::multi:
  6. Do marca już niedaleko!
  7. W najgorszym wypadku jest jeszcze pociąg. W ten sposób na dogo były już transportowane zwierzaki. Ja jechałam trasą Poznań-Wawa - to jakieś 2 godziny, o ile dobrze pamiętam (pospiesznym oczywiście).
  8. My też z niecierpliwością czekamy, oby się udało!!!
  9. Do góry Szyszeczko! Pilnie szukamy domu dla ślicznej koteczki, ona w schronisku nigdy nie wyzdrowieje!
  10. Podtrzymuj ten płomyk, Madzik, niech zapłonie wielkim ogniem!
  11. Lovefigaro - jesteś niesamowita! Wielkie brawa dla Ciebie:klacz::klacz::klacz:
  12. Dalej szukamy domu dla ślicznego Rudiego!
  13. Nie, to niemożliwe, żeby on dalej nie miał domu:shake:
  14. I co ze Staszkiem???
  15. No, na to wygląda :smile:Ale Cofi miał być jeszcze zaszczepiony przed wyjazdem.
  16. W ostateczności z Kielc do Wawy jest PKS lub PKP.
  17. Czy Frotka już wie o tym planie? Może ona ma jakiś pomysł, jakieś kontakty? Lusia musi w piątek znaleźć się w Warszawie, nawet jakby po kawałku różne osoby z dogo, z tamtych okolic, miały ją podwozić.
  18. Dzisiaj jest jakiś szczególny dzień - wszystkim zwierzakom z mojego podpisu układa się pomyślnie los. Dudzia ma już co najmniej DT, Lusia też zaklepany DT, z Cofim wierzę, że wszystko ułoży się, i jeszcze na doatek do starszego psa Staszka, któremu kibicowałam uśmiechnął się los.Takie dni podnoszą człowieka na duchu. Oby Szyszunia załapała się na tę dobrą passę!
  19. Transport musi się znaleźć i wierzę, że się znajdzie, bo to wielka szansa dla Lusi.
  20. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Cofi z mojego podpisu przyjedzie do mnie na tymczas, mając już zaklepany DS. I zaraz na miejsce jego bannerku wskoczy bannerek Szyszki - oby miała tyle samo szczęścia!
  21. Ja bym też śmierci Rysia nie interpretowała w ten sposób. Frodzio najprawdopodobniej i tak by został u Ciebie, Kakadu, i śmierć Rysia niczego tu nie zmienia. Przeciwnie, gdyby zakładać, że taki był warunek pozostania Frodzia u Ciebie, to łatwo można by pieska za to znielubić. Śmierć Rysia była bezsensowna, niczemu absolutnie nie posłużyła, tak jak śmierć każdej bliskiej sercu istoty stała się tylko żródłem cierpienia i bólu.
  22. Ale się pieknie wszystko zaczyna układać! Lovefigaro - wielkie dzięki w imieniu Lusi!:loveu:
  23. :thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...