Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Domka przypomina o sobie!
  2. Do góry śliczna panienko!
  3. Do góry malutka sunieczko!
  4. Szyszuniu, pobudka, domku szukamy!
  5. Trzeba poczekać do piątku, jak już Lusia na pewno będzie w domu.
  6. Takie śliczności i dalej bez domku:shake:
  7. Super wieści! A to się Tusieńce udało! A może DT zostawi ją sobie jako jedną, jedyną dziewczynkę?
  8. Szczęśliwy dzień nie tylko dla Staszka, ale i dla jego kolegi!!! Tak się cieszę:multi::multi::multi:
  9. Super wieści!!!
  10. Takie wieści to jak balsam dla duszy! Buziaki dla całej Rodzinki:calus::loveu:
  11. Dalej walczymy o domek!!!
  12. Gratka się przypomina!
  13. To już dzisiaj!:kciuki::kciuki::kciuki:
  14. Chociaż podniosę malutką!
  15. Strasznie się cieszę:multi::multi::multi:
  16. Tak, nowe fotki koniecznie, bo na tej mało kocinkę widać.
  17. Pokazujemy się jeszcze raz, może komuś jakiś pomysł do głowy wpadnie!
  18. Ma wątek na dogo i na miau, ma ogłoszenia, musi się udać!
  19. Chudy, bo stres zjada, w domu na pewno przytyje!
  20. No to jutro bardzo ważny dzień. Oby się udało!!!
  21. OlkoLolka - dziękuję, że próbujesz pomóc w transporcie, może udałoby się wcześniej przewieźć Cofiego, dla niego każdy dzień w schronisku to cierpienie.
  22. Do góry Szyszuniu! Nowy dzień - nowe szanse!
  23. Wszyscy czekamy na szczęśliwy finał!
×
×
  • Create New...