Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mogę prosić o link na miau?
  2. Tu, na dogo, jedynaczką nie mogłaby być - każdy z nas ma już gromadkę swoich zwierzaków. Ale może z ogłoszenia ktoś się znajdzie?
  3. On już tyle w życiu przeszedł - należy mu się w końcu domek!
  4. To świetnie! Teraz czekamy na efekty!
  5. Elu, przytulam Cię mocno... Dakotko, biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem, tam już nic nie boli [*] [*] [*]
  6. Oby ktoś go wypatrzył!!!
  7. Ja niestety nie jestem zalogowana na miau
  8. Piękny, duży, domowy kot - kto go wyciągnie ze schroniska???
  9. Dalej uparcie szukamy domu dla tej wspaniałej suni!!!
  10. Toffik to kot czy piesek? A Burego podnoszę!!!
  11. Jest na pewno lepiej, dużo lepiej. Może operacja nie będzie potrzebna?
  12. Smutna historia...:-( Może ktoś ma warunki dla kotka wychodzącego???
  13. Super:multi::multi::multi:
  14. Ale wieści:multi::multi::multi:
  15. Najczęściej niestety tak jest, ale przecież domy znajdują również starsze kotki, nawet niepełnosprawne, więc nie traćmy nadziei!
  16. Jeżeli bez operacji szanse są zerowe, to jedyną opcją jest zabieg, zawsze to jakaś nadzieja...
  17. Gdzie ten domek dla Jorgusi, no gdzie???
  18. Domku, Irysek czeka!!!
  19. Z ogłoszeniami, żeby zadziałały, to trzeba trochę poczekać. Oby tylko ktoś Kubusia szybko zauważył, bo nie wiem jak on sobie poradzi w gromadzie schroniskowych kotów:shake:
  20. Warszawianka - idealna towarzyszka dla kota - szuka pilnie domu!
  21. No i proszę, lekarstwa chyba zaczynają działać!:smile: Elu, proszę, dbaj o siebie, przynajmniej Ty musisz być zdrowa, bo kto się zajmie... Może przyłóż coś na to kolano, ta gula to efekt stłuczenia kolana, ech martwię się:shake: I nie rozumiem zupełnie za co Ty siebie obwiniasz? Miłość, dobroć, poświęcenie - Ty to wszystko dajesz swoim zwierzakom!
  22. Zrobiłaś wszystko tak jak należy i dużo, bardzo dużo, o wiele więcej niż niejeden opiekun. Każdy zwierzak chciałby mieć taką mamusię. Jeżeli ma być to, co nieuchronne, to wiedz, że zrobiłaś wszystko co było w Twojej mocy i Dakotka też to wie, i dziękuje Ci za Twoją opiekę i miłość.
  23. :multi::multi::multi:Udało się!!! Ale kciuki trzymane dalej:thumbs:
×
×
  • Create New...