Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Nie no, domek musi się znaleźć!!!
  2. Kicia z charakterkiem!
  3. Jorgusia się przypomina!
  4. Czy już coś wiadomo?
  5. No właśnie, nie rozumiem dlaczego?
  6. Śliczna sunia, pięknie umaszczona, a u Eli jak rozkwitnie!
  7. Busieńka? Ma swój wątek? Elu, moje sunie mają 12 i 14 lat! I ja nie chcę myśleć co będzie jutro, za tydzień, za miesiąc. Ważny jest dzień dzisiejszy! Vega jest u mnie 12 lat i wydaje się stale taka sama, chociaż już nie chodzimy na takie dalekie spacery - jest słabsza, często się potyka, widać, że ją boli kręgosłup i stawy, ale jeszcze podbiegnie, podskoczy. Tinkę mam trochę ponad rok i nie miałam okazji obserwować jak się starzeje, ona też nie ma zbyt dobrej kondycji, chociaż jest młodsza, ale wydaje mi sie, że ona nigdy nie chodziła na dłuższe spacery i dlatego się męczy. Starość niestety dotyka nas wszystkich, i ludzi i zwierzęta. Najważniejsze żeby był wtedy ktoś kto zadba, przytuli, kto kocha nas takimi jakimi jesteśmy.
  8. Sen na świeżym powietrzu bardzo zdrowy;)
  9. Taka ładna, mądra sunia i zero odzewu???
  10. Wspomagamy, na odległość wspomagamy:smile: A jakieś postępy już są?
  11. Dziękuję, już odsłuchałam - pięknie śpiewa ten mały Caruso:loveu: Ale mój Cofi to nie zna się na muzyce, bo uciekł mi z kolan, a pozostałe zwierzaki w ogóle nie zareagowały. Vedze to się nie dziwię, bo głucha. ale reszta??? Z Frodzia to jednak jest meloman;)
  12. Już podaję na PW. Super:multi:Dziękuję!
  13. Kciuki oczywiście mocno trzymane:thumbs: I czekamy na wieści- tylko dobre wieści!
  14. Poszukałam zaganiacza w Wikipedii - już wiem jak wygląda. Taki mały ptaszek i taki głos, że aż Frodzio się zasłuchał!
  15. Widzę, że Murka wychowuje Frodzia:evil_lol: A tak w ogóle, to jak teraz wyglądają kocio-psie relacje? A fotki zaganiacza to już nie zrobiłaś?
  16. Byłoby cudownie! Kciuki zaciskam!
  17. Dalej szukamy domu dla tej miłej koteczki!
  18. Dlaczego nikt tej suni nie chce???
  19. Pilnie domek potrzebny!!!
  20. Sponsora na długie lata to ciężko będzie znaleźć, ale domku szukamy dalej!
  21. Tutaj jest papuga nimfa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111349[/URL]
  22. Biedny, kochany Rexik, nie wie co się stało, dlaczego Dakunia zniknęła, była, była i nagle jej nie ma:shake:
  23. Dziękuję:smile: Szkoda tylko, że żadnego odzewu jak do tej pory:shake:
  24. Rozumiem. Bywają takie zwierzęta - urodzone jedynaki!
  25. Rozumiem, że mama go nie może wziąć?
×
×
  • Create New...