Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Bidulek, na pewno go boli:-( Ale teraz już powinno być wszystko dobrze!
  2. Śliczne fotki! Jak to dobrze, że Rudzielec już w domu! :multi:A zwiedzanie mieszkania oczywiście obowiązkowe:smile: Czy ta goła skóra na udzie już porasta meszkiem?
  3. Trzymam kciuki, ale martwię się o niego - to przecież następna operacja, a on już tyle przeszedł:shake:
  4. Wielka szkoda, tyle trudu i poświęcenia, i tyle cierpień dla Bacika:-( Ten domek, który był kiedyś chętny, to rozumiem, że już chętny nie jest?
  5. Dzień pełen wrażeń, i ręce pełne roboty, skąd Ty bierzesz na to siły Tweety! Jestem pełna podziwu i uznania! Zmartwiła mnie łapka Mruczusia - następna operacja i ból i narkoza...biedactwo kochane...
  6. Kciuki trzymane!!! Maliniaczek - cudny kocurek!!!
  7. No to czekamy, a w międzyczasie może komuś spodoba się Kubuś - śliczny, duży, czarny kotek!
  8. Domku szukamy!!!
  9. Domek dla domowego kotka bardzo pilnie potrzebny!!!
  10. Szukamy dalej domku!!! Najlepiej zakoconego!!!
  11. Masz rację Zosiu, przyroda to tylko tło, uwydatniające i dopełniające piękno modela - Barriego!
  12. Bo ja nie wiem czym bardziej się zachwycać - psem czy przyrodą?
  13. Może to jakieś osobiste "anse", a tracą na tym jak zwykle zwierzaki
  14. To ogłoście go tam proszę. Mój tymczasik stamtąd znalazł dom!
  15. Zosiu, najserdeczniejsze życzenia imieninowe:Rose: A może pasowałyby szelki dla małego pieska, takie nie na zatrzask tylko na normalną sprzączkę?
  16. Przypominamy się!!!
  17. Czy Kubuś jest na miau w dziale "adopcje"?Jeżeli nie, to trzeba go tam koniecznie umieścić!
  18. Duża część dogomaniaków ma i psy i koty, i dzieli miłość po równo (choć u mnie w tej chwili liczba kotów dwukrotnie przewyższa liczbę psów, no ale wagowo, to jest jak 5:1 dla psów :evil_lol:)
  19. Domek pilnie potrzebny, bo koteczek nam zdziczeje!!!
  20. Hop, hop, domku!!! Śliczna koteczka czeka!!!
  21. Borysek dzielnie zawalczył z kolejnym choróbskiem:multi: Oczywiście przy udziale cioci Malagos:loveu:
  22. O tak, krzesło dostało niezłą reprymendę:evil_lol:
  23. Śliczna Szyszunia:loveu: Nawet katarek nie ujmuje jej wdzięku!
×
×
  • Create New...