Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No proszę! Ela ze Stasiem to nawet domek potrafią wybudować!
  2. Kto chce kota jedynaka?
  3. Co by tu zrobić żeby znaleźć???
  4. Szczęśliwy koniec:multi:
  5. Śliczne maleństwo:loveu: Oby udało się tę łapkę uratować!
  6. Pomalutku ucz Bunię chodzenia po schodach, bo tylko patrzeć jak kilogramów jej przybędzie, a Ty kręgosłup masz tylko jeden. Co do siatki na balkonie, to podziwiam Twoje zdolności - ja jestem antytalent jeżeli chodzi o wszelkie prace techniczne.
  7. Nic to, szukamy dalej domku!
  8. Mnie to wszelkie riposty przychodzą dopiero po fakcie
  9. Nie do wiary jak szybko się Bunia zadomowiła! I jak ją pięknie rezydenci przyjęli, no ale mają chyba już w tym wprawę?
  10. W górę Jorgusiu, może ktoś cię zauważy!
  11. I znowu pniemy się do góry!
  12. Ależ z niej kawał kota:crazyeye: Nic dziwnego, że każde kocie szelki były za małe!
  13. Super:multi::multi::multi: To teraz czekamy na relacje!!!
  14. A Warszawianka dalej czeka...
  15. Ja też nie widzę nic złego w robieniu bazarków na adoptowanego z dogo psa. I nie jesteś Marto w tym działaniu osamotniona, tzn. nie tylko Ty zakładasz tego typu bazarki. Ale podobno regulamin tego zabrania, nie wiem tylko czy dotyczy to również zwierząt zabranych z dogo na DT i potem adoptowanych. Ale jak dla mnie, bazarki na Frodka są jak najbardziej uzasadnione.
  16. Moja Vega jak ją brałam ze schroniska też miała podobno 2,5 roku:evil_lol: Zawsze się zastanawiałam skąd taka dokładność:roll:
  17. Dalej szukamy domku dla ślicznej koteczki!
  18. Podaję link: [URL]http://ww6.tvp.pl/7400.dzialy[/URL] Ale dzisiejszego wydania jeszcze w necie nie ma, ja oglądałam w telewizji
  19. Tak, kitki zostały! My również ślemy serdeczności dla Cioteczek:smile:
  20. Zdjęcia były jeszcze z Krakowa, pokazywano te odleżyny, o Tobie też była mowa, że Borys ma teraz wspaniały dom w Ostrołęce. I podziękowania dla Tweety były za leczenie. To był reportaż o losie tej gromadki kotków, którym razem z kastracją zafundowano śmierć. Wystąpiła pani Lucyna, to ona o wszystkim opowiadała.
  21. Trzeci dzień z kolei strzygę Tinę. Zaczęłam od głowy i szyi i stępiłam jedyne zaokrąglone na końcach nożyczki. Wczoraj podstrzygłam dalsze części, wycinając głównie kołtuny, które zrobiły jej się przez zimę, bo futro jej urosło strasznie długie i gęste, a na widok szczotki i grzebienia dostawała histerii, więc udawało mi się tylko przeczesać ją z wierzchu. Przy wczorajszym strzyżeniu popsułam drugą parę nożyczek. Dzisiaj wzięłam jedyne, jakie mi pozostały - nożyce do drobiu :evil_lol:i to one okazały się najlepsze. Został mi jeszcze grzbiet, ale tutaj chyba zostawię jej trochę dłuższe włosy. Tinka, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i zaskoczeniu stała nawet dość spokojnie (oczywiście była przywiązana smyczą do klamki, bo inaczej momentalnie by zwiała), a w nagrodę dostała kawałek czekolady. Muszę jej jeszcze wyrównać włosy, ale ogólnie wygląda o wiele lepiej. I młodziej! Przypomina teraz bardziej terriera niż PONa. Podoba mi się w tej fryzurze, nawet jeśli nie jest to jeszcze dokończone i zrobione fachowo. Sprzątając włosy miałam okazję przekonać się ile w nich było brudu i kurzu, a przecież kąpałam Tinkę 2 tygodnie temu. Będzie suni teraz wygodniej, chłodniej i ogólnie bardziej komfortowo:smile:
  22. Borysek robi karierę w telewizji - wystąpił w programie "Kundel bury i kocury":loveu:
  23. Jorgusia nadal bez domku...
×
×
  • Create New...