Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Wspaniale czytać takie wieści:loveu: Nie dziwię się, że Mrówcia tak kocha plener - po okresie schroniskowym, gdzie przestrzeń była z konieczności bardzo ograniczona, możliwość swobodnego wybiegania się jest wielką atrakcją.
  2. No proszę, jaka dzielna panienka!!!
  3. Komu tego urwisa, komu???
  4. A mniej więcej kiedy byłaby ta adopcja możliwa?
  5. Kciuki za maluszki trzymane:thumbs: Nesko, opiekuj się maleństwami!
  6. Czy ona już przeszła do jakiegoś bardziej widocznego boksu?
  7. Tinka ma się dobrze, w nowej fryzurze wygląda bardzo ładnie i młodo, i nie jest to tylko moje zdanie. No i jest jej lżej i chłodniej. Wtatara - kiedy się spotkamy? Czekam na propozycję terminu:smile:
  8. To świetnie:multi: Przynajmniej teraz jesteś już Marto spokojna, że wszystko jest OK!
  9. Nikogo nie interesuje ten maluch?
  10. Nikt nie zaprosi tej czarnulki do domu???
  11. Ale dzięki tym hopkom wątek nie spada na którąś tam bardzo daleką stronę!
  12. Najważniejsze, że zdrowie dopisuje:multi: A z oswajaniem, to krok za kroczkiem i będzie z niego nakolankowy kotek:loveu:
  13. To świetnie:multi::multi::multi:
  14. Ja Tinie też ostrzygłam lwią grzywę, i nie tylko! Wyglądasz Rudi świetnie - chłopak w pełni sił! A Ciumkała to na tej fotce ziewa czy się wydziera?
  15. I znowu skaczemy!!!
  16. Malutki Antoś dalej bez domu...
  17. Mała czarna Neska dalej bez domu:shake:
  18. Śliczne fotki:smile: Te wykopki faktycznie niebezpieczne, nawet ktoś o zdrowych oczach może przez nieuwagę w nie wpaść! A ubranka zostaw, może się kiedyś jeszcze przydadzą...
  19. Tak, to zdjęcie na łóżku to ZDJĘCIE ROKU!!! A Kropek i Lisek dla mnie nie do odróżnienia, przynajmniej z wyglądu, bo może charaktery inne.
  20. A wyobraź sobie Rudi, że ja dzisiaj o Tobie myslałam i postanowiłam, jak tylko usiądę do kompa, zapytać co u Was. A tu proszę, sam się odezwałeś! Faktycznie dużo się działo, no bo i szmat czasu upłynął. Szkoda Dziada, starość jest nieprzyjemna, a kończy się zawsze jednako...:-( A ty to się jeszcze nigdzie nie wybieraj, to że ci zostały tylko 3 zęby nie znaczy, że musisz pisać "jeszcze z tej strony Mostu". Niektórzy chcieliby, żeby im zostały choć 3 własne zęby! A z Ciumkałą nie mógłbyś się zakumplować? :cool3:Na pewno byście się nie nudzili!;) Pozdrawiam całą Rodzinkę :loveu:i pisz Rudi, pisz jak najczęściej!
  21. Do góry, do góry, przecież to niemożliwe, żeby ona dalej była bez domu!!!
  22. Neska tak bardzo tęskni za domem...
  23. Do góry Antosiu, przypomnij o sobie!
  24. Biedaczek, nie udało mu się pomóc:placz::placz::placz: Śpij spokojnie maleńki [*] [*] [*]
  25. Mnie też! A Bunia taka okrąglutka, brzusio najedzony, nikt by nie powiedział, że jeszcze niedawno takie biedactwo z niej było,
×
×
  • Create New...