Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jeżeli sunia taka zaniedbana, to marne szanse, żeby znalazł się właściciel. Na tym pierwszym filmiku widać, że łapka amputowana jest od połowy, chyba że się mylę?
  2. Może jeszcze dzisiaj zdążysz załatwić coś z tą panią?
  3. To wspaniale:multi::multi::multi:
  4. Te najbardziej przyjazne trzeba by odłowić i szukać domku, a w ogóle to sterylizacja na pierwszym miejscu, bo za chwilę kotków zrobi się kilka razy więcej. Koniecznie zrób zdjęcia kotkom i załóż im wątek.
  5. Co u Neski???
  6. Z wątku na miau wynika, że Serafinek już w swoim domku!
  7. Kliknęłam na guzik "Click here to give - it's free" i jest to równowartość 6 misek!
  8. Ja bardzo liczę na to ogłoszenie w Kocich Sprawach
  9. To trzeba jej jakieś imię wymyśleć! Tu już jest na forum jedna kicia o oryginalnym imieniu Kicia;)
  10. Kociaki pozmywały naczynia, poobcierały, teraz myją zlew;)
  11. W pełni mu (Wam!!!) się to należało:)
  12. Ale chłopak wypiękniał! Nie ten sam Borysek!!!:loveu:
  13. Elu, jak się czujesz? Byłaś na pogotowiu? Chyba nic nie mogę doradzić, bo co bym nie powiedziała, to i tak decyzję podjąć musisz TY!
  14. A teraz pobiegniemy!
  15. Wrócić do piwnicy? Absolutnie NIE!
  16. Tak bym chciała, żeby im się poszczęściło, żeby poszły razem do jednego domku!
  17. Ona potrzebuje swojego człowieka na własność!
  18. Taka kochana z niej mamusia!
  19. Namiot rzeczywiście świetny i panny zaraz się zorientowały do czego ma służyć!
  20. A kiedy ukaże się ogłoszenie?
×
×
  • Create New...