Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Nie wiedziałam, że są aż tak maleńkie:shake: Gdyby znalazł się DT to czy wydadzą rodzinkę przed upływem kwarantanny? Chyba nie, więc sądzę, że mamy 2 tygodnie na szukanie im domu.
  2. Miejmy nadzieję, że te dziewczyny naprawdę dbają o pieski. A co do schroniska, to pewnie taki los je czeka, chyba że znajdzie się jakiś dom/domy, może tam na miejscu ktoś przygarnie jakiegoś malucha.
  3. Oj, żeby się udało z tym transportem! Może ktoś będzie wracał z urlopu znad morza na południe? Trzeba zgłosić to na wątku transportowym. Wiem, że psy pokonywały już taką odległość, sama mam sunię z Sopotu, no ale ją osobiście przywiozła Brązowa z Abi.
  4. Nie tylko oczka, cała jest śliczna!
  5. No właśnie, ale nie wiadomo czy maluszki zostały też przewiezione do tej klatki weterynaryjnej. To przecież tylko pracownicy gminy, los piesków na pewno nie leży im specjalnie na sercu.
  6. Przypomnimy się jeszcze wieczorem!
  7. Ja chyba nie bardzo zrozumiałam. Czy maluszki zostały zabrane razem z mamą, czy leżą tam w rowie, samiuteńkie?
  8. Sunię pewnie podejrzewają o wściekliznę, dlatego trzymana jest w klatce na obserwacji. Ale te maluchy! Przecież one same sobie nie poradzą!
  9. Coś się kroi???
  10. To super:multi::multi::multi:
  11. A ja miałam nadzieję, że on już w domu...
  12. No to już niedługo:)
  13. Cudownie:multi::multi::multi:
  14. Szkoda życia na siedzenie w schronisku...
  15. Albo wbije sobie w bosą stopę:evil_lol: Ale na serio walają się, często wbite w dywan lub chodnik, albo jakąś tapicerkę.
  16. Ja też znajduję pazurki w różnych miejscach, poza tym nie raz widziałam, jak moje koty robią sobie manicure;)
  17. Brązowa, ale mi lekturę zafundowałaś :oTo się czyta jak powieść, na szczęście z happy endem:multi:
  18. Przydałyby się jakieś nowe, wyraźniejsze zdjęcia Kiary
  19. I co z tym potencjalnym domkiem???
  20. A może by ten pazurek po prostu zlikwidować? W Stanach np. wyrywają kotom pazury:angryy:, żeby nie drapały mebli, tutaj byłby to tylko jeden pazur, i to ze względów zdrowotnych.
  21. Porównałam sobie Słonko z pierwszej strony ze Słonkiem na tych fotkach. Różnica kolosalna, nie ta sama koteczka, jaka piękna, jakie futerko lśniące, no w ogóle rewelacja:loveu:
  22. Dzięki, przeglądnę wątek na pewno:)
  23. Świetne miejsce na odpoczynek, no i zwierzaki można ze sobą zabrać:)
×
×
  • Create New...