Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Wszystko dobre, co się dobrze kończy:multi: Teraz pozostaje już tylko zmienić tytuł wątku:)
  2. Super wieści:multi::multi::multi: Wszystkiego najlepszego dla Figuni i jej Państwa:loveu:
  3. A Tinka wręcz przeciwnie, woli mężczyzn od kobiet. Właściwie to się nie dziwię, bo to przecież jej własna pani przyprowadziła ją do schroniska po 10 latach, i w jakim stanie była wtedy sunia:-( Najwidoczniej zaznała więcej przykrości od swojej pani niż od mężczyzn, z którymi miała styczność. Ale Tinka na szczęście nie gryzie nikogo - ani ludzi ani innych zwierząt, pod tym względem nie mam z nią żadnych problemów. Vega natomiast, jak ją wzięłam ze schroniska, to przez jakiś czas reagowała agresywnie na mężczyzn niosących w ręku jakiś długi predmiot, typu parasol, tuba z rysunkami itp. Widocznie była biedaczka bita:-( Po paru miesiącach taka reakcja ustała, powiedziałabym nawet, że teraz woli mężczyzn...jak to kobieta;) Co do Figuni, to ja też znam dwa małe pieski, które muszą chodzić w kagańcu, bo gryzą. Ale myślę, że pomysł Figi Bez Maku jest dobry, może uda się pochwałami i smakołykami okiełznać jakoś sunię, bo wiem, że takie zachowanie na spacerze wcale nie jest miłe, dla obu stron. A jak się trafi na jakiegoś gbura albo typa spod ciemnej gwiazdy, to może być bardzo nieprzyjemnie:shake: Trzymam kciuki za postępy Figuni:kciuki:
  4. No, to już przeszłe, złe losy Figuni po części zostały wyjaśnione. Biedactwo, dużo musiała się nacierpieć. Za to teraz ma jak w raju:)
  5. Co do Tinki, to jest to już dama w podeszłym wieku - coś między 12 a 13 lat. W styczniu miną 2 lata jak jest u mnie. Ogólnie wszystko OK, ale widać, że ta sunia nie miała wesołego życia :shake:- jest nadal lękliwa i przewrażliwiona. Vega miewa już trudności z chodzeniem, ale w duszy to nadal młody pies. Przybył mi czwarty kot - starszy kotek z Uciechowa, którego miałam na DT, a z którego DS z powodu choroby zrezygnował. To bardzo łagodny, zupełnie bezproblemowy starszy pan:) To tak w dużym skrócie.
  6. Jak nie Miuti, to pozostaje jej chyba tylko kopalnia... Trzeba dać koteczce szansę!
  7. Cieszę się, że u Was wszystko w porządku. Figunia, jak widać, dalej ma uraz do obcych mężczyzn, musiała doznać wiele krzywd od któregoś z przedstawicieli tej płci. Kaganiec, dla własnego i cudzego dobra musi więc nosić, trudna rada. Najważniejsze, że zdrowa i wesoła. Serdeczne pozdrowienia dla całej Waszej gromadki:)
  8. Biedactwo:placz: Co jej właściwie było? Na co umarła? Maleńka [*] [*] [*]
  9. Dobrze, że jest jeszcze tydzień na szukanie jakiegoś lokum dla koteńki
  10. Gama szuka choćby DT!!! Nie może wrócić na halę!!!
  11. Oby teraz to już był TEN tydzień:kciuki:
  12. Ale się podziało:shake:...współczuję...Na szczęście skończyło się dobrze, ale ile każdy z Was najadł się strachu, to sam tylko wie. I masz rację Elu, albo zakupy, albo pies. Ja zawsze się bałam zostawiać psa przed sklepem, dlatego nigdy tego nie robiłam:shake:, chociaż ludzie zostawiają i w większości przypadków nic się nie dzieje, no ale strzeżonego...
  13. To jest niestety smutna rzeczywistość - za dużo zwierząt szukających domu, za mało chętnych ten dom im dać:-(
  14. [quote name='grazyna9915']Idę o zakład że DYZIOWI to nawet w "kupie" by Twoje kociaki mu nie dały rady. :evil_lol: Kto go poznał to wie co mam na myśli. :diabloti:[/quote] Wyrośnie z tego, przynajmniej częściowo;)
  15. Ale cudny ten Dyzio:loveu: Moje koty, jak były takie małe, to też były diabełki wcielone:evil_lol:
  16. Oj, niedobrze:shake: Dlaczego ta sunia ma takie "szczęście" w życiu???:-(
  17. A my dziękujemy za miły wspólny spacer i śliczne fotki :)
  18. Mogło skończyć się gorzej...:shake: Chociaż stłuczenie też jest bolesne...
  19. Całe szczęście, że to nie "to":multi::multi::multi: Dzielna Fruzinka:loveu:
  20. Mam ten sam problem - ikonka szybkiej odpowiedzi działa raz na kilkanaście prób. Wchodzę przez "cytuj", wymazując cytat.
  21. Jakieś nowości???
  22. Podniosę przynajmniej...
  23. Takiego kotka to nic, tylko brać i kochać:loveu:
×
×
  • Create New...