Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Może Oskar? Pasuje do niego?
  2. Piękny pies, zdrowiutki, wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany - w 100% przygotowany do adopcji! Nic tylko brać! Domku, gdzie jesteś???
  3. Ja również:thumbs::thumbs::thumbs:
  4. Myślę, że nie będzie długo siedział w schonisku!
  5. Śliczny:loveu: Mam nadzieje, że go ktoś szybko wypatrzy!
  6. Udał mu się domek:loveu: Niepokojące tylko te ataki padaczki :shake:
  7. Wygląda na to, że zła passa już minęła i teraz wszystko powinno pójść jak po maśle! Kciuki oczywiście cały czas trzymane:thumbs:
  8. Jak to dobrze, że Plamka zdecydowała się wrócić do domu:multi: A za Sheridanka mocne:thumbs:
  9. No właśnie, chcemy zobaczyć nową fryzurę!
  10. Dziękujemy i również serdecznie pozdrawiamy:)
  11. Tak, wszystkie zwierzaki już się zadomowiły, w tym sensie, że przystosowały się do nowych warunków - nie miały innego wyjścia;)
  12. Tutaj tej wiosny jeszcze nie widać - błoto i roztopy. Znalazłam fajną ścieżkę przez pola, ale niestety dość daleko od domu. Myślę, że latem będzie się nią przyjemnie spacerowało. Póki co, z utęsknieniem czekamy na wiosenne słońce i ciepełko.
  13. No to świetnie:multi:Jak to nigdy nie wiadomo, co następna chwila przyniesie, jeden sms i wszystko się zmieniło na dobre:multi: Rozumiem, że za tydzień Fundacja będzie w stanie pomóc finansowo?
  14. Dobrze, że maluszek już bezpieczny :multi: A Plamki nie da rady złapać???
  15. No to klops, na całej linii:angryy: To nie fair, tak się nie robi:shake: Kakadu, bardzo dobrze Cię rozumiem:calus:
  16. Ines, przytulam Cię mocno... Fruzinko, żegnaj... [*] [*] [*] ...choć wierzę, że nie jest to pożegnanie na zawsze...
  17. Kciuki bardzo mocno trzymane:thumbs::thumbs: :thumbs: A co z bazarkiem? Teraz, na Fundację, już można, tylko czy w tych "warunkach technicznych" dasz radę to zrobić?
  18. Wspaniała wiadomość:multi: Frodziku, szykuj się, będziesz jeszcze normalnie biegał:multi:
  19. Nie mam pomysłu:shake::-(
  20. Czytałam na wątku dot. regulaminu bazarku, że mają być jakieś zmiany - jedne korzystne, drugie nie. Modzi będą nad tym radzić, jak uradzą, to się dowiemy.
  21. Kciuki za Koszkę mocno trzymane:thumbs::thumbs::thumbs: A dla maluszka Wacusia [*] [*] [*]:-(
  22. [quote name='kakadu']margo cos nie odpowiada...:roll:[/quote] Może rozważa problem:cool3:
×
×
  • Create New...