Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Wszyscy szczęśliwi!!! I to ma MAXA szczęśliwi!!!
  2. Ogromnie się cieszę, że Staś w domu!!! Teraz to tylko zdrowia, zdrowia, i jeszcze raz zdrowia - dla Stasia, dla Ciebie Elu, i reszty Rodziny!!!
  3. Ode mnie też WIEEELKIE kciuki!!!
  4. [quote name='ania14p']Witajcie, dołączam do tego klubu !!![/QUOTE] Ja też dołączam!
  5. Ja też :kciuki:żeby było lepiej, i lepiej, i lepiej :kciuki: Ciekawe, co u Koksika vel Koko?
  6. Ciekawe jak minie pierwsza noc. Pewnie w miarę spokojnie, bo Koksik zmęczony podróżą. Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK!
  7. Cudne te fotki we dwójkę:loveu: A przecież, o ile dobrze pamiętam, na początku Frodzio nie darzył Murki sympatią;)
  8. [quote name='wisela1']....ale nie mam też NOWYCH powodów do płaczu.....[/QUOTE] To już COŚ! To już DUŻO!
  9. Na pierwszy rzut oka nie wygląda, ale na drugi, to już tak ;)
  10. Nieustannie :thumbs::thumbs::thumbs:
  11. Vega ma około 16 lat. 10 września minęło 13 lat, jak jesteśmy razem :) Wet określił ją wtedy na ok. 2 i pół roku (nie wiem skąd się wzięło to pół roku), więc teraz musi mieć 15-16 lat. Również pozdrawiamy serdecznie :)
  12. Pozostałe zwierzaki w porządku, chociaż Vegunia to już baaardzo wiekowa się zrobiła...
  13. Jeżeli lekarze są zadowoleni, to na pewno jest duża szansa, że mały będzie funkcjonował w miarę normalnie. Myślę, że będzie dobrze, ale kciuki dalej zaciśnięte:thumbs:
  14. To najlepsze z możliwych rozwiązań:multi: Aniu:loveu:
  15. Stawy to bardzo częsty problem u dużych psów, ale przyczyną śmierci musiało być coś innego...:-( Ktoś umiera, ktoś inny się rodzi...samo życie... Gratulacje dla Mamy i Babci:Rose:
  16. Dlaczego??? Przecież nic tego nie zapowiadało:placz: Aduniu [*] [*] [*]
  17. Tineczko, pamiętam o Tobie, zwłaszcza w ten dzień...
  18. Bo te owczarkowate niestety tak z wiekiem mają...:-( Do tego jest zimno, co też dla stawów nie jest dobre :shake: Jak Staś? Choć troszeczkę lepiej?
  19. Jestem cały czas myślą z Wami:calus:
  20. Idzie ku dobremu, tak trzymaj malutka:happy1:
  21. Oczka już bardzo ładne :loveu:Żeby tylko ten ropień już nie wrócił. Może w organizmie jest jakiś stan zapalny, który objawia się właśnie w ten sposób?
×
×
  • Create New...