Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Vega też ma lepsze i gorsze dni -ruchowo i żołądkowo. Wczoraj był ten gorszy...:(
  2. Super:multi: Jak Ci się udało znaleźć dom dla malucha? Ale jak widać na długo nie może być spokoju:evil_lol: Może jednak ktoś się zgłosi po dziewuszkę?
  3. Ale ładne to małe "coś":loveu: Zdjęcie Rexika naprawdę smutne - widać, że cierpi:-( A wiersz Wiedźmy - piękny!
  4. Myślę, że się z rudaskiem dogadają - to już starsze, stateczne koty :)
  5. Maluch poczuł się już pewnie i pozwolił sobie na trochę wolności - drogę do domu przecież zna ;) Fajnie, że będą zdjęcia :)
  6. [quote name='Betbet']Nie:( Bo mówi że on nie ma szans na dom, a im dłużej go trzyma tym gorzej dla niego, oko się podgoiło, zaczął jeść, przytył...[/QUOTE] Jakoś nie mogę zrozumieć tej "logiki":shake: To po to się go ratowało, żeby teraz wyrzucić? Jest osłabiony po chorobie, w schronisku zacznie chorować od nowa. Ma wątek na miau? Może ktoś się zlituje...
  7. To jakiś feralny odcinek drogi- najpierw Wtorek, teraz ten maluch...Kto jeszcze? :(
  8. To jednak ta pani nie przetrzyma go dłużej??? :(
  9. le to już jest pewne, że jedzie do Ciebie? :)
  10. Są już wyniki badań Rexika? Jak sprawuje się maluch?
  11. Biochemia? Chodzi o ten wycięty guzek?
  12. Wykwaterowałaś parkę łobuziaków do łazienki, czy same się tam zainstalowały?;)
  13. No tak, tylko do ogłoszeń potrzebna by była fotka kociaka...i tu klops...
  14. Fajny kocio :) Może ktoś by zrobił ogłoszenia? Ja nie potrafię, nigdy nie robiłam:shake:
  15. Ale świetny maluszek - z wielkimi, jeszcze niebieskimi oczkami:loveu:
  16. Rezolutny chłopak z tego malucha ;) Nie domaga się wypuszczenia z mieszkania? A jak z imieniem - dasz mu jakieś tymczasowe? Co do tej kocio-psiej gromadki, to wiadomo - wszystkim pomóc się nie da, choć serce się kroi :(
  17. Przystojny kawaler - albo może śliczna panienka:loveu:
  18. Niesamowity kociak :shake::loveu: No i reakcja Twoich zwierzaków :crazyeye: Wygląda na to, że faktycznie zadziałał tutaj ktoś "usłużny":roll:
  19. Kocik w desperacji postanowił sam poszukać sobie domu, ale niestety będzie musiał szukać dalej... Będę pytać, a nuż...
  20. [quote name='kakadu']jezusie, swiat gna do przodu, a ja czuje, ze zaczynam zostawac w tyle :-o[/QUOTE] Ja JUŻ zostałam w tyle :evil_lol:
  21. Mimo wszystko szkoda...
  22. Myślę, że z bazarku by się zebrało, tylko kto go zrobi?
  23. No tak, ludzie pozbywają się problemu, przerzucając skutki swojej głupoty na innych:mad: Jak one sobie radzą? Bo może to domowe kotki?
×
×
  • Create New...