Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Nie ma za co ;) Naprawdę słodziak :loveu:
  2. Baltowski to piaskowy pies :) ślicznie wygląda z pyszczkiem w piasku :evil_lol:
  3. Ponawiam co tam u Figuśki??;)
  4. Puk puk coś czuje że małe szanse na nasz spacerek... A szkoda :(
  5. Właśnie o to mi chodziło tylko nikt mnie nie zrozumiał.;)
  6. Moja Funia lubi chodzić do sklepu zawsze pierwsze co to wskakuje przednimi łapami na ladę i robi maślane oczy do sprzedawczyni i zawsze coś dostaje smacznego ostatnio pani kupiła nawet specjalnie dla niej ciasteczka dla psów :cool3: Ciekawa jestem czy jak bym zrobiła podobnie to bym coś dostała :lol:
  7. A ja mam zwykły metalowy i nie narzekam tyle że Funia nosi go raz na ruski rok ;) Jak jedziemy np. autobusem chciarz nawet wtedy jak zajmiemy miejsce albo jak miły kierowca to sciągamy. Raz spotkałam sie z takim co jak weszłam i zapytałam ży można z psem to on do mnie że można ale "BEZ KAGAŃCA BO PIESKA SZKODA" :evil_lol:
  8. [quote name='Jenny19'][B] [U][IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_295813.jpg[/IMG][/U] [/B][/quote] Też taką widziałam jest rewelacja :multi:
  9. Ja popieram Axusie liczą się chęci... Przecież każdy musi jakoś zacząć nikt odrazu nie jest zawodowym treserem psów. Najważniejszy jest fakt że chce pracować z pieskiem a nie kupić i zostawić samego sobie co dla ONków jest masakryczne w skutkach bo same znajdą sobie zajęcie. A potem właściciel się wścieka że pies taki a taki. Ja mam kundelka i mimo jego starszego wieku bo ma ok 10-12 lat to dalej z nim pracuje wiadomo że nie tak intensywnie jak 7 lat temu ale nie zostawiam jej samej sobie mimo że to "KUNDEL" jak by to powiedział ktoś inny. Axusia nie kupuje psa w ciemno jadąc do pierwszej hodowli tylko to planuje co bardzo się ceni u osób które chcą nabyć psa do sportu. Nie wiem jak wy ale takie jest moje zdanie...
  10. Gdzie fotki Paulinko :cool3:
  11. To znowu my wygrzebałam stare zdjęcie z maja zeszłego roku :razz: hehe... aż dziw że jeszcze to mam :roll: moja Funia :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/47/e632944d6e4c5b5e.jpg[/IMG][/URL]
  12. :roll: witam witam a gdzie fotki są :lmaa:
  13. No to my sie przypominamy tylko jedno zdjęcie ale zawsze coś :razz: Moja staruszka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/45/1579c475f9477978.jpg[/IMG][/URL]
  14. Kurde co wy pomarłyście wakacje mamy może wkońcu byśmy się spotkały a nie w domu siedzieć i tyć :shake: Ale z was leniuchy :diabloti: jak cos to piszcie na kome 603-061-476 czeka z niecierpliwością i mam nadzieje że wkońcu nam się uda:multi:
  15. Luzia

    Metamorfozy

    To naprawdę piękne jak się te psiaki zmieniają. Wystarczy popatrzyć w ich oczy i odrazu widać że znalazły swoje miejsce w życiu :) Ja też mam pieska z ulicy więc coś o tym wiem ;)
  16. Śliczne psisko :cool3: naprawde piekny ma super umaszczenie :loveu: pozdrawiam ;)
  17. Matko jak ja dawno tu nie byłam :) Ale te psiska porosły wam. Ale jak były śliczne to dalej są nic im piękności nie odjeło wręcz przeciwnie. Urody przbyło ;) Pozdrawiem :razz:
  18. Luzia

    Galeria Ramba

    Heh... Dzieki :p tylko że jest jeden problem.. Ja Funi nie szkoliłam nigdy metodą klikerową nie mam nawet klikera :shake: wiec chyba bede musiała improwizować :cool3: mimo wszystko dziekuje ;)
  19. [quote name='_ChiQuiTa_'] [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3250189.jpg[/IMG] [IMG]http://i165.photobucket.com/albums/u69/mloda_tbg/tn_P3250188.jpg[/IMG] [/quote] Ładnie to tak pornografia się szerzy :eviltong: a tak wogóle to co z tym spotkaniem w Tarnobrzegu??
  20. Luzia

    Galeria Ramba

    Kurde jak wy to robicie że jak idziecie z psem przy nodze to on wam patrzy w oczy moja Fuśka tak nie robi:placz:
  21. No właśnie gadaliście o wystawie a tu żadnych wiadomości :D co i jak czekamy z niecierpliwością :evil_lol:
  22. [quote name='Aira']Jak chcecie[/quote] A Tobie kiedy by pasowało??
  23. No spotkanie raczej musi być 14 ale nie martw się Aira to pierwsze ale nie ostatnie spotkanko :diabloti:
  24. [quote name='*Monia*'] [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=9213&photoID=367871[/IMG][/quote] Jakie słodkie :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...