Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. A co tu tak cicho?? Gdzie foteczki :cool3:
  2. O matko jaka ślicznotka :loveu: słodka jak mniut :evil_lol:
  3. Jak się wyspał?? :p
  4. Luzia

    kliker

    [quote name='betty_labrador'] proponuje pocwiczyc timing na sucho bez psa ;) niech nie slyszy klikania, ale TY sobie poklikaj jak opisala to Klaudia. Dobrze zaczynasz -tylko popraw timing :) bo bedziesz miala zachowanie jakie wyklikasz. wiecej tu [URL]http://www.dogs.gd.pl/kliker/teoria/bob_o_timingu.html[/URL] akie sunia umie komendy uczone metoda tradycyjna? robi je bardzo dobrze? Mysle ze da sie nauczyc ja czegos klikerem mimo wieku i technik szkolenia. Na nauke wszak nigdy nie jest za pozno ;)[/quote] hmm trochę tego jest napisze co pamiętam: siad, waruj, do nogi, noga, hop przez nogę, hop przez rękę, hop przez rece (ręce tworzą koło), daj łapę, piątka, poproś, dotknij, hop na rączki,czołgaj się, wszelkiego rodzaju skoki przez płotki, opony, krzaki, pokonywanie kładek itp. nie pamiętam co jeszcze
  5. Kurde szkoda że wcześniej nie wiedziałam bo jak się przeprowadzałam to mnóstwo rzeczy poszło do kosza :shake:
  6. No właśnie co tak tu cicho :placz:
  7. Ale przystojny brudasek :loveu:
  8. Postaram sie :) ale to napewno nie dziś :lol: najpierw zbiore siakieś foteczki :diabloti:
  9. A może jakieś rady jak sie zakłada galerie??
  10. To żeczywiście nie fajnie. A nie masz w Lublinie nikogo znajomego żeby u niego mieszkać taki psiak jak Mickey napewno nikomu nie zaszkodzi:diabloti:
  11. Wiec lipka ale wiedzcie ze bardzo nad tym ubolewam
  12. U mnie w mieście aż tak tego nie widać bo wrony i kruki nadrabiają za reszte
  13. [quote name='justys95'] lusia :p[/quote] :lmaa::cooldevi: luzia :diabloti: pisałam powody ;p\
  14. Jest kilka powodów :P po pierwsze nie wiem jak :oops: nie jestem az tak obeznana na forum po drugie nie mam aparatu po trzecie nie mam neta w domu :(
  15. No to rodzinka się powiększyła :loveu:
  16. Niestety nie :shake:
  17. Ojej przepraszam wybacz :cool3: jestem ślepa w końcu nie nosze okularów od parady :diabloti:
  18. A do mnie to już żadnej adnotacji :-o
  19. Trzymamy kciuki :D
  20. Piękny phi on jest wspaniały Boski słodki i nie wiem co jeszce ale napewno wszystko co najlepsze :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. O kurcze ale szkoda a ja tak lubie tą bajke :shake:
  22. [url]http://images26.fotosik.pl/96/d26af698503d8f73.jpg[/url] jaki dumny :diabloti: [url]http://images29.fotosik.pl/96/d24b8ac5e370818f.jpg[/url] Aresik i PSIA skała :lol:
  23. Hop do góry przystojniaku
×
×
  • Create New...