Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Trzymamy kciuki z tofika:-( a właśnie to jes mój nr tel bo nie wiem czy przed 14 bede jeszcze miała możliwość posiedzenia na necie bo kupiliśmy mieszkanie a teraz je remontujemy :shake: urwanie głowy wiec jak cos to piszcze dzwońcie itp :cool3: hehe pozdrawiem dobranoc :p
  2. Śliczna psinka :loveu: pozdrawiamy z Funcią :diabloti:
  3. Luzia

    Metamorfozy

    kurcze super stronka aż dziw bierze że dopiero tu trafiłam :p hehe ale teraz już będe tu zaglądać zawsze po pierwsz muszą ją najpierw całą przejrzeć :cool3:
  4. No to ładna bestia :diabloti:
  5. Figuś hop do góry na pierwszą stronke :multi:
  6. Tal szczerze powiedziawszy ja też myślałam że on jest małym pieskiem max 40 centymetrów w kłębie (jak moja):evil_lol: a tu taki wielkolud:diabloti: teraz wymiary kości zmieniły wielkość w moim rozumowaniu :p
  7. Co tam ostatnie wszystkie są śliczne (który onek nie jest piękny):loveu: :loveu: :loveu:
  8. O to sie nie martw napewno ktoś Ci pomoże :diabloti: hehe... w sumie to mi to obojętne gdzie byle by wypaliło :lol:
  9. No i oby tak dalej dawać fotki :cool3:
  10. [quote name='ayshe']nie. [/quote] a już miałam nadzieje :roll:
  11. Jak nikt fotek nie dodaje to chociaz ja to zrobie Moja pasqtka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/35/f5c872bf5a512288.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Szira/Gosia']A mnie to nigdy na ćwiczak nie zaprosiłaś:mad: werdna:angryy: :eviltong:[/quote] Ma się te względy :diabloti: chyba? :evil_lol:
  13. W góre trzymamy kciuki ( pytałam znajomych o domek da niuni ale nie ma jak narazie chętnych :placz:) trzymaj się malutka :-(
  14. Zgadzam się z Tobą Anka11 :p też chce fotki ale jkoś ich nie widzę :mad: hehe... :diabloti:
  15. [quote name='ayshe']zawsze mozesz przyjechac na cwiczak i zobaczyc moje psy w akcji.:diabloti: :diabloti: :eviltong:[/quote] Nie nie wiesz jakoś wole nie chyba że w takiej klatce co się rekiny ogląda pod wodą :evil_lol:
  16. Słodka psinka a jaki śpioch :cool3:
  17. Moim zdaniem tak jak zresztą niektórych osób które już się wypowiadały wybór kojec czy łańcuch zależy od warunków jakie właściciel może zapewnić swojemu psu. Obecnie mieszkam u ciotki ( z powodu remontu mieszkania ). Podwórko mam duże ale niestety nie ogrodzone, moja Funia śpi w domu i ma do nieg wstęp przez całą dobę ale ciotka ma jeszcze 2 swoje psy. Jeden to duży (ok 70 centymetrów w kłębie) ródy kundel, a drógi mieszanka teriera walijskiego którey jest znajdą. Na początku gdy się tu wprowadziłam zdenerwował mnie fakt w jakich warunkach żyje Snupi (ten ródy) miał starą nie ocieploną bude łancuch długości 1.20 (mierzyłam) :angryy: a co na szyji wiadome zaplątany łańcuch jeszcze w dodatku za mały!!!!:angryy: Postanowiłam jak najszybciej to zmienić wydałam całe kieszonkowe na nowy łańcuch, porządną skóżaną obroże, steropian i 2 paletu z magazynu. Bude ociepliłam palety podłożyłam pod nią aby odizolować ją od ziemi. Założyłam nowy łańcuch i obroże. Psa niestety nie można puszczać ale staram się codziennie brać go na przynajmniej krótki spacer. Drógi pies ma znacznie lepiej biega luzem choć przypłacił to wypadkiem, wpadł pod samochód, noga wyzdrowiala ale kuleje nadal. W takich chwilach zastanawiam się czy Dekstera też lepiej nie wziąść na łańcuch ( to nie był jego pierwsz wypadek). Więc sami widzicie czasami łańcuch mniejsze zło!
  18. _ChiQuiTa_ cwana bo będzie miała bliżej :diabloti:
  19. Do góry malutka :multi:
  20. U biedny Atosik :evil_lol: ale mimo wszystko szczeniaczki Inezki z miłą chęcią zobacze nie wnikając kto jest szczęśliwym tatulkiem :haha:
  21. Uff przejrzałam całą galerie ale warto było śliczna sunia :loveu: A to dla prosiaczka [']['][']['][']:-(:-(:-( [SIZE=2]Mam pytanie czy możemy się spodziewać szczeniaczków od Inez i Atosa :diabloti: :evil_lol:
  22. [quote name='Eddiii'] Ten biały to chtba chce przed tą owieczką uciec :evil_lol:
  23. I nie myśl sobie że sie mnie łatwo pozbędziesz. Bede nawiedzała Twoją galerie codzienie :diabloti: i nie dam Ci spokoju anie za dnia ani w nocy :evil_lol:
  24. No czas miną czekamy na nowe foteczki :diabloti:
  25. Super w końcu zobacze pieski Ayshe w akcji :diabloti:
×
×
  • Create New...