Od zawsze marzę o Owczarku niemieckim :loveu: ale znając życie gdy moja Funia odejdzie za Tęczowy most( oby nie za szybko) wezmę pierwszą bidulkę z ulicy :evil_lol: ale pomażyć można :p. Może w przyszłości jak będe mieszkać w domku to sprawie sobie ONka ale o kundelkach napewno nie zapomne :diabloti: