Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='*zaba*']Kamelek sie cioteczkom przypomina [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/52/cd2ad7afdc2868dd.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ała wyłącz tą lampę bo mnie razi :evil_lol:
  2. A może z małymi psami jak z mężczyznami (duży samochód małe "przyrodzenie") :diabloti: tu sprawa ma sie z tą różnicą że to piłeczka :evil_lol:
  3. No to super :laola: Trzeba jednym słowem to oblać na wszystkie możliwe sposoby :popcorn::beerchug::knajpa::tort::bday::BIG::bigcool::bigcool: :bigcool: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::smilecol::laugh2_2: Ten piesio reagował na imię Pluto więc możliwe nawet bardzo... A jeśli to rzeczywiście on to słowo piękny to przy nim obelga :loveu: Tak się cieszył że mnie widzi jak by mnie znał od lat :evil_lol: choć widział mnie pierwszy raz w życiu
  4. Śliczne no po prostu nigdy nie mogę się nadziwić jakie śliczne te wsze pieski :loveu:
  5. Dziękuje :p
  6. Jaką ją metodą szkolisz bo słyszałam cze te psy są niezależne i nie należą do łatwych w szkoleniu :oops:
  7. W sumie to ja tylko z ciekawości pytam bo i tak mój pies nie lubi suchej karmy
  8. Napisz mi co i jak z tymi szczurkami :D gg 5701717 tel 603061476
  9. Luzia

    Galeria Ramba

    puk puk hop hop jest tu kto :angryy:
  10. A co nie tak jest z chappi i pedigree bo ja sie nie za bardo orientuje :oops:
  11. [quote name='olala86'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/45/80c55ec0a6efc291.jpeg[/IMG][/URL] [/quote] Moja Funia ma taką samą obroże :diabloti:
  12. Luzia

    kliker

    Moja Funa zauważyłam że ma zamiłowanie do serka żółtego :evil_lol:
  13. Ja też właśnie na skalnej widziałam pieska podobnego do Pluta ale nie byłam pewna czy to on. Jedno jest pewne jest przecudny. A to potwierdzone wiadomości...
  14. No to gratulujemy... Wszystkiego najlepszego.. :evil_lol: Trzeba to oblać... :diabloti:
  15. Dziękuje że to dla mnie tak specjalnie czuje sie wyróżniona :p
  16. Pasują do siebie... Zakochana para :loveu:
  17. Nie zrobisz tego... Dla nas... Wstydź się :shake:
  18. Ma na co dzień ale od Ciebie a to ma być ode mnie (wiesz takie ze specjalną dedykacją ) :evil_lol:
  19. Ponawiam kiedy fotki- to po pierwsze po drugie to... BRANOC :multi:
  20. Ależ ona piękna :loveu:
  21. [quote name='anetta']Coś mi się zdaje że szybko Ani nie zobaczymy :([/quote] Czemu?? :-(
  22. Luzia

    Galeria Ramba

    A co tu tak cicho ani widu ani słych gospodarzy a tym bardziej fotek... :evil_lol:
  23. Paulinko o co chodzi z tym szczurkiem??
  24. A co do szczurka to ja chętnie... :loveu:
×
×
  • Create New...