No to super :laola: Trzeba jednym słowem to oblać na wszystkie możliwe sposoby :popcorn::beerchug::knajpa::tort::bday::BIG::bigcool::bigcool:
:bigcool:
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::smilecol::laugh2_2:
Ten piesio reagował na imię Pluto więc możliwe nawet bardzo... A jeśli to rzeczywiście on to słowo piękny to przy nim obelga :loveu:
Tak się cieszył że mnie widzi jak by mnie znał od lat :evil_lol: choć widział mnie pierwszy raz w życiu