Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Chcesz masz :diabloti: Troszke stare bo z jesieni zeszłego roku ale zawsze coś :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/65/b7e9f97384cad4da.jpg[/IMG][/URL] i 2 z tego samego dnia :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/65/8452ef229a7ab880.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jestem nowa na tej galerii dlatego na wstępie mizianko dla Ajki :loveu: śliczne focie pozdrawiam :cool3: Będe teraz wpadać tu częściej :evil_lol:
  3. Aresik ślicznie wygląda jak jest mokry normalnie miss mokrej sierści :cool1:
  4. http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_0936.jpg Akulec to łódź podwodna był był i się zbył :evil_lol:
  5. Nie będe Ci galeri zaśmiecać zdjęciami mojej psicy :evil_lol:
  6. Gdyby ludzie chcieli mogli by się wiele nauczyć od psów i to jest tego przekładem
  7. [quote name='g_o_n_i_a'] Oj oj to aparacik trzeba kombinowac i prezentowac swojego pieseczka :loveu: [/quote] Prezentowny jest ale tylko w avatarze :diabloti:
  8. Może pomyśleć że chcesz pod pretekstem wyprowadzenia go ukraść go jej
  9. Podnoszę Hop do nowego domciu
  10. Hop do góry jak najwyżej
  11. Ma na pewno ciotkę wiewiórę :cool3:
  12. [quote name='mch']haaaaaaaaaaaa, kto wyżej ,kto dalej :evil_lol: my wzwyz nie ale sporty ekstremalne : np chodzenie po dachu mi pies uskutecznial wielkiego warsztatu , bo tamtedy bylo blizej do mamuni :evil_lol:[/quote] To może Ci psa z wiewiórką podmienili :evil_lol:
  13. Ja tam sądze że wszystkie fotki są śliczne :diabloti:
  14. Jestep po razpierwsz w waszej galerii i to chyba grzech że dopiero teraz tu wpadłam i jestem pod wrażeniem zdjęć i pięknego Borderka (psina miodzio :loveu:) :evil_lol:
  15. Mam rozumieć że zdjęcie w buraczkach o zachodzie słońca :evil_lol:
  16. Toż to arcydzieło :cool3: Przepiękna fotka [url]http://images28.fotosik.pl/39/2dddea6c4d5f5b98.jpg[/url] Naprawdę wspaniała nie mogę się napatrzeć :crazyeye:
  17. Masz bardzo ładnego psa :cool3: hehe mizianko dla niego :loveu:
  18. Najpierw musi być aparat potem o galerii pomyślimy ale linka dam napewno :evil_lol:
  19. Jaki ma słodkie uszęta :loveu: Mizianko dla pięknusiego ONeczka :diabloti:
  20. Niestety nie mam ale niedługo może założę :D
  21. [quote name='g_o_n_i_a']O! :multi: Witamy u Króweczki :p Bardzo nam milo, ze Ci się tutaj spodobało. Zapraszamy częsciej! :multi: [/quote] Napewno skorzystam z zaproszenia :evil_lol: Jeszcze bedziesz żałować :diabloti:
  22. Tu się zgodze :diabloti: więcej fotek prosimy żeby było czym oczy nacieszyć :lol:
  23. jakie zielone roślinki :cool3: i jaki ładny piesek :loveu:
  24. Przejrzałam Twoją galeryjke na razie co prawda troszke ogólnikowo ale jak będe miala troche więcej czasu to się postaram zrobić to bardziej wnikliwie ale i tak jestem zachwycona :cool3: Pozdrawiam :p
×
×
  • Create New...