Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Nom najgorsze jest rozstanie z psem :shake:
  2. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :p
  3. A jaka dzisiaj?? Bo też bym chętnie obejrzała mam tv za plecami :evil_lol:
  4. Luzia

    kliker

    Sorka mój błąd zamiast target napisałam kliker :oops:
  5. Luzia

    kliker

    Nie ona targetuje target a raczej jego imitacje wyrzeźbiony kijek ze zgrubieniem przy końcu
  6. Luzia

    kliker

    Znaczy zaczęłam od targetowania bo słyszałam że to na początek jest najważniejsze. Zaczełam od tego że umieszczałam target przed jej nosem ona popatrzyła K/S. Potem za lekki ruch w strone [B]targetu[/B] K/S. Teraz staram sie nagradzać tylko jak dotkie [B]targetu[/B] chciaż na 0,5 sekundy ale sądze że moja reakcja jest za wolna i klikam jak oddala nosal i jest za puźno i wychodzi że nagradzam ja za oddalanie... Przynajmniej takie są moje przemyślenia ;/ Ale ja sie na tym nie znam
  7. Luzia

    kliker

    Ja ostatnio zainwestowałam w klikera (żółtego w kształcie kośći :diabloti:) Próbowałam narazie nauczyć ją dotykania targetu ale jakoś mi to nie wychodzi. Wiem że wina napewno nie lezy po stronie psa. Moja fuśka przez 7 lat szkolona byla metodą tradycyjna i nie wiem czy można to jakoś zmieć? Myśle że przyczyną słabych wyników jest moja powolność w klikaniu (timing czy jakoś tak) proszę o rady jak o tym popracować. Z góry dziekuje i pozdrawiem wszystkich klikerowców ;D
  8. No pewnie a co by sie nadało na tą aukcje??
  9. Ponawiam. jesteście?? co tu taka cisza?? Puk puk
  10. Nie doceniasz romantycznej duszy swojego psa powinnaś docenić jaki masz skarb :loveu: Piękne Onki naprawde cudowne (mój ideał szczególnie ten romantyk z kwiatuszkiem) :evil_lol:
  11. No właśnie ciężko sie dostać bo ja chcę do Krakowa ale niew iem gdzie na pewno coś ze zwierzętmi
  12. Co do dresików to ja nie mam onka a też na spacerek w dresach popylam :diabloti:
  13. Bardzo ładne mieszkanko. Fajne ciepłe kolory. Ja w pokoju moim chciałam mieć podobny odzień jak ty na przedpokoju ale wyszła mi ciemna cytryna. Piękna sunie a jak aktywna i wysportowana. Do twarzy jej z patyczkiem (każdym) :evil_lol: Pozdrowienia i mizianko ode mnie i Funi ;)
  14. Każdy wyróżnia jakieś zdjęcia a ja powiem szczerze że wszystkie są BOSKIE :loveu: Mizianko dla stadka :multi:
  15. Po pierwsze musze przeprosić że mnie tak długo w waszej galeri nie było :oops: Zdjęcia super (jak zawsze zreszą :loveu:- nie to że sie podlizuję :evil_lol:) Psiaki superaśnie się bawią mizianko dla przystojniaków :razz:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Łi :multi: Czarnuszek :loveu: :loveu: Napisz cos o nim :cool3:[/quote] O niej znaczy się chciałaś powiedzieć :diabloti: To sunia ma ok 12 lat jest ze mną od08.12.200r (przygarnięta z ulicy) i kocham ją najbardziej na świecie ale to chyba normalne :loveu::loveu:
  17. Luzia

    Galeria Ramba

    Muszę sie pochwalić że niedługo i ja zaczynam moją przygodę z klikerem tylko najpierw muszę takowy nabyć :cool3: już zamówiony czekamy na towar :multi: Pozdrawiam i mizianko dla przystojniaka:loveu:
  18. Szkoda że ludzie nie odwdzięczają im się tym samym :shake:
  19. Aż żal że takie pięke pieski nie mają kogo kochać :shake: ehh szkoda gadać
  20. Luzia

    Metamorfozy

    Jaka szczęśliw psina odrazu widać że wkońcu znalazła swoje miejsce w życiu :loveu:
  21. Z niecierpliwością czeaky na foteczki :cool3:
  22. Grasuje u Ciebie jakiś tabliczkowy gang :evil_lol:
  23. No właśnie czekamy na fotki :diabloti:
  24. Witam serdecznie i aż wstyd się przyznać że dopiero teraz trafiłam do tej galerii :oops: Ale już przeczytałam wszystko i jestem na czasie i teraz napewno będę wpadać częściej :diabloti: Mizianko dla psiaków i prosimy więcej fotek :evil_lol:
×
×
  • Create New...