Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='Paulina_mickey']Luiza spodobał sie może komuś nasz kochany Pluto?:cool3::loveu:[/quote] podobać sie podoba ale nikt go nie chce każdy ma inną wymówkę :placz::placz:
  2. Nie wiedziałam że od forum można się uzależnić a jednak :shake: Super focie, super pies, wszystko super :loveu:
  3. Nie pisze że fajne zdjęcia bo to wiadome napisze tylko tyle że sunia jest Boska :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. Każdy pies powinie mieć swoje miejsce w życiu... do góry kochanie
  5. Luzia

    Metamorfozy

    Nawet gdy wygląd sie nie zmienia w oczach i tak widać szczęście
  6. Mi najbardziej podoba się ten 3 od końca :loveu::loveu: Z resztą wszystkie są Boskie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Mizianko dla szczęściarza Alterka :loveu:
  8. No zdjęcia są ale jakoś tak mało... A nie da sie jej jakoś do strzałów oswoić??
  9. Kundelki są najpiękniejsze :loveu:
  10. Nie tylko Ty Kaśka czekasz na zdjęcia :evil_lol:
  11. Hop do góry na pierwszą stronke
  12. Luzia

    kliker

    [quote name='Marta i Wika'][URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/teoria/cwiczenia.html"]www.dogs.gd.pl/kliker/teoria/cwiczenia.html[/URL] :-)[/quote] Dzięki wielkie :p
  13. Zdjęcia mi sie nie wyświetlają :placz:
  14. Ja raczej nie zaopatrze się w żadną bo w bloku mieszkam... Ale ja widziałam na wsi u ciotki fajną: "Co tam z psem, gorzej z teściową" i na rysunku babka z wałkiem do ciasta :evil_lol:
  15. Sądzę że to dobry pomysł :cool3:
  16. Hop do góry na pierwszą stronkę Pluto
  17. A co najbardziej potrzebne??
  18. W sumie tu się zgodzę ja też marznąć nie lubię ale moja Funia ma na ten temat chyba inne zdanie ona lubi spacerki jak jest zimno :shake:
  19. No co ty chcesz efekt cudowny... Ja mu zazdroszczę takich rozrywek:evil_lol:
  20. Obaj jesteście szczęściarzami że na siebie trafiliście :cool3:
  21. Każdy mówi że zimy nie lubi a ja będe przekora i powiem tak: "Uwielbiam ZIMĘ" :evil_lol:
  22. Luzia

    kliker

    [quote name='betty_labrador'] [B]luzia[/B] fajnie ze Twoja sunia tyle umie :) na pewno nauczysz ja nowych rzeczy. jak idzie targetowanie? cos dalej poszlo?[/quote] Taaaa poszło jak widzi że target biorę to odrazu radocha :diabloti: a tak to jakoś powoli już coś kuma wie że target jest związany z kliknięciem a po nim wiadomo że smakołyczek :evil_lol: Właśnie jak można poprawić timing??
  23. Super masz teren do spacerków... Aresik ma tyle swobody zazdroszczę ;)
  24. Nie ma dla nas czasu no wstydziła by sie co wy na to ciotki :evil_lol:
  25. miętą :diabloti:
×
×
  • Create New...