Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Hehe ja nie chce nic mówić ale mi się wydaje że ona na tym filmiku mówi: "Daj mi już spokuj ja chce spać bo jak nie to...":diabloti:
  2. Luzia

    Galeria Ramba

    Szuper te fotencje szczególnie mi się podoba to z jego nochalem :razz: Jest SUUPER:loveu:
  3. Czekamy na zdjęcia :lol:
  4. Widze że Akulec ma bzika na punkcie balonika :cool3:
  5. Czekamy na zimowe zdjęcia Kazuli :diabloti: Biedna piłeczka co ona musiała już przejść :lol: moja Funi na szczęcie nia ma takich zapedów do piłek (może już za stara na te sporty ) :roll:
  6. Ale mimo wszystko My i tak czekamy na zdjątka z wystawy :evil_lol:
  7. Sliczne zimowe fotki ONków :p
  8. Luzia

    Galeria Ramba

    Piękna psina :loveu:
  9. Heyka Anka pozdro dla Ciebie i Kazuli (śliczny ONek:p)
  10. Bosse ale piekniutki Borderek :loveu: Naprwde śliczności powiec mi gdzie mieszkasz bo też chce takiego :evil_lol: Nie no żarcik pozdro dla Was (Aki ma ładnie wykolorowaną mamuśke i sam też jest pieknie i nie typowo umaszczony) Naprawde piękny :thumbs: A i jeszcze jedno życze na wystawie oceny DOSKONAŁEJ Z PIERWSZĄ LOKATĄ!! Na pewno wam się uda :roll: A jak nie :mad: to sędziego chyba własnoręcznie:diabloti::diabloti::diabloti:
  11. Ja jestem Tarnobrzega z Serbinowa i z miłą chęcią bym się spotkała z kimś z Dogomani. Odezwijcie sie to moje gg 5701717 Czekam na odpowiedz :cool3:
  12. Twoja Niki ślicznie wygląda na śniegu taka czarnulka :lol:
  13. Śliczny psiak :loveu:
  14. Masz ślicznego psiaka. A raczej oba psiaki :p Oba piekne uwielbiam ONki i DONki a Cekiek jest naprwde pieęnym psiskiem przejrzałam całą galerje troche długo to trwało ale warto było :razz: Bede teraz zaglądała tu częściej :cool3: ['] a to dla Sedesika:-( Pozdro dla Ciebie i psiaków :lol:
  15. Twoja Niki też słodziak :p. Kundelki są najpiękniejsze :loveu:.
  16. Może teraz bedzie dobrze?:shake: Ale jak by nie bylo już wiem z czym się to je:cool3: No to teraz moja "bestia":loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/ad8769bceebdd7c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/65/b7e9f97384cad4da.jpg[/IMG][/URL]
  17. Pomocy :placz: jak mam wkleić zdjecia swojego psiaka zadko na necie siedze bo nie mam kiedy i nie mogę dojść jak się robi zdjęcia. A tak wogóle to macie śliczne psiaki :multi: Pozdro i czekam na jakieś rady z góry dzięx! ;)
  18. Kurde tez bym chciala umiescić zdjecia mojej psiny ale nie wiem jak :-( pomocy :roll:
  19. ja mam swoja sunie już 6 lat. A je tylko domowe jedzenie (oczywiścienie z naszego garczka tylko swoje gotowane przezemnie) i mimo że jest już starszą panią jest okazem zdrowia :cool3: Ma jakieś 12 lat (jest z ulicy) a potrafi przebiec bez zadyszki 12 kilometrów :evil_lol: Pozdrawiem ;)
  20. Hmm od czego by tu zacząć... Moja funia jest ze mną już 6 lat. A konkretnie od 8 grudnia 2000 roku. Nie wiem kiedy się urodziła bo przygarnełam ją z ulicy. Moi rodzice (w szczególności mama) mówili że lepiej wziąść psa z rodowodem najlepiej ONka (wybór Taty) lub Pekińczyka (mama). Ale ja pokochałam Funie tak bardzo że nie chciałam zamiast niej żadnego nawet najpiekniejszego ONka (mimo że tą rase też uwielbiam). Kiedy poszłam z nią do wererynarza powiedział wtedy że ma 5 lat wiec teraz ma około 11. I mam nadzieje że bedzie ze mną jeszcze drugie tyle :p Nie siedze na forum zbyt dużo dlatego nie jestem za bardzo obcykana co i jak dlatego jako zdjęcia posłużą mi narazie linki z galeri :cool3: Mam nadzieje że wybaczycie :oops: A wieć pokoleji :razz: Tu moja Funia w pozycij psełdo-wystawowej: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4378.html[/URL] A tu troszke liska przypomina: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4329.html[/URL] Tu śpioch na dywanie w pokoju: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4328.html[/URL] Na spacerku w sadzie: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4330.html[/URL] A tu aportuje patyka: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4326.html[/URL] Na drewnie: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4327.html[/URL] A tu pozuje: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4335.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic4333.html[/URL]
  21. Luzia

    Pomocy!!!

    I jak masz coś
  22. Ayshe nietwierdze że tak nie jest z ONkami, ja mówiłam o całej grupie psów a nie o konkretmej rasie :) pozdro
  23. No i jak jest jakaś poprawa??
  24. Czasami agresja u ONków bierze sie z potrzeby dominacji. Jeżeli pies jest uległy w domu, a na spacerach zamienia sie w agresywną bestię znaczy to że chce udowodnić swojemu stadu że jest do czegoś potrzebny i że może być przywudcą. Jeżeli nie chcesz aby krył suki dobrym wyjściem była by sterylizacja psa. Agresja u psowatych bierze sie właśnie z hormonów które karzą psom walczyć o swoje teretorium i bronić steda.
  25. Jeżeli macie zaufanie do swojego psa i wiecie że nie ucieknie to jak nie chce iść odepnijcie smycz i idzcie szybko w jakimś określonym kierunku. Po przejściu jakiegos okreslonego odcinka ja zobaczycie że psiak dalej za wami idzie zatrzymacie sie i czekajcie aż do was podejdzie za każdy krok w waszym kierunku chwalcie zachecajc do podejścia. Np. kucając. To przyokazji nauczy go żeby przychodzić na zawołanie. POZDRO:cool3:
×
×
  • Create New...