Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Ba z całej Europy :evil_lol: Z całego świata nawet :diabloti:
  2. [quote name='saJo']Moj kolezanka ma zaczepno-obronnego :evil_lol:[/quote] To coś w stylu zaczepia i ucieka żeby go pani broniła :diabloti: :evil_lol:
  3. No wiedomo że w Tarnobrzegu przecierz nie w Gdańsku :diabloti::diabloti:
  4. Mój terier jest alarmująca-jazgoczący i to bez szkolenia :evil_lol: Normalnie alarm :diabloti:
  5. A w jakiej miejscowości jest sunia??? Znaczy gdzie teraz mieszka?? Psinka śliczna :loveu: trzymam kciuki :multi:
  6. No pewnie że z gdańska też można nawet ze Szczecina przyjmiemy :diabloti::diabloti::diabloti:
  7. [quote name='Nanami']Jakoś nie wyglada na zdruzgotana tym faktem... :eviltong: To było w ramach przygotowania do lodowatej zimy, bo ja nie lubie uprawiac łyzwiarstwa ekstremalnego :evil_lol:[/quote] Ale sport jest zdrowy tak dla ducha jak i ciała :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. A ty się nie przyłączysz :diabloti::diabloti::diabloti:
  9. Oby wyszło trzymam kciuki :evil_lol:
  10. Ja jestem za tym żżeby 14 tak romantycznie w walentynki :evil_lol:
  11. [quote name='Nanami'] Biedna Kazula :eviltong: Taki brzydki kantar jej założyć a fuj :diabloti:
  12. [quote name='ayshe']komu ?mnie?ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek:diabloti: :eviltong:[/quote] Tak jasne :evil_lol: A ONek jest krótkowłosy :eviltong:
  13. Ja się pisze z moją Funią :loveu:
  14. Aha dzieki ;) No ja z tym PO to troche starej daty (mimo młodego wieku) jestem :oops:
  15. [quote name='BeataG'] Przy czym w Polsce IPO-V nie jest warunkiem do zdawania IPO 1. Za to zarówno przed IPO-V, jak i przed IPO 1 trzeba najpierw zdać egzamin PT. [/quote] Ale do zdawania tego egzaminu nie trzeba zdawć egzaminu na PO??
  16. [quote name='ayshe']luzia-no co?:cool3:[/quote] Nie no ja wole nie podskakiwac :eviltong:
  17. [quote name='ayshe']egzamin sklada sie z 3 dzialow.praca na sladzie,praca z pozorantem[rekaw],posluszenstwo.:p[/quote] Dzieki Ayshe jesteś Super :p
  18. [quote name='justys95']No rzeczywiście :diabloti: A Nikusia to jakoś się rozleniwiła...ciekawe co mi kupi na urodzinki :diabloti:[/quote] Hehe pożyjemy zobaczymy :evil_lol: oby coś fajnego :diabloti:
  19. no ja się pisze tylko kiedy :evil_lol: Tarnobrzeg i okolice jesteście tu?? :roll:
  20. [quote name='AM']IPO - International Prüfungs Ordnung Ale że można po polsku na czym to polega itp :roll:
  21. Mam pytanko :oops: Jestem skromnym posiadaczem suczki kundelka którą mam od 6 lat i wziełam ją z ulicy. Szkolę ją od początku sama i jak na kundelka (dużo ludzi mówi że kundle są głupie) dużo umie. Owczarki niemieckie podobają mi się od dziecka, ale jak brałam Funie mama była zdania że mamy za małe mieszkanie na ONka:placz:. Ale nie będe się tu rozpisywać. :lol: Moje pytanie dotyczy skrótu IPO, nie wiem co on oznacza :oops: Wiem co znaczą PT, PO ale IPO nie, stopnie to domyślam sie chodzi o zaawansowanie, ale samo IPO?? :razz: Proszę o pomoc :roll:
  22. [quote name='ayshe']tylko doffciapnosc mi zostala:diabloti:[/quote] Normalnie brr :evil_lol:
  23. Ayshe tylko :-o o kurcze aż strach się bać :evil_lol:
  24. Luzia

    Galeria Ramba

    Śliczny to mało powiedziane BOSKI tak lepiej :loveu:
  25. No właśnie wstydziła byś się [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=17023"]*zaba*[/URL] żeby takiemu biednemu chudemu pieskowi jeść nie dawać :diabloti:
×
×
  • Create New...