Moja Funia lubi chodzić do sklepu zawsze pierwsze co to wskakuje przednimi łapami na ladę i robi maślane oczy do sprzedawczyni i zawsze coś dostaje smacznego ostatnio pani kupiła nawet specjalnie dla niej ciasteczka dla psów :cool3: Ciekawa jestem czy jak bym zrobiła podobnie to bym coś dostała :lol: