-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[url]http://images34.fotosik.pl/49/83816ac5cc649ff3.jpg[/url] Jaka zgodność :cool3: :loveu:
-
A proszę bardzo :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/33b106c7542000f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/4d6083c0796ba27d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/ac9f53c13f432329.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/115/83de4f284f20c669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/89e469ebef2f3336.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agaciaaa'] Twoja? Czy ja o czymś nie wiem???? :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Ty nie wiesz o jeszcze wielu rzeczach Agatko :diabloti: [url]http://images25.fotosik.pl/112/44e034de15416d47.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Czy Ty też wstajesz punkt 5:00? :mad: Nie? To nie odzywaj się nawet :x [/quote] Ojej biedactwo :eviltong: -
Ania mówiła że może im coś z oczków lecieć..
-
[quote name='agaciaaa']ok, przynajmniej je zobacze :evil_lol::evil_lol: nie boje sie szczurów :loveu:[/quote] Nie bo... eee... Kominiarki im założę.. Ich się wystraszysz to są szczurki szkolone do zabijania przez samego AHMEDA :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']cześć Sylwuś :lol: ściemniasz :evil_lol: a właśnie że czelna :evil_lol::evil_lol: [/quote] Moja Sylwunia ściemnia jak śmiesz tak mówić :mad: :diabloti: Chyba naczelna :evil_lol:
-
[quote name='GameBoy'][B]nie rozsmieszaj mnie! [SIZE=3][I][COLOR=Red]Ja cie rozśmieszam! Weź zastanów się co ty w ogóle piszesz![/COLOR][/I][/SIZE] to nie jest portal na ktorym handluje sie psami, tylko pomaga tym w potrzebie. [SIZE=3][I][COLOR=Red]A czy ktoś tu mówi o handlu!! Wiec twoim zdaniem schroniska też handlują psami?! Bo wołają pieniądze za szczepienia!! Gdyby Ci ludzie byli inni wogóle by suczki nie wzieli lub wywalili na ulicę! Lub jak ty to mówisz zabili szczenieta!! Ale nie!!! Oni zdecydowali się być odpowiedzialni za nowego członka rodziny i zadbać o suczkę i szczenięta!! Gdyby byli inni mogli by również wystawić psy na allegro i sprzedawać po 400 złotych kłamiąc że są rasowe! Ale oni chcą je oddać w dobre rece za głupie 100zł! Czy to tak wiele za przyjaciela który spędzi z tobą kolejne 15 lat życia!! Ej sory ale czegoś nie rozumiem wydałaś na swojego psa którego masz na tymczasie 700 zł. i szkoda by Ci było 100 zł.!![/COLOR][/I][/SIZE] jezeli chca je sprzedawac to nie tutaj.... [/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B]Nie najlepiej od razu je utopić albo zabić!!:angryy:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][B] a argument, ze wychowanie szczeniat kosztuje????!!! smieszne to jest poprostu. ciaza u suki nie trwa 3 dni - objawy da sie zauwazyc wczesnie - zazwyczaj na tyle wczesnie, zeby ciaze usunac.[/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B] Wiesz co boję się w przyszłości o Twoje dzieci!! Jak można zabić młodą niewinną istotę!! :angryy: Co ona do cholery zawiniła!! Z tego co piszesz wnioskuję że jesteś również za aborcą u ludzi :shake:. Wiesz co jesteś żałosna![/B][/I][/SIZE][/COLOR] [B] totalna beztroska jest pozostawianie przy zyciu 8 szczeniat,[/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B] Nie lepiej utopić!![/B][/I][/SIZE][/COLOR][B] od suki ze schonu, ktora sama powinna dobrze jesc i odpoczywac a nie karmic szczeniaki....[/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B]Ale to nie oni doprowadzili do ciązy psa oni byli na tyle odpowiedzialni by się nią zająć!!!:angryy:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][B] pozatym to duze psy, ich utrzymanie kosztuje, chyba kazdy to wie, skoro ta pani sie na to zdecydowala, trudnoo poniesie konsekwencje.[/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B]Ale zdecydowała się na jednego psa a nie na całe ich stado!! I nie wmawiajcie mi że nie da się zauważyć u suki 10 szczeniąt w brzuchu w połowie ciąży!! [/B][/I][/SIZE][/COLOR] [B] mnie tez nie byloby stac na samodzielne utrzymanie takiej gromady. [/B][COLOR=Red][SIZE=3][I][B]Dlatego proszą o głupie 100 zł za szczeniaka czy tak tródno to zrozumieć!! Do cholery opamiętaj się dziewczyno!!!! :angryy:[/B][/I][/SIZE][/COLOR] [B] [/B][/quote] I to by było na tyle!! :angryy: Aż się we mnie zagotowało :angryy:
-
[quote name='agaciaaa']nie zawsze :eviltong:[/quote] To podaj przykład kiedy nie miałam :diabloti: [quote name='agaciaaa']:mad::mad::mad: doniose na was :diabloti:[/quote] Dawaj:cool3: [quote name='agaciaaa'] dobrze Ci tak :diabloti:[/quote] Jeszcze pożałujesz :eviltong:
-
[quote name='agaciaaa']Owszem :lol: :diabloti: DAWAJ FOTKE!!! I TO JUŻ :mad:[/quote] Oj zaczynam się bać :eviltong: Bo Cię szczurkami poszczuje :diabloti: [quote name=':: FiGa ::'] Cześć niewierna... :diabloti:[/quote] Witaj skarbie :cool3:
-
Nie ma za co Basiu ;) Takie jest po prostu moje zdanie :cool3: super że się zgadzamy :p A właśnie mam pytanko czy wiadomo jak mógł wyglądać ojciec maluchów??
-
Wiem że skończyłyście już dyskusję na ten temat ale po dokładnym jej przeczytaniu również muszę dodać coś od siebie... Po pierwsze: Już nieraz i nie dwa spotkałam się z przypadkiem że schroniska zatajają niektóre fakty na temat psów. Rozumiem że zależy im na znalezieniu domów dla bidulek ale to jest nie uczciwe wobec właścicieli. Po drugie: Chodzi mi tu u usypiani.. Nigdy prze nigdy nie uśpiła bym żywego zdrowego stworzenia... To nie jego wina że się urodziło. Na świat się nie prosiło wiec czemu ma cierpieć.. Przez głupotę właściciela który jest tak nieodpowiedzialny że nie potrafi upilnować swojego psa 2 razy w roku! Po trzecie: Chodzi mi tu o pieniądze za szczenięta! Właściciele mają w 100% prawo żadać pieniądze za szczeniaki nawet jeśli nie mieli by zamiaru sterylizować suki. Samo to jaki nakład finansowy wiązał się z odchowaniem szczeniąt upoważnia ich do tego! A czym jest głupie 100 złotych dla nowego właścicela! Jeśli nie stać go na taki wydatek to jak utrzyma psa!! Nawet w schroniskach zostawia sią "datki" za przygarniętego psa więc dlaczego właściciele nie mogą poprosić o marne 100 złotych. Zapewniam że na szczeniaki wydali co najmniej 3 razy tyle... Wrr nie będę się już dłużej denerwować... Pozdrawiam..
-
Witamy :multi: I czekamy na relacje :razz: I foteczki :evil_lol:
-
Aż do wtorku :mdleje: Ja chce ciury :diabloti:
-
Czemu Ty zawsze masz takie smaczne fotki :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::']Miałyśmy zrobic zadyme a tu pfff... ja zmykac musze :shake:[/quote] Czemu :placz: ja chcę na broić i nie mam z kim :-(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Dobra ja spadam, rano nie wstane z łózka :lol: :bye:[/quote] No wiesz Ty co :evil_lol: Wsydz się :diabloti: Wcześniej mi posta wcieło z tymi butami a taki fajny był :evil_lol: -
[quote name=':: FiGa ::']:obrazic: Odchodzę... NIE! Nie proś, zdania mego nie zmienię! NIE PROŚ MÓWIĘ![/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Luzia replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tyle super fotek że nie wiem którą zacytować Uwielbiam rude długowłose jamniczki :loveu: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i67374_tnObraz1813.jpg[/url] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Cała Azowa :evil_lol::evil_lol: [/quote] Ale to fotka kotka :diabloti: -
[quote name=':: FiGa ::'] Robimy agaci offtopa? :evilbat:?[/quote] Ja zawsze chętna do łamania regulaminu :evilbat::cool:
-
[quote name=':: FiGa ::']Pewnie że chce, obsesjo Ty ma... ale po fotce :evil_lol:[/quote] Oj to niestety nie da rady :placz: