[quote name='agaciaaa']Noooo :cool3: teraz już sie nie wywiniesz :diabloti:[/quote]
Oj jeszcze się zdziwicie :diabloti:
[quote name=':: FiGa ::'] Eeee tam, zabić nie zabija... chyba :eviltong:
Ha, widzisz, jestes w mniejszości :cool3:
Kiedyś już tak zmusiłyśmy Agacię do dania swojego zdjęcia, Ciebie tez zmusimy :siara:[/quote]
No właśnie.. Chyba :eviltong:
To co dam sobie rade :evil_lol:
Ja jestem twartka sztuka :diabloti: