Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='agaciaaa']prawie :evil_lol::evil_lol:[/quote] Prawie czyni różnicę :diabloti:
  2. [quote name=':: FiGa ::']Swoja starszą siostrę pokazałaś, więc Ty też musisz sie ujawnić :cool3:[/quote] Jestem bardzo podobna... Tylko STARSZA :diabloti:
  3. [quote name=':: FiGa ::']Jak możesz :placz: Czyli jestes jeszcze w... żłobku? :hmmmm:[/quote] Niestety jestem taki zimny drań :diabloti: Hehe żłobek dla mnie to starszaki :evil_lol:
  4. [quote name='agaciaaa']ma różowy plecak :multi: :loveu: POKAZUJ SIE :mad:[COLOR=Silver]Sylwia, pomóż!!! :diabloti:[/COLOR][/quote] Niestety :shake: już się boję co z niej wyrośnie :-( NIET!! :diabloti:
  5. [quote name=':: FiGa ::'] Nie boisz sie mojej wykałaczki? :shake: A bo ja chodze to szkoły dla dzieciaków z przerośniętym mózgiem :eviltong:[/quote] Nie :diabloti: To ja chodzę do tej z za małym :evil_lol:
  6. [quote name='agaciaaa']To nie Ty? :roll:[/quote] Nie :eviltong: Moja 7 letnia siostra :diabloti:
  7. [quote name='agaciaaa'] masz szczęście :lol:[/quote] Ej no chyba King Kong to Ty nie jesteś :evil_lol:
  8. [quote name=':: FiGa ::'] :mad: Ja się nie przejmuję, ja olewam i żyję do przodu :evil_lol: A jak jest naprawde źle to mam przy sobie osóbkę, na którą zawsze mogę liczyć :loveu: Luzia, a czy ja mówię nieserio? :eviltong:[/quote] Nie boję się :eviltong: A no wiesz :diabloti: Tak ciekawe że w podstawówce przerabia się Pana Tadzia :evil_lol: Wydało się :diabloti:
  9. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images31.fotosik.pl/50/5e7cdc72118afefd.jpg[/URL] Luzia sie pokazała :multi:[/quote] :eviltong: Chciała byś :diabloti:
  10. [quote name='agaciaaa']oj malutka to ja nie jestem :shake:[/quote] Nie wiem nie widziałam :eviltong:
  11. [quote name=':: FiGa ::']:obrazic: Szczeóglnie moje - zawsze na opak :shake: Ja? No cos ty... :lol: Ja też - ale żeby sie z rok młodsza spotykać... taka gówniara :evil_lol:[/quote] :diabloti: Nie przejmuj się ja też tak mam :-( No ja myślę :mad: Ale ja serio mówię w grudniu kończę 11 :oops:
  12. Śliczna trójeczka :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='agaciaaa']no przecież jestem!!! :diabloti:[/quote] Jesteś tak malutka że Cie wcale nie widać :evil_lol: Za mało mleka piłaś :diabloti:
  14. [quote name='Pimpek'] Hi,hi,hi, luzia, jeśli u moda w galerii to to nie jest żadne "A co tam" :evil_lol:[/quote] EEeee tam Edytka to łaskawy cłowiecek i koffany :loveu: :diabloti: [quote name=':: FiGa ::']Właśnie, bo wtedy jest "i ch** z tego" :evil_lol:[/quote] Dokładnie tak :diabloti: Najwyżej dostaniemy zbiorowego bana :razz: W kupie raźniej :diabloti:
  15. [quote name=':: FiGa ::']:mdleje: No to zgon... :lol: :mad: :mad: I po co to? Miałabym dogomaniaczkeblisko siebie... bo najbliżej to Rzeszów - 55km :roll:, za długa droga, za duzo stresów... chociaż nie, mam też dogomaniaczkę dużo bliżej i.... ma 10lat... [/quote] Zgon :multi: [SIZE=1]Nareszcie :eviltong: :diabloti: [SIZE=2] Niestety życie nie jest takie jaki chcemy :eviltong: Ale masz coś od 10 letniej koleżanki :eviltong: Ja mam 11 lat :evil_lol: [/SIZE][/SIZE]
  16. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'] [I][B]yhhhh ja tak samo :eviltong: wrzuciłam to z nadzieją ,że mi przeczytacie :cool1:[/B][/I][/quote] No to obawiam się że nikt nam nie pomoże :shake: :diabloti:
  17. [quote name='furciaczek']Taaak ja tez to kocham:diabloti::evil_lol:[/quote] Hehe no szczególnie o 2 w nocy w galeri Agaci :diabloti:
  18. [quote name=':: FiGa ::']Trafił swój na swego :diabloti::evil_lol: :oops::oops:[/quote] Z resztą i tak musimy na Agatkę poczekać :eviltong:
  19. [quote name=':: FiGa ::']Pozwól, że pozostawię to bez komentarza :evil_lol:[/quote] Może tak bedzie lepiej :evil_lol:
  20. [quote name=':: FiGa ::']Żartujesz? :-o No pewnie, że wiem! Kurcze to rzut beretem od nas :eviltong: Kiedy się przeprowadziliści? I PO KIEGO GRZYBA PYTAM?! :mad::angryy:[/quote] NIe nie żartuje miesiąc wakacji w Ubieszynie spędziłam mam nawet fotki :eviltong: Wiem że rzut beretem bo w grodzisku dolnym mam ciotkę :evil_lol: Oj dawno to jeszcze babcia moja :diabloti: Bo siarkę w tbq znaleźli :shake:
  21. [quote name=':: FiGa ::']Tu, teraz, zaraz... :evil_lol::evil_lol: Niekoniecznie ;) Ja maszyny tego typu kocham i zbieram szczękę z ziemi za kazdym razem gdy takie cudo obok mnie smignie :loveu: Jezeli ktos jeździ z głową to nie ma sie czego obawiać ;)[/quote] No wiesz ale ja jestem wstydliwa strasznie :oops: Zgadzam się :multi:
  22. [quote name='Paulina_mickey']dlaczego tylko my tu zaglądamy:placz: gdzie reszta cioteczek, jesteś taki śliczny a nikt Cie nie dostrzega:-([/quote] Szczerze to mnie też to dziwi :placz:
  23. [url]http://images24.fotosik.pl/115/eb72722c8ff1aac0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name=':: FiGa ::']Czy była fajna? :siara: :scared:[/quote] :mad: Nauczyciele zawszę som kofani :loveu: :diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...