Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='agaciaaa']:mad::mad::mad: dawaj fotki ciurków!!! :cool3:[/quote] Niestety nie mam aparatu :shake: Jak pożyczę od qmpla to zrobię:evil_lol:
  2. I jak tam ciury?? :evil_lol:
  3. [quote name='agaciaaa']no wiesz co :mad::mad::mad:[/quote] Taaak słucham Cię Agaciu :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. [quote name='furciaczek']Doberek co tam slychac:cool3:[/quote] A superaśnie zaraz idę a zakupy :evil_lol: A i mam nowych lokatorów :diabloti:
  5. [SIZE=6]Gratulujemy :multi::multi::multi:[SIZE=2] To kiedy do Tbq przyjedziesz na spacerek :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
  6. Piękna sunia A żeby wiedzieć czy ma rodowód musisz poszukać tatuażu. Jeśli go ma to rodowód też bedzie miała :p
  7. No jak tam podróż mineła?? :evil_lol: Moje hasają po klatce :diabloti: Jeden przed chwilą mało mnie nie dziabną :p
  8. Jednym słowem Neg jest zdolniacha :loveu: A teraz można prosić zdjęcia Zoranka :razz:
  9. [quote name='furciaczek']kobieto dogo smiga teraz z predkoscia swiatla:loveu::crazyeye:[/quote] Była padnięta natłokiem wrażeń i emocji z całego dnia dlatego poszłam odpoczywać :evil_lol: [quote name='basia bonnie'] dzień dobry luziu :evil_lol: :loveu:[/quote] [quote name='Ola164'] Witam, witam o zdrówko pytam :-D[/quote] Witam witam :cool3: A zdrówko hmm... Po staremu :diabloti: [quote name='agaciaaa'] A kiedy beda fotki? :mad: nie zapomnij że je wygrałam :evil_lol::evil_lol:[/quote] Taaaak nie przypominam sobie :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'] Heeej :buzi: Lui idę do Ciebie :-D niedługo będę :diabloti: mam herbatę w termosie :-D[/quote] Miłaś i nie dałaś no wiesz co :eviltong:
  10. Widzisz Edytko lepiej takich rzeczy nie mówić przy ciotkach bo żyć nie dadzą.. Dlatego ja jestem cwana...:diabloti:
  11. [quote name='Paulina_mickey']a no byłam w tbg, w sumie jestem stałym bywalcem a nawet można powiedzieć że mieszkam w tbg:diabloti: a tamte okolice znam szczegulnie dobrze bo przeciez chodziłam do zamku do szkoły:evil_lol::loveu:[COLOR=pink](ehh co to były za czasy...)[/COLOR][/quote] Tak :cool3: o wow nie wiedziałam :evil_lol: [quote name='furciaczek'] Dogo mi tak muli ze nie ma szan ze nadrobie:shake: wiec sie tylko melduje:loveu: [/quote] Masz racje już mnie krew zalewa dlatego idę spać :p Dziękuje za meldunek... ODMASZEROWAć! :diabloti:
  12. [quote name='lolka75']trzymamy kciuki i pazurki za Furie i czekamy na wiesci o zabiegu:p. Pozdrowki z zamrozonej Holandii;). P.S. mam juz to AQQ...jest super (mialam juz dosc niedzialajacego gg)...dziekuje za podpowiedz luzia:cool3:[/quote] Nie ma za co :p Ale ja sama też tego nie znalazłam tylko mi doradzono :evil_lol:
  13. Witamy wieczorkiem :multi: Mizianko dla lampeczki :loveu::loveu::loveu: :diabloti:
  14. [quote name='agaciaaa']Cześć :) pozdrowienia od dochodzącej do siebie Saruni ;)[/quote] Dziękujemy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :multi::multi: [quote name='Mi.'][B]bosz, twoja galeria otwierala mi sie 10 minut, a odpowiedz do niej 20:-oczy to normalne?:cool1::shake:[/B] [B]pzdr.[/B][/quote] Mi się wszystkie tak wono otwierają :shake: znaczy się dzisiaj już na szczęście jest lepiej :razz: [quote name='ATLANTYDA'] Zaglądamy żeby Dobry Wieczór powiedzieć ;-)[/quote] [quote name='Pimpek']ek Dobry wieczór !:cool3:[/quote] Bry wiecior :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'] :buzi: Heeeja Noo tereny jakoś dziwnie znajome a Funia dorosła kobieta a zdrowie ma, żeby za rowerkiem śmigać :iloveyou:[/quote] Hejka :buzi: Znajome znajome :evil_lol: Ma kondycje to fakt :diabloti:
  15. A czemu nikt tu nie przychodzi :-( Hopaj na pierwszą -:multi::multi::multi:
  16. dobranoc i dzień dobry równocześnie :diabloti: Bo nie wiem co napisać o tej porze :evil_lol:
  17. No nie ja jestem to nikogo nie ma :eviltong: Wstydźcie się :diabloti:
  18. Super że wszystko w porządku.. Aż mnie palce bolą od trzymania :p Miłej nocki Dziewczyny :p
  19. Ile razy tu zaglądam nigdy nie mogę się nadziwić jaka ona piękna jest :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='agaciaaa']tylko nie płacz jak Cie beda kuli :evil_lol:[/quote] Ty się nie martw o mnie tylko co tam u Saruni?? Zaraz wejdę do Ciebie tylko zanim mi się załaduje to jakiś 10 minut zejdzie :angryy:
  21. [quote name='agaciaaa']chora jesteś????[/quote] Nie na szczepienie idę :placz: Dobra ja lecę fotosik zgrał zdjęcia jak przyjdę to je wkleję :evil_lol:
  22. [quote name='agaciaaa']chora jesteś????[/quote] Nie na szczepienie idę :placz:
×
×
  • Create New...