-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Taaaaaaa :evil_lol: tak się tłumacz :diabloti: [url]http://img142.imageshack.us/img142/8788/73613292wo7.jpg[/url] Dała byś mu się umyć w spokoju :eviltong: :evil_lol: -
A to tam małpki na wolności żyją ?? :crazyeye:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witamy :cool3: Mam pytanko w jakim ty Grodzisku mieszkasz?? :razz: -
Ale ona śliczna :loveu: Moja babka od WFu miała sznaucera ale olbrzyma :loveu: Te psy są przecudne :loveu:
-
[quote name='agaciaaa'] no o was :diabloti:[/quote] Nie wiem jak SYlwia ale ja lubię trójkąciki :evil_lol::diabloti:
-
To nawet jeśli schronisko na początku nie wiedziało to dlaczego w dniu wydania psa nic nie zauważyło :crazyeye: To nie był miot 4 szczeniąt w początkowym okresie siąży tylko 10 i to w połowie :crazyeye:
-
[quote name=':: FiGa ::']Nie damy :evilbat:[/quote] To ja strajkuje :angryy: Ja się tak nie bawie :eviltong: [quote name='agaciaaa']no wiesz co..... :placz: :mad:[/quote] Ej no głodna była nic nie było a Funia w pobliżu stała i jakoś tak wyszło... :diabloti: [quote name='furciaczek'] Widzialam:multi: widzialam fotki:loveu:[/quote] Fur widziała fotki :multi: Widziała fotki :multi: [SIZE=1]Ale z czego się tak cieszysz?? :evil_lol: :diabloti: [/SIZE]
-
[quote name=':: FiGa ::']A spróbuj :mad:[/quote] No nie :shake: Wklejam źle nie wklejam też źle :placz: Ludzie dajcie mi żyć :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] :placz: :placz: Niech mnie ktoś przytuli :placz::placz: [/quote] Ja chętnie :cool3: -
Zdublowało posta ;/
-
[quote name='agaciaaa']oczywiście :diabloti:[/quote] A można jeszcze wiedzieć o kogo konkretnie?? :diabloti:
-
[quote name='dadiii']ale dawno funki niewidzialam no!!!! hihi sliczna :loveu:[/quote] To zapraszamy częściej :cool3: Ja wiem czy taka śliczna :evil_lol:
-
[quote name='GameBoy']luzia - wyluzuj i zacznij myslec racjonalnie Twoje agrumenty to poprostu histeryczne wywody, [COLOR=Red][I][B]Jeżeli moje argumenty to "histeryczne wywody to czym są twoje wszystkie odpowiedzi od początku tego wątku??[/B][/I][/COLOR] o moje dzieci sie nie boj - nic im nie jest[COLOR=Red][I][B] Całe szczęście...[/B][/I][/COLOR] tak, wydalam na psa tymczasowego 700 zlotych- sa to w dodatku pieniadze pozyczone - ale nie zaloze mu watku, ze za 900 zlotych oddam, bo musze go jeszcze 2 razy zaszczepic a przeciez to koszta [COLOR=Red][I][B]Ale ty wziełaś tego psa licząc się z konsekwencjami tego że bedziesz musiała go leczyć.. A oni mało że przygarneli sunie ze schronu to mało tego dostali nie chcianą "premię"![/B][/I][/COLOR] jezeli suka mi sie szczeni, nie ma znaczenia, ze jest ze schronu, urodzone szczenieta sa moje i ja ponosze za nie odpowiedzialnosc[COLOR=Red][I][B] Sama sobie przeczysz.. Przed chwilą mówiłaś że trzeba było je odrazu uśpić! Gdzie w Twojej wypowiedzi logika :shake:[/B][/I][/COLOR] Basiu, w takim razie, pisanie do kogos Baska nie jest oznaka braku szacunku tak, zalozylas ten watek i dlatego pytania kieruje do ciebie powiem Wam tyle, ze mam nadzieje, ze te maluchy znajda dobre [COLOR=Red][I][B] Ja też mam taką nadzieje a głupie kłótnie na pewno nie pomogą![/B][/I][/COLOR] domy[/quote] Nich ktoś im założy wątek na allegro i forum ONków :cool3:
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images29.fotosik.pl/115/6c552335fd54e871.jpg[/URL] gdzie jej przednia łapa? :mad: :evil_lol:[/quote] Ups wydało się :diabloti: Jeszcze kawałek jest w lodówce :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] Coś mi sie widzi że te fotki to przeterminowane są :eviltong:[/quote] :eviltong: mogę nie wklejać żadnych :diabloti:
-
To jeszcze 4 i na razie zmykam bo z siostrą będę bajkę oglądać na kompie :cool3: :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/6c552335fd54e871.jpg[/IMG][/URL]0 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/64c1325da77857df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/ed047dfcb479b70f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/e8b41230120dc823.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://img222.imageshack.us/img222/1152/dscn2517ce8.jpg[/url] O Boshe chyba się zakochałam :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agaciaaa']ale czy to to... o czym myśle? :shake: :evil_lol: [/quote] A co zazdrosna jesteś :cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Chyba wszystkim muli :shake: A wczoraj było już tak fajnie :placz:
-
[quote name='agaciaaa']ale czy to to... o czym myśle? :shake: :evil_lol: [/quote] A co zazdrosna jesteś :cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Luzia replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Hejka :diabloti: Jeszcze pożałujesz ze mnie zaprosiłaś :evil_lol: -
[quote name='agaciaaa']dziękuje :loveu: jeszcze!!! :diabloti:[/quote] Proszę :razz: :eviltong: CO za dużo to nie zdrowo :diabloti: