-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']No nie gadaj :-o A skąd dokładnie? :cool3:[/quote] Wiesz gdzie jest Ubieszyn?? :diabloti: -
[url]http://images27.fotosik.pl/116/5087fb9adcb7110d.jpg[/url] Hehe Czołg jedzie z prędkością ślimaczą... uciekajmy :evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::'] Laski... co tu pisze? :hmmmm: :eviltong:[/quote] Wiesz ja też nie mogę rozczytać :diabloti:
-
[url]http://images31.fotosik.pl/51/3d1cc257ffa90de2.jpg[/url] :loveu: Super zdjęcie :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']A skąd Grodziska znasz? :cool3:[/quote] Pochodzę z tamtych okolic :eviltong: -
A co tam :diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::']Dzołk :diabloti: Nie mam nic przeciwko :siara:[/quote] No to gdzie i kiedy :diabloti:
-
[quote name='basia bonnie'] [URL]http://images31.fotosik.pl/50/5e7cdc72118afefd.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: a obok Funi Ty idziesz do szkoły, prawda? :diabloti:[/quote] Ups wydało się :oops: :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'] Kolejny FB z największymi dogogadułami :P [URL]http://images32.fotosik.pl/50/4cc8a251bebe8ddc.jpg[/URL] ooo jaka bulwersacja :diabloti: Jak nie wiesz jaka jest Tineczka? przecie żem dawała zdjęcie ze mną dla porównania :-D:-D:-D[/quote] Taaa szczekała żeby jej patola rzucić co u niej rzadkość więc musiałam uchwycić :evil_lol: Ale nie wiem czy mientka czy twardka :diabloti: [quote name=':: FiGa ::'] Ale u Was śnieeeegu :crazyeye: Funia :buzi: Moja nauczycielka z gimn miała ksywke Funia :evil_lol: [/quote] No zasypało! :shake: :diabloti: Proszę oddelegować się od mojej Funi bo zazdrosna jestem :eviltong: :diabloti: A fajna jakaś chociaż była?? :cool3: [quote name='_ChiQuiTa_']:diabloti: Coś nas Luzia w konia robi z aktualnością tych fotek [/quote] [quote name=':: FiGa ::']Czikita, problemy z czytaniem? :eviltong: [/quote] [quote name='Pimpek'] No przecież pisała że WRZEŚNIOWE !:diabloti: A foty cudo ! :-D[/quote] No przynajmniej same sobie to wyjaśniłyście :-D A na przyszłość proszę nie prowadzić mi tu pogaduszek :eviltong: :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] W Grodzisku Górnym, jak pisze w profilu mym :lol: Znasz jakies grodziska na podkarpaciu? :crazyeye: Obożemój! Jeśli tak to jestes pierwszą osobą, która wie gdzie ten koniec świata sie znajduje :klacz: [/quote] Wiem gdzie to :cool3: :multi: Nie doczytałam myślałam że może w dolnym :eviltong: -
nie ma to jak mały Off top :diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::'] A ja na to... niemożliwe :eviltong:[/quote] Dlaczego nie?? :cool3:
-
Popołudniowe witanko :cool3: Ja odwiedzam :multi: [url]http://images29.fotosik.pl/115/be65a9f7ad04b44d.jpg[/url] Zmęczenie taaaaaaaaa :eviltong: :diabloti:
-
Teraz poprosimy o fotki Nikowej :cool3:
-
To ja wkleje fotki Funi wziełam ja z ulicy 08.12.2000 roku. Niedługo po przygarnięciu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/50/70c738179d090a01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/32/5d012dc84b7fe0d2.jpg[/IMG][/URL] Teraz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/33b106c7542000f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/89e469ebef2f3336.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/115/b2c7332ddbe74a06.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agaciaaa']Nie przepadam :cool3: :evil_lol: Mów!!!! Znowu wagary :mad:[/quote] Mój napewno byś polubiła :diabloti: Nie! Ja no skąd :oops: :evil_lol:
-
Co byście mi nie mówiły że jestem nie dobra jakaś to fotki wkleje :cool3: WRZEŚNIOWE SYLWUNIU :eviltong: a jak coś nie tak to... :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/50/4cc8a251bebe8ddc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/116/2d65413c286cc592.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/50/5e7cdc72118afefd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/50/e03fc6ebcf8aaf2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/50/20500f902b3ab55f.jpg[/IMG][/URL] Reszta jak wrócę :eviltong:
-
[url]http://i9.tinypic.com/8fc6txf.jpg[/url] Wyginam śmiało ciało :evil_lol: :loveu:
-
[url]http://images23.fotosik.pl/113/46c86064fbd98306.jpg[/url] :loveu: I tu się z Sarunią zgodzę trzeba tępić wszystko co różowe :diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::']Właśnie widzę te reklamy :mad: Ale ten ścigaz na jednej z nich to piekny jest :loveu:[/quote] Ale jeśli dzięki tym reklamom dogo będzie działać jak dawniej to mogę się poświecić :shake: A co do motoru to masz całkowita racje :loveu:
-
[quote name='agaciaaa']łeeeeeee :placz: :mad: a Ty czemu nie w szkole? :cool3:[/quote] Czmu nie lubisz?? :diabloti: A może rosołek :evil_lol: Hehe nie pytaj :diabloti: nie pytaj :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Luzia replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i67625_IMG4996.jpg[/url] Zabójczy wyraz pysia :loveu: -
To możesz przyjść po wodę do mnie :diabloti:
-
Fur ma rację kiedy fotki :cool3: :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='agaciaaa']kanibal :placz: cześć :diabloti:[/quote] Dzisiaj na obiad mam uszka :diabloti: Chcesz :cool3: :diabloti: