[quote name='agaciaaa']Oj przestań, to dla mnie zbyt skomplikowane :evil_lol:
Trzymaj i nie puszczaj :cool3:[/quote]
To musisz reanimować ostatnią szarą komurkę :diabloti:
Nie puszczę choćby nie wiem co :cool3:
[quote name='agaciaaa'] No mam nadzieje, że będzie dobrze.. ale i tak sie boje. Dzięki, że mnie tak wspieracie :loveu:[/quote]
Nie ma "Mam nadzieje"!
Bedzie dobrze i kolpka! :p
A co do wspierania to po to tu jesteśmy :razz: