-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name=':: FiGa ::']No to juz inna bajka :evilbat: :siara:[/quote] Czyżbym widziała iskierkę pożądania w Twych oczętach :-o :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Podzielam Twoje zdanie nt rózowego :eviltong: [/quote] NIENAWIDZĘ RÓŻOWEGO! :angryy: :diabloti: -
[quote name='_ChiQuiTa_']Na tym co jest w całej okazałości :iloveyou: no baaa :diabloti:[/quote] Nie wiem które :eviltong: Ale mniejsza o to ;) A ja dalej nie wiem jaka jest Tinka :loveu:
-
[quote name='deer_1987']i kto mi teraz powie? :([/quote] Na tym forum raczej nikt :evil_lol: Poszukaj gdzie indziej :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Jestem gothusiem, wyystarczy że kupisz mi coś różowego - zgon murowany :eviltong:[/quote] Różowy :O A fujjjjjjjj :evil_lol: -
[quote name='_ChiQuiTa_']Cześć wtręciuchy :buzi: :diabloti: Funia ślicznie wyszła :iloveyou: a jaka ona miła w dotyku :loveu:[/quote] Witamy cioteczkę :buzi: Na którym zdjęciu :eviltong: Cwaniara :evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']to co ja bede robic jak nie bede myslec`?[/quote] Wiesz co tego Ci nie powiem bo trzeba pomyśleć a ja nie mam czym :lol:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Fotki koło wtorku bo pożyczyłam aparat :([/quote] Szkoda :-(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] :placz: DObra i rózga, zdzielę nia Mikołaja niewdzięcznika :mad:[/quote] Czuj się jak Ci dam :eviltong: Poszczuje reniferem :evil_lol: -
Witamy wieczorkiem :multi: Może fotki :lol: :cool3::cool3::cool3:
-
[quote name=':: FiGa ::']Ja za dzieciakami nie przepadam i jedyny gówniarz jakiego chce mieć w domu to szczenior :diabloti: No chyba że mi sie na starośc myslenie zmieni :siara: Dobranoc proszem pana :diabloti:[/quote] No wiesz co a pieniędzy też nie lubiesz :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Te te te... Buzi to możesz dostać jak już swoje zdjęcie nam pokażesz :cool3:[/quote] A co nie chcesz :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Uff nikomu sie nie bede tłumaczyc :obrazic: No to w takim razie Mikołaju wiesz że ja jestem grzeczny gothuś i należy mi się prezencik w postaci Nikona d80 :siara:[/quote] Nawet Mikołajowi :eviltong: To Nikona nie będzie a co najwyżej rózga :evil_lol: -
[quote name='deer_1987']no tak myslalam.-..[/quote] Lepiej nie myśl bo to szkodzi :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']ooo, to jest argument!!! :lol: [/quote] Wiem ja zawsze daję słuszne argumenty :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Bo... bo tak! :evil_lol: Jaaa miałabym być niegrzeczna? Zapytaj Agaci :lol::evil_lol::evil_lol: Jestem grzecznym gothusiem :loveu: [/quote] Nie ma bo tak :eviltong: Proszę mi się natychmiast wytłumaczyć :diabloti: Ale ja jestem św. Mikołajem i ja i tak wiem wszystko nie muszę nikogo pytać :evil_lol: -
Nie bo nie dostaniemy becikowego 1000 zł :evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']DAWAJ DAWAJ!!! :mad:[/quote] Dawaj?? Co buzi :loveu: [quote name='agaciaaa']żebyś Ty sie nie zdziwiła :eviltong: :diabloti:[/quote] Grozisz mi?? :cool3: [quote name='deer_1987'] Jestes zla dziewczynka?[/quote] Ja zła?? :shake: [SIZE=1]Ja jestem okropna :diabloti:[/SIZE]
-
Ojejq ile śliczniutkich fotek :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agaciaaa']no co :eviltong: wszyscy sobie poszli, ale i tak Ci tego nie darujemy :diabloti:[/quote] Oj żebyś się nie zdziwiła :evil_lol:
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
Luzia replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
[quote name='bea100']ups, zapomiałam o najważniejszym :diabloti: Wogóle te mity co pokutują w naszym kraju mnie wcale nie śmieszą. Najgorszy chyba to ten o tym, że suka dla jej zdrowia choć raz powinna mieć szczeniaki :mad: Ten mit skutecznie zapełnia nasze schrony. Sterylka- też jest dziwadłem i rzeczą nie do zaakceptowania.[/quote] mnie też krew zalewa jak to słyszę :angryy: A najgorsze jest to że jest wręcz odwrotnie :shake: