-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']No pewnie :diabloti: [B]luzia[/B] lubi starych i owłosionych to ja mogę lubieć zardzewiałych, ot co! :evil_lol: A jakich Ty lubisz Anetko? :eviltong: [B]Agaciu[/B], a Ty? :diabloti: Pewnie, spiskujemy przeciw Tobie :diabloti: A gu gu gu :cool3: To ja odwrotnie :eviltong: W nogę częsciej :eviltong: [/quote] Pewnie jak widzę takiego na ulicy to aż się ślinie :cool3: Tak myślałam :placz: Brzydki bobas :diabloti: Chłopak chłopak :eviltong: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Luzia replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Witamy :multi: Gdzie fotki :mad: :evil_lol: -
[quote name='Paulina_mickey'] Luiza tu sa nasze nowe wątki::cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100336[/URL] Koteczki:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8932442[/URL] Psiaki:loveu::loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99371[/URL] No i Kajtusia już znasz :-D:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Już wchodzę :p [quote name=':: FiGa ::']:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] Rycz mała rycz , płacz maleńka płacz :lol:
-
[quote name=':: FiGa ::'] :evilbat: Luuuuuziaaaaa... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta/03hrm.gif[/IMG][/quote] :crazyeye: [quote name='agaciaaa'] LUZIA!!!!!!!! :mad:[/quote] :cool3: [quote name=':: FiGa ::']:-( :-( :-( :-( :-([/quote] :buzi: :evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Luziaaa? Wiesz co?[/quote] Co?? :razz: [quote name=':: FiGa ::']to dostaniesz bana :diabloti:[/quote] A od kogo niby? :eviltong: :diabloti: [quote name='ATLANTYDA'] [URL]http://images30.fotosik.pl/115/a392b49ba1f70fb6.jpg[/URL] Funia ekologiczna na biopaliwach:biggrina::biggrina::biggrina:[/quote] A jak :evil_lol: Przynajmniej na karmie mogę zaoszczędzić :diabloti: Klówka moja :loveu:
-
[quote name='furciaczek']Oj tak:loveu:[/quote] To kiedy?? :razz:
-
[quote name='agaciaaa']oj już gadasz bzdury :evil_lol:[/quote] [quote name=':: FiGa ::']Naćpała sie :razz:[/quote] [quote name='agaciaaa']NA PEWNO! :roll:[/quote] Że niby JA! :mad:
-
Bla bla bla :diabloti: Nie wstawie :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa'] chciałabyś :evil_lol:[/quote] Nie ja nie muszę chcieć :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] No pewnie że ak... co złego.. to luzia! :eviltong: bla bla bla bla bla blaaaaa blablablaaa :eviltong: A grasz? :cool3:[/quote] Znowu na mnie nie no tosz to jakaś koalicja przeciw mnie się nawiązała :diabloti: Srata tata :evil_lol: W nogę żadko w siatkę częściej -
To jeszcze kilka :diabloti: [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/1ef4fa3ff435b880.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/b20ae551d4235fa4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/115/8c755c6fd5a37ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/51/28ce2e4395e2a04c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/51/664168380cd6f109.jpg[/IMG][/URL]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i3.tinypic.com/8easpe1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/50/4d33f5cc00ce5591.jpg[/URL] to ma bardzo fajny efekt :loveu:[/quote] Dzięki :p :cool3:
-
[quote name='agaciaaa']No to nic nie mów, tylko dawaj fotke!!!!!!!![/quote] Jaką fotke :???::laugh2_2::siara:
-
[quote name='agaciaaa'] skad, przecież nie widziałaś :eviltong:[/quote] Oj przecierz Ci mówiłam że ja mam zawsze rację :diabloti:
-
A teraz kilka fotek... FUNI :diabloti: Z cyklu jem tlawe :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/50/7b3709453452d464.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/50/d3f5768e5806cd8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/50/0cc1a76393a1c2df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/50/4d33f5cc00ce5591.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/115/a392b49ba1f70fb6.jpg[/IMG][/URL] Proszę o wyrozumiałość moje pierwsze zdjęcia przerabiane w programie :oops:
-
[quote name='agaciaaa']no nie wiem :evil_lol: [/quote] Ale ja wiem :diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::']Luziaaaa :placz::placz:[/quote] [quote name=':: FiGa ::'] Luziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz:[/quote] [quote name='agaciaaa'] Luuuuuzia :placz: Luuuuuuziaaaa :mad: luuuuuuuuuuuuuuuzia!!!!!!!!!! :loveu:[/quote] Nie beczeć mi na moim Foto blogu :diabloti: [quote name='agaciaaa'] Nie dyskutuj!!! :mad:[/quote] Przecierz ja nic nie mówie ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Wredota jesteś :shake: Jeszcze wcześniej? :-o Pewnie :evil_lol::evil_lol: A jaki lubisz? :eviltong:[/quote] Wiem :cool1: Nie sądze że tak jest OK :p No :evil_lol: Eee na przykład Siatkę Nogę -
[quote name=':: FiGa ::']Taaaaaak :placz:[/quote] Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee :diabloti: [quote name='Paulina_mickey']no pewnie że to nie Luiza :diabloti: hehe[/quote] Nie cwaniakuj Paulinko :eviltong:
-
[quote name=':: FiGa ::']Ja za to jestem Calineczka, meleńka i.. no może nie do końca Calineczka :lol: Raczej taki Kwazimodo w rozmiarze Calineczki :evil_lol: Tomcio Paluch :roflt:[/quote] Tomcio Paluch :roflt:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Łamiesz mi serce... [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/cry.gif[/IMG] :lol: Hmmm... zatrzymałaś się na rozwoju zarodkowym? :eviltong: Luzia, zobacz no co też znalazłam :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8724341&postcount=9279"]KLIK[/URL] Kurcze nooo i pomysleć, że chodziłabyś powiedzmy do szkoły do Przeworska... ze mną :diabloti: Lubisz sport? :cool3:[/quote] Ojej biedactwo :eviltong: No gdzieś tak bedzie :diabloti: UPS :oops: ale ja tam ściemniam :evil_lol: Zależy jaki :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] To nie ja... :placz: to... to.. TO LUZIA!! :placz: [/quote] Co Ja!! :angryy: :diabloti: -
[quote name='agaciaaa']No przecież wszyscy koffffajom różowy :loveu::loveu::loveu: TAK :mad::mad::mad: dokładnia!!!! :cool3:[/quote] Ja nie :diabloti: nie I jeszcze raz nie! :diabloti: