-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Taaa, pan nr 1 i 3 aut :diabloti: a z panem nr 2 można ew. porozmawiać....a mówiłaś, że pies będzie wykastrowany? A. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ładne foty :) A. -
O, nowy tytuł galerii :lol: A.
-
o szczypanko :evil_lol: [url=http://img174.imageshack.us/i/ucieczkazesfory.jpg/]Imageshack - ucieczkazesfory[/url] krwiożercze bestie :crazyeye: [url=http://img229.imageshack.us/i/basenjiatak.jpg/]Imageshack - basenjiatak[/url] A.
-
Dzień dobry :p A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ahoj mili Państwo :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wczoraj zaklepałam sobie urlop :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]będę lenić się ponad 3 tygodnie :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już 23 lipca będę miała wolne aż do 17 sierpnia :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ale rozpusta...;) A. -
[quote name='vpassione']Ustalone, jutro, godz 9:00 będę czekać pod muzeum narodowym :-)[/quote] super :loveu:
-
[URL="http://img505.imageshack.us/i/1002981.jpg/"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7613/1002981.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img443.imageshack.us/i/1002975.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6818/1002975.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/i/1002982.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8858/1002982.jpg[/IMG][/URL] cdn
-
[URL=http://img443.imageshack.us/i/1002964.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1984/1002964.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1002963h.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4601/1002963h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1002966.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5745/1002966.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img505.imageshack.us/i/1002968.jpg/][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7945/1002968.jpg[/IMG][/URL]
-
macanko Sparka [URL=http://img443.imageshack.us/i/1002971.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9563/1002971.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/1002972.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1316/1002972.jpg[/IMG][/URL] wąchanko :p [URL=http://img443.imageshack.us/i/1002973.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9126/1002973.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1002974e.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4706/1002974e.jpg[/IMG][/URL]
-
cd. fotek [URL=http://img505.imageshack.us/i/1002956.jpg/][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/690/1002956.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img505.imageshack.us/i/1002958.jpg/][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6295/1002958.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1002959.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5757/1002959.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/1002960.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2805/1002960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/1002962.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3166/1002962.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='gosiaja'][URL="http://img359.imageshack.us/i/1002954.jpg/"]Imageshack - 1002954[/URL] nie ładnie psu przysmaki podjadać :evil_lol:[/quote] hehe dobra kiełbaska nie jest zła ;) a tak serio to właśnie mu "ciumkałam" m.
-
[quote name='vpassione']Od 9 wzwyż(czekam na konkretne propozycje, jak komu pasuje :) ). Możemy się spotkać przy klinice weterynaryjnej - [URL]http://www.zumi.pl/1346069,Pogotowie_Weterynaryjne._Klinika_Malych_Zwierzat,Warszawa,firma.html[/URL][/quote] ok to jest bardzo fajny park :) a mogłybyśmy się umówić pod muzeum narodowym...mam tam łatwiejszy dojazd :roll: pasuje Ci jutro o 9?:cool3:
-
[quote name='gosiaja']Witamy się Morasy (Morek i Aziz) odpoczywają sobie w domu mają się dobrze wczoraj nawet się nie pokłócili tak mocniej :)[/quote] To dobrze, że zgoda kwitnie :p A.
-
Fajna malutka :lol: A.
-
[quote name='Iwa-R']Oj, tak po urlopie to się pracować już nie chce, więc zobaczymy czu będzie dobry. Vega... leży plackiem na podłodze. Najprawdopodobniej ma zwichniętą łapę, która spuchła i nie pozwala jej praktycznie na nic. Dostaje tabletki, niby jest mała poprawa, ale od niedzieli nie była wcale na spacerku. Karmię ją, daje jej pić, bo sama już sobie nie poradzi. Mam nadzieję, że to tylko łapa. Pozdrawiam Iwa[/quote] ...ale urlop, to był krótki raczej, taki urlopik ;) Oj, to gdzie ona sobie łapę uszkodziła, że aż tak jej dokucza :shake: biedna jest...głaski dla Vegi, trzymamy kciuki za poprawę zdrówka A.
-
Hej Basiu, co u Was? Dobrego dnia :) A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek, Widzę, że nie tylko ja na nogach :lol:. Zmykam do pracy.. PS. faktycznie to było moje poszukiwanie bursztynów :razz: a dziewczynki sprawdzały co tam jest , może smaczne :evil_lol: Miłego....:lol:[/quote] ....bursztyny zdrowie poprawiają....wiedzą panienki co dobre ;) A.
-
Cześć gosiaja, dobrego dnia :) co u Morasów...;) A.
-
Cześć, miłego dnia :) jak się czuje Vega ? A.
-
Cześć Lolciu, dobrego dnia :) A.
-
Witam się, dobrego dnia :lol: A.
-
Cześć poranne, dobrego dnia :) A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witam się słonecznie :lol: A. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Hej, hej miłego dnia :p A.