Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. post przeskoczył :diabloti: A.
  2. [quote name='Asiaczek']Aniu, decyzja o pojechaniu do Związku została podjęta w ostatniej chwili, jak spotkałam na ppłd. spacerosach Kasię i Ona mi powiedziała, że jedzie... Pzdr.[/quote] .....prawie jesteś usprawiedliwiona....;), ale mały smsik mógł polecieć....:eviltong: A.
  3. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda'] Myslałam długo jakiego brac i doszłam do wniosku ze dwa psy z mocnym charakterem to nie dobrze. No i wyszło mi ze samoyedek bedzie odpowiednim kompanem :)[/quote] Rozumiem Cię doskonale, ja mam dwóch dominantów ....i różnicę wieku 10 lat między nimi....ale nie zamieniłabym na inne :p A.
  4. leniwce....:evil_lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_02/09_07_02_03.jpg A.
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jakby co to ja mogę przypilnować pieski wszystkich tutaj zgromadzonych :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Może niektórzy pamiętają jak wspominałam o AST'ku ze swojej okolicy...biały w biszkoptowe łaty o imieniu Tiger. Chłopczyk z pół roku młodszy od Salsy, kiedy do mnie trafiła to go zmaltretowała jak był jeszcze kuleczką malutką. Zawsze się fajnie bawili a raz Salsa go obszczekała i od tamtej pory właścicielka Tigera uważała Salsę za bestię agresywną i uciekała przed nią ze swoim psem do domu mimo że w lesie jak spotkałam z Salsą jej syna z psem to się bawiły w najlepsze.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Ludzie w ogóle dziwni bo mieli wcześniej też AST'a, którego oddali bo był rzekomo agresywny (powiedziała że rudy i że wszystkie rude są agresywne ... aluzja do Salsy). Przed tamtym amstaffkiem mieli także kilka innych ps[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ów, z ich synem kiedyś rozmawiałam i opowiadał :roll: wszystkie oddawali. Więc w sumie spodziewać się można było że taki sam los spotka Tigera, a od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym czy nadal go mają bo dawno nie widziałam. Kilka dni temu spotkałam tą babę i powiedziała że musieli oddać bo poszła do pracy :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Mnie się pytała czy Salsa nie sprawia mi problemów[I], [/I]powiedziałam że nie jest psem idealnym ale że nie zamieniłabym jej na żadnego innego i chyba wyczuła ironię bo tylko się spojrzała, coś odburknęła i poszła.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]stara i głupia menda :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ...nie ma sprawy, tylko czy Salsa nie zje moich kotów...;) A ci ludzie, to jacyś sprawni inaczej...do uspienia :mad: A.
  6. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']powiem Wam szczerze dziewczynki ze troszke potrzebuje podniesienia na duchu. Jeszcze nigdy nikt nie powiedzial w tej szkole o moim dziecku ze jest swietne. Za kazdym razem tylko zastrzezenia. dlatego dla pani bylo takim szokiem jak Eryk poradzil sobie z prezentacja Eryk nie lubi pilki noznej, wnerwiaja go pokemony, nie spiewa holenderskiego discopolo (bo woli rocka), nie umie kombinowac i udawac aniolka jak pani patrzy. On jest kurde soba i dlatego to tak wszystkich wkurdwia. A jeszcze trzeba dodac ze matka tez dziwna bo nie stoi przed szkola i nie plotkuje i nie chwali sie w jakich to krajach byla na wakacjach. Niestety niby holandia taka tolerancyjnto jest ale to tylko powierzchownosc... bo jak tylko wystajesz przed rzadek to jestes nie teges[/quote] Lolciu, nie przejmuj się, to nie jest specyfika Holandii, tylko ludzi wszędzie trafiaja sie madrzy i madrzy inaczej...zarówno rodzice, jak i nauczyciele... Wazne, zeby Eryk wiedział i czuł waszą miłośc i akceptację, a jego samoocena będzie bardzo wysoka....Ja przerobilam z Manią zarówno szkoły prywatne, ogólniak państwowy i wiem jakie urocze są dzieci :diabloti: i nauczyciele również... mogę książke napisać. Najważniejszy jest Twój kontakt z małym i wasze wzajemne relacje... A.
  7. M&S

    Quest i Kersi...

    .....................................................................................
  8. M&S

    Quest i Kersi...

    jaka słodka :loveu: [URL]http://images50.fotosik.pl/156/fdf09f82a18fc1a5med.jpg[/URL] i już łapkę podaje...;) [URL]http://images37.fotosik.pl/151/d959b05a9abfe2edmed.jpg[/URL] ślicznota :multi::lol:, ale szkoda, że wilczego nie chciałas...:-( powinno być dobrze, myslę, że ją zaakceptuje A.
  9. Tiraski, jakie kolorowe, moja "milość":diabloti: uwielbiam je pasjami, ale czasami trafiaja sie fajni kierowcy, uczynni dają zank, ze mozna ich wyprzedzić...:p A.
  10. [quote name='Asiaczek'] jadę do Związku, coby z sędziami obgadac wyniki wystaw (to jest opinia mojej konkurrrrrrr.......). Pzdr.[/quote] Szkoda, że nie dałaś znaku, że jedziesz :mad:...odstawiałam Manię na wschodni i podjechałabym do oddziału.... A.
  11. [quote name='Tengusia']a ja sie przyznam bez bicia ze dla mnie czasem jest meczace miec dwa psy, mowie tu glownie o spacerach i o rasie ktora jednak ma pewne swoje wymagania, np zeby puscic psy musze miec duzo pustej przestrzeni i oczy dookola glowy, np fotografuje Faze i widze katem oka ze Bolek nagle z zainteresowaniem czegos wypatruje i szybko musze sie orientowac w sytuacji czy to czasem nie jakis pies na horyzoncie :cool3: tak samo jest z Faza ktora bez Bolka jest aniolkiem, grzeczna, tchorzliwa, nie zaczepia, nie szczeka ... wystarczy ze ide z dwoma naraz i Faza zamienia sie w istnego terroryste ktory chce pozrec kazdego psa :diabloti: no prawie kazdego :eviltong: takze wszystko ma swoje plusy i minusy ... bo jakze przyjemnie jest lezec w dzien wolny w lozku i patrzec jak dwa rozszalale amstaffy skacza po poscieli gryzac sie i szarpiac nawzajem (co z tego ze pod ta posciela jestem ja :stupid:), jak po bitwie leza i liza sie nawzajem i przytulaja do siebie ... [B]sama rozkosz :loveu:[/B][/quote] Tak znam ten ból, Spark jest ostry w stosunku do psów i trzeba uważać, Maks generalnie olewa, ale jak mu sie pisesczek nie spodoba, to mimo swoich prawie 14 lat pokazuje charakterek :shake:...i tak jak jestem sama, to z kazdym futrem indywidualnie na spacerek :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Ja sobie zdaję sprawę z tego że dwa psy to podwójna radość ale też podwójny problem.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Teoretycznie mogłabym przynieść drugiego czworonoga do domu. Moja mama by pogadała, pogadała ale w końcu by ustąpiła. Z tym że obowiązek spadłby nie tylko na mnie. Kiedy jestem w domu to owszem tylko ja się zajmuję psem ale w dni pracujące muszę liczyć na to że mama wyjdzie z nią w południe, a wiem że nie lubi tego robić bo Salsa jest "dziwna".[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]No i problem jak chcę gdzieś wyjechać...teoretycznie mieszkam z rodzinką, która by się zajęła ale to nie tak hop siup.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Po za tym jakbym trafiła na drugiego psa z takim charakterkiem jak Salsa to chyba bym popadła w obłęd. :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Może kiedyś ale póki co mogę jedynie pomarzyć o drugim czworonogu :)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Tak to 2 razy tyle obowiązków, a w kwestii wyjazdów, to ja też mam problem, bo jeżeli pojedziemy z Marysią i Sparkiem, to trzeba Maksowi zapewnić opiekę....i pertraktować z rodzinką ;), żeby mamuśka przyjechała i dopatrzyła futrzaka... A.
  12. [quote name='QueenSy']Hodowla znajduje sie w Skierniewicach hehe chyba 4 miesiace to troszke za mało na wystawy? :lol: Ja rowniez witam ;)[/quote] ....ale za 2 miesiace już może startować...:p A.
  13. [quote name='Mania&Dolly&MuSan'] mieszkanie nad morzem ma też swoje minusy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ...tak jak wszędzie ;) A.
  14. ...śpiący jestem ;) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_30%20Celar%20i%20Baaj/09_06_30_08.jpg uszy genialne :) A.
  15. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Mania&Dolly&MuSan'].. u nas jest cudownie cieplutko, słonecznie.... Lato:lol:[/quote] U nas też :p A.
  16. [quote name='Asiaczek']Jasne, juz piszę. 323. [B]AISTRAUM VADMIR [/B]- AISTRAUM ZHERAR x AISTTRAUM TESSA 324. [B]ROUDZHEK SHOWNAM [/B]- AISTRAUM TERRI TVEIN x NIKSEND HARTI HANDSEL 325. [B]LEGUN'S POLLYANNA[/B] - DUNGENS BORN TO BE WILD x LEGUNS KISMET KEYLEY Aniu, pisownia wg katalogu.:lol: Pzdr.[/quote] Bardzo dziękuję :lol: A.
  17. [quote name='gosiaja']ja nie wystawiam ja tylko towarzysko jak się uda[/quote] .....myślałam, że będzie debiut A.
  18. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :) Znowu upały i strasznie duszno :shake:. Psiaki uciekają do domu. Wczoraj była wielka burza i tak lało że miałam małą powódź w domu bo woda przedostawała się przez balkon :mad:.[/quote] ....:-o, to miałaś nieciekawie....:shake: A.
  19. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Hello :lol: A.
  20. [quote name='bety']Tylko i wyłącznie w niedzielę na piątej grupie oczywiście. No i zostaję na cały dzień, aż do samego końca, więc będzie okazja do spotkania. Po sędziowaniu akit na ringu 5 jestem wolna - oby tylko pogoda dopisała. :lol: Pzdr[/quote] To fajnie :) A.
  21. Dzięki Asiu :loveu: mam jeszcze malutką prośbę, czy możesz napisać po jakich rodzicach są....trochę się domyslam, ale chciałabym mieć pewność :p A.
  22. [quote name='bety']Cześć, wzajemnie :lol: Pewnie, że będę - mam wystawę pod nosem to muszę być :evil_lol: Pzdr[/quote] a którego dnia ?, może się spotkamy...:cool3: A.
  23. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a to swoją drogą :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak szykuje się jakiś konkretniejszy wyjazd to sporządzam sobie listę wcześniej żeby nie było ponadplanowych przedmiotów w torbie :evil_lol: ale i tak coś zawsze przemycę ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja też robię listę, ale .....a potem jak ułożone leżą, to selekcja negatywna... A.
  24. Cześć gosiaja :) będziesz wystawiać w Chojnicach ? A.
  25. Cześć, fajnego dnia :) Bety będziesz na wystawie w Warszawie? A.
×
×
  • Create New...