-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]nie wydaje mi się ...[/FONT] [FONT=Arial]pracuję 25 lat w zawodzie nauczyciela ... poznałam różnych rodziców i takich bardzo młodych i dojrzałych wiekowo ... uwierz że nawet 20 letnia dziewczyna przyprowadzająca swoją 4 letnią córkę powala bonsai na łopatki swoją odpowiedzialnoscią ... byłam też na pogrzebie dziecka , które napiło się pieknie pachnącego napoju .....do mycia WC ... widziałam niejedną bliznę po oparzeniach bo mama piła kawe czy herbate.... przez wiele lat widziałam wiele i ludzi przewinelo się też cały ogrom ... życie to nie przygoda ... to misja [/FONT][/quote] To weź na wstrzymanie, są wakacje i lekcje się skończyły....I daj sobie spokój z misyjnym traktowaniem zycia, chyba że jesteś "Siłaczką"...:cool1: Znam "ciało pedagogiczne" aż za dobrze....z autopsji i wiem jedno, że dzieci nauczycielskie są jednymi z najgorzej wychowanych, najbardziej pyskatych i inni nauczyciele ich nie znoszą :diabloti: a nauczyciele najczęściej przebywają w swoim wyimaginowanym świecie i są najmniej krytyczni w stosunku do siebie.....i popełniają bardzo często błedy wychowawcze w stosunku do swoich dzieci i nieznośni sa dla swoich najbliższych. Ale co sie dziwić "szewc bez butów chodzi".... a może jeszcze polskiego uczysz...? [quote name='olekg89']Oczywiście poczekajmy aż dziecko wsadzi główkę do garka z gotującym się makaronem.Ale będzie wtedy śmiesznie hahaha hihihi.:shake: Tak samo zostawianie małego dziecko samego i palenie na klatce schodowej.Przecież taki maluch ,szczególnie dość bystry z tego co czytam.Pobiegnie do kuchni zwali na siebie jakieś noże ,odpali gaz czy bóg wie co jeszcze.[/quote] ...a czy Ty masz dzieci ? Może jedną zasadę przyjmijcie...żyj i daj żyć innym A.
-
[quote name='gosiaja']ten 2 basek jest z nami od niedzieli i nazywa się Aziz i zostaje z nami :)[/quote] bardzo się cieszę, że się "dopsiłaś" :lol: [quote name='gosiaja']Witamy się niedzielnie psiaki śpią to mam chwilę wolną :)[/quote] ..są aż tak absorbujące...?;) a czy będziesz Aziza wystawiać....? A.
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial]bo nie udziela się rad wszystkowiedzącym i ironizującym na poważne tematy :razz::razz:[/FONT] [FONT=Arial]a w temacie .... chodzenie za rączkę ...fajne jest ...ale związek nie na tym polega ... to pójście ramie w ramie przez ,,knieje , stepy i wertepy ,, widać nie jesteś nauczona pokory do życia , szacunku dla innych . Decydując się na związek trzeba brać wszystko pod uwagę ...nie po każdym deszczu wychodzi tęcza . Mój związek trwa szczęśliwie lat przeszło 20 ...dokładnie minęło 23 lata w czerwcu , związek moich rodziców lat 50 .Może materialnie nie mamy cudów , ale MAMY SIEBIE na DOBRE i NA ZŁE , jesteśmy razem ZAWSZE ...[/FONT] [FONT=Arial]Poza tym masz dopiero 20 lat ... są osoby dojrzałe w tym wieku , ty nie jesteś :shake:... Twoje podejście do Smoka jak do zabawki ...spadł , polał się , napił ... bawi Cię to ... to nie jest śmieszne ... oby Smokowi przez to nic się nie stało , bo dziecka mi naprawde zal [/FONT][/quote] [quote name='olekg89']W końcu ktoś napisał prawdę ,prosto z mostu. Również mam nadzieję ,że Smok dożyje szczęśliwie dorosłości bez większego uszczerbku na zdrowiu.I mam nadzieje ,że zamiast siedzieć 24h na dogo zaczniesz się zajmować dzieckiem.[/quote] Wydaje mi się, że przesadziliście oboje i to bardzo.... A.
-
[quote name='BLACKDRAGON']GRATULACJE DLA: -Natalii i Gucia za CACIB i nowego [B]INTERCHAMPIONA [/B]sznaucera min. w Polsce /[B] GLAMOUR VISION Piwowar [/B]/ -Pauli i ddb [COLOR=#800000][COLOR=black][B]ARWENA[/B] Przyszłość Świata za CACIB[/COLOR] [/COLOR] [/quote] GRATULACJE :multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='graphi']dzię-ku-je-my :) dzisiaj w planach wypad za miasto z psami :cool1:[/quote] To fajne plany, fotki będą..? miłego dnia :lol: A.
-
[quote name='Hiro'][B]Asiaczek[/B], jaki są wyniki? można pogratulować? Wrociliscie już?[/quote] Wystawa jest dziś.....;) na wyniki trzeba będzie poczekać A.
-
[quote name='bety']Foteczki postaram się wrzucić w tygodniu. Pogoda była fatalna i oszczędzałam aparat w deszczu, więc fotek wogóle mam niewiele. :shake: Pzdr[/quote] Będę ćwiczyć się w cierpliwości :evil_lol: A.
-
Cześć, co u małych drapieżników ;) głaski dla Zorki :lol: A.
-
Witam się niedzielnie i miłego dnia życzę :) A.
-
[quote name='deer_1987']Szukaj moze bedzie napisane w jakim :D I dajcie znac potem jak juz bedzie po jak sie udalo:D[/quote] Będę szukała :) Dam znać :p A.
-
Dzień dobry :), a gdzie się podziewacie... A.
-
Cześć, miłej niedzieli :) u nas nawet trochę słońca i 22 stopnie :multi: A.
-
[quote name='deer_1987']Hm myslalam ze tylko tam, bo Trelleborg jest mniej znany :P [B]a za Brno kciuki trzymamy![/B][/quote] Mani była w Szwecji dwa lata temu, muszę fot poszukać....ale w jakim mieście była nie pamietam.....:shake: Dzięki przydadzą się....:cool3: A.
-
Cześć dobrej niedzieli :) A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Trzymamy kciuki :thumbs::calus:[/quote] ja też za chowka i swoich ;) A.
-
[quote name='jenis']Hello witamy serdecznie;)[/quote] Mam prośbę, trzymaj kciuki za Manię i Sparka...do Brna pojechali... A.
-
[quote name='deer_1987']Ale wtedy to chyba stolica nie?[/quote] Nie sądzę, to zależy do którego portu zawinie.... A.
-
Hello, dobrej niedzieli :) czekam na foteczki :p, bo same keesy były w Krakowie :-(:placz::placz: niestety A.
-
Hello, witamy się niedzielnie :) A.
-
[quote name='deer_1987']Moze ;) Ja tez zapraszam Was turystycznie - nie na wystawy :loveu::loveu:[/quote] Może Mania kiedyś znowu popłynie do Szwecji .....kto wie A.
-
[quote name='deer_1987']Z tym wlasnie jest problem, rok temu rodzice byli u nas. Jak nie mam szkoly to mam prace - nie mam sie jak wyrwac po za tym troche ciezko zwalac opieke nad zwierzyncem tz ktory tez ma szkole albo prace i nie zawsze jest w domu co pare godzin zeby wyprowadzic :([/quote] Rozumiem, ale może kiedyś .....:p A.
-
Cześć Morki i Azizy ;) miłej niedzieli A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Dzień dobry A. -
[quote name='deer_1987']Nie mam jak bo po pierwsze nie bede psow meczyc taka dluga wycieczka i masa badan zeby mogly wrocic. a bez nich to jak? :([/quote] ....Może sama do rodziny przyjedziesz.... A.
-
smakosz ;):evil_lol: [URL]http://images38.fotosik.pl/137/9c5795a108d82736med.jpg[/URL] fajne zdjęcia A.