[quote name='Asiaczek']Ha, mieszkasz w Chorzowie, a na spacerek to do W-wy przyjechałaś... nonono...
Ja ptaszka też wypatrzyłam w kałuzy. ale gdybyś nie zadała pytania, to bym go wcale nie szukała...
Rozumiem, że Mania juz w drodze?
pzr.[/quote]
...Bo W Warszawie fajnie się spaceruje :lol:
Mania już na okręcie, od wczorajszego wieczora, a wypływają jutro po paradzie żaglowców :p:p
A.