Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hello, dobrego dnia :lol: głaski dla futer A.
  2. Dzień dobry, co słychać u maluchów..? A.
  3. [quote name='bety']Cześć, dla mnie pracowita sobota się zapowiada. Zaraz wymykam na działkę - będę pielić, podlewać itp. itd. :cool3: Futra zostają w domu z chorym panem - będą robić za pielęgniarki (tzn. będą włazić mu do łóżka i będą go z niego wyganiać) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Na takie upały nie mam sumienia je zabierać ze sobą. Do poczytania wieczorkiem. :lol: Pzdr[/quote] Tylko się nie przepracuj...;), a futra jak do Pana się przytulą to zaraz ozdrowieje...:evil_lol: A.
  4. [quote name='bety']Meldujemy, że fotki obejrzane - cudaśne. :lol: Miłej soboty. :lol::lol::lol: Pzdr[/quote] Dzięki, miło że foty się podobają :p A.
  5. [quote name='bety'] Czekam na fotki żaglowców. [/quote] ....Ja też :p A.
  6. M&S

    Quest i Kersi...

    Dzień dobry, miłej soboty :) A.
  7. M&S

    Akity Baby:)

    Witamy się pierwszy raz w Waszej galerii, fajne macie zwierzątka :lol: a to maleństwo urocze :loveu: [url=http://img41.imageshack.us/i/ssa47636.jpg/]Imageshack - ssa47636[/url] będziemy Was odwiedzać...:p i zapraszamy do nas :) A.
  8. M&S

    Hiro

    Dzień dobry, co u Was ? Głaski dla Hirka :p A.
  9. ....a na Gwardię z kim jedziesz? A.
  10. Hello Majorki, dobrego dnia :) A.
  11. [quote name='Asiaczek']A kiedy wraca? Mania kiedy wraca? Pzdr.[/quote] Bilet pwrotny z Petersburga ma na 13 lipca, więc muszą dopłynąć do 11 - 12 lipca...;) A.
  12. M&S

    Anioły i Demony

    Dzeń dobry :) Fajnej soboty... A.
  13. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek :lol: Widać po minie Sparka ogromne zadowolenie:cool1:. Fotki piękne :lol: Piesy szczęśliwe:p. A Spark taki zadowolony ze spacerku czy z towarzystwa? Miłego, słonecznego;) dnia życzę.[/quote] Spark miał ambiwalencję uczuć, bo kibitka owszem temperamentna i sama go zaczepiała energicznie i chłopak był w lekkim szoku :evil_lol:....bo to on zazwyczaj jest "zaczepiak" ;) A.
  14. [quote name='Asiaczek']Ha, mieszkasz w Chorzowie, a na spacerek to do W-wy przyjechałaś... nonono... Ja ptaszka też wypatrzyłam w kałuzy. ale gdybyś nie zadała pytania, to bym go wcale nie szukała... Rozumiem, że Mania juz w drodze? pzr.[/quote] ...Bo W Warszawie fajnie się spaceruje :lol: Mania już na okręcie, od wczorajszego wieczora, a wypływają jutro po paradzie żaglowców :p:p A.
  15. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Cześć Iwa, głaski dla futer :) A.
  16. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek :lol: Miłego letniego dnia życzę.[/quote] Witanko :) Ja też dobrego dnia życzę :lol: A.
  17. Cześć MorAzi....;) dobrego dnia Gosiaja wybierasz się do żagielków? A.
  18. [quote name='Asiaczek']Nie mam pojęcia. Pisałam w tej sprawie do Hubertusa, ale on milczy. Wczoraj prosiłam jego małżonkę, aby mu przypomniała. Miał byc mail wczoraj wieczorej i... tez cisza... A może wcale nie pojadę...? pzdr.[/quote] No nie, to żart...:crazyeye: A. ps. wpadnij na fotki...;)
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dzień dobry sobotnie :) Jest piękne słoneczko A.
  20. Dzień dobry białasy :p A.
  21. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Nie dziękujemy coby nie zapeszyć...:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ale co dziwne panna jakoś znalazła na to czas w trakcie aportowania swojego ukochanego patyczka...:crazyeye: A już myśleliśmy,że aporcik będzie ważniejszy!:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No,a teraz idziemy łapać najmłodszą latorośl na myju myju,bo po ostatnich taplankach w kałużach będzie sporo pracy,aby doprowadzić ją do formy na wystawę olsztyńską...:angryy:[/FONT][/SIZE] [/quote] Ma dziewczyna podzielną uwagę :evil_lol: Będziemy trzymać za Olsztyn :lol: A.
  22. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Informujemy wszystkich przyjaciół i sympatyków,że AKIDO i FUJI oczekują/mam nadzieję :mad:/na początku września[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]małych szybowców...:multi: Oj,ale będzie się działo...:eviltong:[/FONT][/SIZE] [/quote] Super, trzymamy kciuki za przyszłe małe szybowce :multi::lol: A.
×
×
  • Create New...