-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
no pieknie, lewy profil i uśmiech...;) [URL]http://images46.fotosik.pl/140/1846b528e12ca4ac.jpg[/URL] zapasy waga szybowcowa :evil_lol:, a kto jest kto ? [URL]http://images40.fotosik.pl/53/af6ce97424f8e68amed.jpg[/URL] miłego dnia :) A.
-
Cześć pręgusky :) A.
-
Hello. miłego dnia :) A.
-
[quote name='deer_1987']Ale wygolony :P[/quote] Okrutnie go wygolili .....aż żal A.
-
[quote name='Iwa-R']Włosków to chyba lekki brak :evil_lol: Pozdrawiam Iwa[/quote] [quote name='AngelsDream']Bardzo mało włosków? ;)[/quote] Delikatnie powiedziane ;):lol: A.
-
ładny domek [url=http://img261.imageshack.us/i/img0619.jpg/]Imageshack - img0619[/url] wpatrzony w dallll :p [url=http://img14.imageshack.us/i/img0643elw.jpg/]Imageshack - img0643elw[/url] ale mina :evil_lol: [url=http://img139.imageshack.us/i/img0726j.jpg/]Imageshack - img0726j[/url] ....czekam :cool3: [url=http://img140.imageshack.us/i/img0646l.jpg/]Imageshack - img0646l[/url] fajny misiek :) A.
-
[quote name='Błyskotka']Jaki zmęczony :buzi:.[/quote] no chłodzi się od lodówki [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_14.gif[/IMG] [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]włoski bez włoski :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale pytki :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://img145.imageshack.us/img145/5285/1003002.jpg"][B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL="http://img145.imageshack.us/img145/5285/1003002.jpg"]http://img145.imageshack.us/img145/5285/1003002.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/URL][/quote] bez bez...tylko zastanawiam się po co jego właściciel tak go "uślicznił"...może lubi takie widoki :roll: takie ofutrzone :loveu::loveu:;)
-
[quote name='Błyskotka']Typ Włoski :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote] niom bardzo typ bardzo włoski :evil_lol::evil_lol:
-
a teraz zdjęcia mojego Malutkiego:loveu::loveu::loveu: [URL=http://img229.imageshack.us/i/1002912.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7563/1002912.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/1002914.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5263/1002914.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/1002915.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6973/1002915.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/1002997x.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9855/1002997x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/1003000.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8656/1003000.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/1003003.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4865/1003003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/1003002.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5285/1003002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/1003004.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9086/1003004.jpg[/IMG][/URL]
-
a teraz obiecana fotka hit wystawy - tył włoskiego psa z championów (zresztą ten z otwartej miał podobnie ;)) zdobywcy caca i caciba :evil_lol: [URL="http://img34.imageshack.us/i/1002957s.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3681/1002957s.jpg[/IMG][/URL] a dla porównania doopka Sparka [URL]http://img229.imageshack.us/img229/3843/1001301.jpg[/URL] ;)
-
to kończymy z tymi fotkami z lokatami [URL=http://img34.imageshack.us/i/1002986.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9173/1002986.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/1002987.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2549/1002987.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/1002988.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1757/1002988.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/1002989.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/50/1002989.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/1002990l.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5421/1002990l.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='JOLY']Dziękuję bardzo:lol: Zastanawia mnie czemu to tylko Bratysława nie chce pieniędzy na wystawie ?[/quote] mają listę dłużników baaaardzo długą i to dlatego...
-
[quote name='Iwa-R']A czy już był ten ekstra pies, czy mi coś umknęło? :roll: Pozdrawiam Iwa[/quote] nie umknie ta fota...:evil_lol: to niemożliwe A.
-
[quote name='Różyczka']Nie widzę, żeby przedłużono termin (do 04.07) lub żeby można płacić na wystawie 1 wystawa- 45EUR, 2 wystawy-85EUR; dowód wpłaty dołączyć do zgłoszenia. Bearded collie Sędziowie sobota: P. Opara Janusz, PL niedziela: P. Ridarčíková Gabriela, SK[/quote] do zgłoszenia trzeba dołączyć dowód wpłaty, inaczej nie przyjmą zgłoszenia....
-
[quote name='Iwa-R']A czy już był ten ekstra pies, czy mi coś umknęło? :roll: Pozdrawiam Iwa[/quote] ekstra pies? raczej ekstra fota ;) jeszcze nie było ale nie długo wstawię :p
-
[quote name='tulasy']U nas zycie płynie spokojnie. Kuruję sie z przeziębienia ale mało skutecznie - ale i tak ma mi sie na życie Basia[/quote] Uff, to dobrze, że nie ma zagrożenia ....;) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atrisko']Aaaaa....bo to pewnie ten sam "hodowca".... miał gest i rozdawał....a swoją drogą mam dejawu... dawno temu jakiś ksiądz miał szpica wilczego ...kojarzysz coś Aniu???[/quote] ....nie chyba nie ten sam, "mój" mi powiedział, ża jego sucz jest po psach papierowych z Holandii :-o a szczenię, które pojechało na plebanię było z pierwszego miotu Zbyszkowiska i ma teraz ok. 2 lat... A. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
...czekam na kapturka :razz: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_30/galicyjskie2009-26.jpg A. -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a Gdańsk zalało było ładne oberwanie chmury ... ślicznie błyskało i grzmiało a w niektórych miejscach spadł grad (koło mnie akurat nie) :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]z ulicy i chodnika przy mojej pracy zrobiła się rzeka :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zalało centrum handlowe koło którego mieszkam (ale je zalewa często)...sparaliżowało komunikacje miejską i ogólnie koniec świata :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Główny Gdańsk chyba najbardziej zalało, woda w niektórych miejscach metr głębokości miała. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Tutaj tylko z tuneli kolejkowych zrobiły się kryte baseny ale to też standard :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale już swieci słonce...ulice koło mnie już zupełnie suche i nadal jest duszno :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Tak widziałam w TVN24 na żywo....nie zazdroszczę A. -
[quote name='ladymusic']piękne nowe foty z okazji 1 lipca.akurat dzisiaj mam urodzinki ;ddd[/quote] wszystkiego najlepszego!!!!!! A.
-
[quote name='tulasy']Mania powiedz mi dziewczyno czy wszystkie szpice miały tak szeroko rozstawione uszy ???? jakoś dziwnie to wygląda !!! Jedno co mi sie w tych psach podoba, to to że nie są małe - ale jakieś dziwne są, albo bardzo jasne, albo bardzo ciemne a jeden wyglądał jakby nie miał "portek". Przeciez szpic musi mieć obszerne portki, no i uszy proste na głowie a nie rozwalone na boki. Czy one były porzadnie wyczesane i przygotowane do wystawy, bo ten od Boba jakis taki zaniedbany. Mania nie zrażaj się i odwiedzaj Czechów często Basia Udanej wyprawy[/quote] oj Basiu tak wyglądały... ten od boba czyli z młodzieży - ASTOR od Pstruhoveho Potoka - to był nawet ok tylko, ze mały od Sparka niższy o głowę :crazyeye: [URL]http://img194.imageshack.us/i/1002938.jpg/[/URL] ten jest z Włoch - COCTAIL CRUFTs Of Bloom White (kl. otwarta) [URL]http://img329.imageshack.us/i/1002945.jpg/[/URL] ten też tylko, że w championach (wygrał klasę :razz:) - ASPEN of Bloom White [URL="http://img505.imageshack.us/i/1002958.jpg/"]Imageshack - 1002958[/URL] ten to Chriss Sumbarsky Pramen - okropnie łysy był nawet gorzej niż by to z fotki wynikało...ale jeśli ide o budowe to nawet ok tylko maskę mógłby mieć ciut lepsza [URL="http://img443.imageshack.us/i/1002964.jpg/"]Imageshack - 1002964[/URL] a ten to DAR Re-Jan Moravia - nawet ok myślałam, ze wygra klasę (tylko jakis dziwny brązowy nalot miał..może nie uprany :evil_lol:) [URL="http://img194.imageshack.us/i/1002966.jpg/"]Imageshack - 1002966[/URL] ten to TORAN Krusnohorska - pies poza faktem nie wyczesania całkiem ładny tylko na ringu nagle zmienił sie w zagubionego małego szczeniaczka...w pewnym momencie położył sie postanowił niewspółpracować, a właściciel jakby nic na to nie potrafił poradzić [URL="http://img443.imageshack.us/i/1002975.jpg/"]Imageshack - 1002975[/URL]
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jegomość z Wwy też do odstrzału....:diabloti:, co za zbieg okoliczności, ja też dowiedziałam się, że z miotu, z którego mają sucz, jeden szczeniak został wzięty przez abp Głodzia, skąd taka miłość do wilczych wśród kleru gwałtowna :evil_lol: :crazyeye:. A. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']2 też prosi o nie kastrowanie lub o ewentualne podanie namiarów jakiś hodowli szpicy. Prosze jednak aby ktoś się z Panem skontaktował. Atrisko bedzie dzwoniła do Pana z Kielc aby mieć 100% pewność. Maksiu zadzwonisz do wawy? :loveu:[/quote] zadzwonię... A. -
[quote name='gosiaja'][URL="http://img443.imageshack.us/i/1002962.jpg/"]Imageshack - 1002962[/URL] jaki błysk w oku[/quote] ...fleszem po oczach dostał....;) A.
-
[quote name='wzjoanna']Ja też na piątek musiałam wziąć dzień urlopu w pracy - myślę, że można było upchnąć całość w dwa dni. ;)[/quote] Nie sądzę i tak na 3 dni jest mało miejsca...