-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Hej podróżnicy, co słychać ? A. -
[quote name='Cordia']caly czas padało :-( ukonczona hodowlanka i zrobiony championat, ale sedzina to podobno kosa byla z tego co juz sie dowiedzialam na wystawie. ale jestesmy bardzo zadowolone :lol:[/quote] To świetnie GRATULACJE :lol::lol::lol::lol::lol: A.
-
[quote name='Cordia']byłam byłam :lol:[/quote] ....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? A.
-
[quote name='zerduszko']I jak tam w Krk :razz:[/quote] no właśnie, jak było? A.
-
[quote name='bonsai_88'][B]Maks, Deer, filodendron, Rinuś i inni[/B] nie musicie mnie bronić... na pewno nie przed osobami, które w rozmowie z tobą udają twoich znajomych, a za twoimi plecami jadą po tobie...[/quote] Bonsai, to nie chodzi o obronę, bo Ty swietnie sobie poradzisz, zwyczajnie bardzo się zdziwiłam stylem tej "rozmowy" :-o:-o:-o:-o i to wszystko.... A.
-
Cordia, byłaś wczoraj w Krakowie...? A.
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
M&S replied to panienkabubu's topic in 2009
[quote name='Shetanka'][SIZE=1] [SIZE=1][SIZE=1]Jakby kogoś obchodziły moje.. hm 'wyniki', to w sobotę z seterem iralndzkim [B]Irish Melody LUCKY LUKE[/B] (przy okazji - dziękuję za pożyczenie :loveu:) 3/5 pkt w Junior Handlingu (w sumie nie wiem dlaczego, sędzina dała mi kartę oceny, podziękowała i sobie poszła bez słowa :shake:), w niedzielę ze staffordshire bull terrierem [B]STAFFKAR[/B] 4/5 pkt bo mi się pomyliło, i pobiegłam kółko w drugą stronę :oops: ale sędzina powiedziała, że mam dobry kontakt z psem, a pies jest spokojny i opanowany i mam nad nim kontrolę :cool3: co jest ważne w tej rasie, i z tego się cieszę. [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/quote] Bardzo dobre wyniki GRATULACJE :lol::lol::lol: -
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:shake: było słońca, :shake: było ciepło. Dobranoc, jutro ma być lepiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] było słońce :lol:, było duszno.....:cool1: Miłych snów :p A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Ania nie marudź, wiesz jak u Czechów jest...... To jest sukces. Ja tam się bardzo cieszę:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/quote] .....bardzo dobrze, nagadaj Marudzie :evil_lol: A.
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
M&S replied to panienkabubu's topic in 2009
[quote name='Elitesse'][B]moja Tess - V1 CWC CACIB NSwR BOB[/B] :multi::multi:[/quote] GRATULACJE :multi::multi::multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ta polanka jest świetna ale ja tam nie chodzę sama bo się boję :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zaraz obok od strony ulicy jest burdel więc przesiaduje tam nie za ciekawe towarzystwo...ale też na samą polanę złażą się "dresiarze" okoliczni, kiedyś znaleziono w tym lesie babkę zabitą i niejednokrotnie kogoś tam napadnięto :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] to atrakcyjne miejsce....:-o A. -
[quote name='graphi']... być może Cropka ma śjakieś fotki, mnie baterie padli chorery jedne...[/quote] buuuuuuu A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
....jak pięknie :p [URL]http://images6.fotosik.pl/493/bd9c2f559cb2c85e.jpg[/URL] [URL]http://images8.fotosik.pl/52/255426a7437face6.jpg[/URL] to moje ;) [URL]http://images8.fotosik.pl/52/eaa8a606b6161840.jpg[/URL] [URL]http://images8.fotosik.pl/52/aafef030448e548d.jpg[/URL] A. -
[quote name='Błyskotka']No jak popatrzeć na inne znane mi wyniki no to owszem :cool1:. No to są Czechy i nic się nie zrobi. Przez moment miałam wrażenie jakby sędzina dziwiła się po co tam przyjechałam i że tam nie pasuję :mad:. No ale jeszcze nie raz mnie w tych stronach zobaczą :cool3:.[/quote] ...sama widzisz, że wiem, co mówię Mam taki sam pogląd i mam zamiar Malutkiego tam wysłać jeszcze nie raz...:cool3: A.
-
[quote name='Błyskotka']No za wielkim szaleniem tego nazwać nie można :eviltong:. [/quote] ....uwierz mi, że to duży sukces :cool3: A.
-
Hello Lolciu :) śliczne białaski :loveu::loveu: A.
-
[quote name='Błyskotka']Mamy CAC i rozpoczęty Championat Czech :). Fajny gest ze strony sponsorów. Każdy pies otrzymał dość pokaźny pakunek z ciasteczkami i chrupkami :). Pogoda okropna :shake:. Lało, lało i jeszcze raz lało :shake:.[/quote] No to poszaleliście GRATULACJE :multi::multi::multi: ...miło z ich strony :p A.
-
Ale masz rozrywkę...;) cudne kluski :loveu: [URL]http://img151.imageshack.us/img151/1580/dsc5844girlvioletd21.jpg[/URL] jak słodko :p [URL]http://img151.imageshack.us/img151/1830/dsc5864boyblackgirlviol.jpg[/URL] [URL]http://img151.imageshack.us/img151/6735/dsc5852girlblued21.jpg[/URL] [URL]http://img151.imageshack.us/img151/8207/dsc5856girlblued21.jpg[/URL] przepiękne są, zacłować je można.... A.
-
SUUUUUPER GRATULACJE :multi::multi::multi::multi::multi: Wilcze górą :multi::multi::multi::multi: uściski dla Ungi, mudiki też wygłaszcz ;) A.
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]to tyle tylko skwituję na koniec , że współpracuję z fantastycznymi rodzicami i dziećmi :p a tobie współczuję ...bo kompleksami ty strasznie zioniesz :shake::roll:[/FONT][/quote] Reklama jest dźwignią handlu....ale Ty chyba chcesz zrobić sobie antyreklamę.... A jako osoba współpracująca z dziecmi i podobno ucząca je powinnaś wiedzieć, że człowiek mądry, dobry, szlachetny itd. itp. nigdy nie powie o sobie, że jest własnie taki, bo zwyczjnie takim jest i nie ma potrzeby publicznie tego podkreslać!!!!! Wiesz ja kompleksów nie mam i nie wmawiaj mi tego, poza tym nie znasz mnie, więc bądź tak uprzejma i zacznij od siebie i tego, co Cię uwiera. [quote name='olekg89']Na całe szczęscie nie mam dzieci ,a wpadka w 21 wieku jest moim zdaniem żałosna i świadczy o braku inteligencji wpadającej.Chyba ,że dziecko jest wynikiem gwałtu.:-( Ale jak już się ma dziecko to się je PILNUJE ,a nie siedzi przed kompem 24h[/quote] Żal mi Ciebie. Masz jakiś problem ze sobą.... [quote name='filodendron']Co to za rada, Tengusiu? To jest forum internetowe, z założenia anonimowe. Właśnie dlatego, że nie znam Bonsai osobiście, w mojej siwej głowie nie chce się pomieścić, że można takie rzeczy wypisywać i posyłać w eter - atakując kogoś tak personalnie, nie wiadomo w imię czego i nawet nie na temat :shake: Szok[/quote] Ja też nie znam Bonsai osobiście, a nawet jakbym Ją znała, to do głowy by mi nie przyszło pouczaś Jej,czy udzielać tego typu rad na takim forum, lub osobiście. Nie sądzę, aby ktokolwiek był do tego upoważniony. To świadczy również o poziomie osób, które tak postepują. [quote name='deer_1987']Ja sie zastanawiam czy ktos mowil Olkowi ze jego komentarze sa w 99% zlosliwe, obrazajace i nie na temat - znasz ja osobiscie? jak NIE to sie nie wtracaj do jej zycia i z kim jest i co robi![/quote] Zgadzam się z Tobą. A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
fajna :) [URL]http://images6.fotosik.pl/493/aa4dd678ab563ab0.jpg[/URL] ładny skok :p [URL]http://images8.fotosik.pl/52/60e1873792af8501.jpg[/URL] super foty :lol: A. -
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Owszem są oni zgłoszeni na Olsztyn :eviltong:...[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ale wpierw odwiedziliśmy gród Kraka...:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No i...Łysol AKIDO zdobył srebrny medal :lol:,hi,hi jakbym była sędzią/a nie jestem na szczęście /to bym gruuubo zastanawiała się czy mu go dać przy tak mocnej konkurencji...Uff,mieliśmy szczęście,że sędzina była tolerancyjna...:modla::modla::modla:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]ALE CO NAJWAŻNIEJSZE -mimo niesprzyjającej pogody/czytaj padał i lał deszcz :angryy:/nasza Igusia zwiedziła Wawel,Starówkę i Sukiennice po raz pierwszy w swym ośmioletnim życiu!!!No i oczywiście zjadła wyśmienite krakowskie bajgle!!:razz:[/FONT][/SIZE] [/quote] To super gratulacje :lol::multi::multi::multi: Fajnie, że mimo kiepskiej aury wyjazd się udał :p A.
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]gdybyś czytała ze zrozumieniem ...to byś wiedziala czego uczę ...no jeśli TY masz źle wychowane dziecko to już twoja brocha :razz::razz:...ja na Moje nie mogę złego słowa powiedzieć :p, zresztą nie tylko Ja, z czego bardzo się cieszę i jestem dumna, bo mam z czego ...a Ciebie trochę mi żal ... wszystkie fobie się leczy więc zacznij terapię już teraz :p[/FONT] [FONT=Arial]aha ..nie mam wakacji jeszcze :p i co bedą robić podczas urlopu to tylko iwylącznie moja prawa :p[/FONT][/quote] .....Po tym co piszesz dajesz o sobie świadectwo.....i bardzo współczuję dzieciom, które uczysz i rodzicom, krórzy muszą wysluchiwac jedynej absolutnej prawdy w Twoim wydaniu, a nauczycielką na szczęscie nie jestem..... Fobii nie mam, ale Ty masz chyba bardzo dużo kompleksów. Uderz w stół..... A. A.
-
[quote name='cropka']Ty się miałeś kąpać, a nie na forach siedzieć :angryy::mad:. Ruchy kluchy leniweeee!!![/quote] ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: może przed północą wyjdziecie.... A.
-
[quote name='graphi']... dobra dobra... ja zaraz z wanny wychodzę, Ty wchodzisz i jedziemy :) północ niebawem :lol:[/quote] ....ale laptop nie pływa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.