-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
....to pewnie zwykłe zaziębienie, nie martw się :) A. -
Hej, ładnie jest tam u Ciebie :lol: A.
-
[quote name='vpassione']Ktoś jest chętny jutro lub pojutrze(1-2 lipca) na spacer z belgiem? :roll: Tak około 9:00 na Powiślu(można się spotkać np. w parku na Książęcej). Jesteśmy dyspozycyjne nawet do 15, ale niestety pogoda daje, dosłownie, popalić, że od 11 ciężko wytrzymać na dworze dłużej niż godzinę snując się w cieniach.[/quote] belgiem, czy belgijką?:cool3: bo jak dziewczyna to my chętnie:lol: a może wpadłybyście na Marysin do lasu ;)
-
Asiu, podrzuciłabyś nam stawkę wilczych:cool3: A.
-
[quote name='Asiaczek']Ale M. to ma juz chyba wolne, prawda? to i fotki powinny pojawić się szybciej... pzdr.[/quote] ....wolne i zajęte ;) szykuje się do rejsu i załatwia wizę, a to jest okrutnie absorbujące zajęcie.....:cool3: A.
-
[quote name='Asiaczek']Cholibka, czyli Wasze przeczucia co do sędziego czeskego okazały się trafne. Ale generalnie to ja słyszałam, że czescy sędziowie to potrafią o swoich "zadbać", w przeciwieństwie do słowackich. :lol: No nic. gratulacje i uściski dla Sparka, że wytrzymał na spoko badanie, nie dał się sprowokować. A co tam było ciekawego z tym młodzieńcem, że jak się podśmiewacie? Powiedzcie, [I]please...[/I] pzdr.[/quote] Tak Czesi nas nie lubią u siebie....co prawda potrafią być sedziowie bardziej otwarci, ale tym razem trafił się taki "narodowy", zresztą pierwszy raz zetknęłam sie z tym nazwiskiem, chyba u nas nie sędziował.... Ale koncepcja sędziowania, też jest ciekawa, bo wybrał dwa keesy włoskie i swojego, znaczy Czeskiego do porównania o Caciba i boba i w ten sposób dał czeskiemu.... [quote name='J.G']Witajcie:multi: Chciałem sobie humor poprawić z rana,nowymi trendami mody strzyżenia pewnych miejsc u szpiców wilczych a tu nic z tego hitowej fotki brak.[/quote] [quote name='Mania&Dolly&MuSan']doberek :lol: zaległości nadrobiłam. O co chodzi z ta hitową fotką? W czym rzecz z sędziowaniem? więcej światła poproszę:roll::roll::oops:[/quote] Foty będa poźniej :p
-
[quote name='bety']No to macie tak jak kiedyś było w akitach, wszystko było wrzucone do jednego worka - jeszcze dzisiaj się to odbija u obu ras (mieszanie w hodowli obu typów/ras). No ale u nas zrobili podział i jakoś powoli wszystko się normuje. Pzdr[/quote] Tak pamiętam, że w akitach też tak było, a na jesiennej w Wwie a ubiegłym roku w weteranach obok nas stała akita w "mieszanym" typie..... A.
-
....prawie jak zapasy ;) [URL]http://images44.fotosik.pl/154/c32c5328d77d8efd.jpg[/URL] berek :evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/149/9a9dc650ec99a5c0.jpg[/URL] mam słabość do majorek..... A.
-
Cześc Asiu, gratulujemy wyników:multi::multi::multi: A.
-
Hello, jakie cuuudne maleństwa :loveu::loveu::loveu: A.
-
[quote name='Iwa-R']Niestety, przyjechałam najszybciej jak się to dało. W piątek byłam jeszcze w pracy i stąd ten późny przyjazd. Ale może kiedy indziej uda się wyjść na wspólny spacerek :razz: Oczywiście pochwalimy się osiągnięciami: [B][SIZE=3]Łotwa - Ogre:[/SIZE] [/B][SIZE=3][COLOR=red][B]EN-CHOU [/B]- [B]CQ, CAC, BOB[/B][/COLOR][/SIZE]- i wybrany do finałowej 5 na grupie (na kilkanaście psów). Było jednak niemiłosiernie gorąco, więc biegania za bardzo nie było, tak więc od razu zeszliśmy. Ale finałowa piątka była? Była! :razz: [B][SIZE=3][COLOR=red]Championat Łotwy rozpoczęty !![/COLOR][/SIZE][/B] Pozdrawiam Iwa[/quote] Mam nadzieję, że następnym razem się uda:) [SIZE=4][COLOR=green][B]WIEEEELKIE GRATULACJE !!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cześć, to fajnie, że spotkanie się udało :p A. -
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Na MWPR Kraków 27/28 czerwca były zgłoszone tylko dwa karele:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]s.Katarzyna Boryczko[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]klasa otwarta[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]1649 BETTI Krajeńska Kraina[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]1650 HONEY Pikimusta[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Niestety ocena na ich ringu baaardzo się przedłużyła i nie mam wyników jak na razie...:placz:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ale na warszawską znalazłam jednego karela zgłoszonego..Będą wyniki...:eviltong:[/FONT][/SIZE] [/quote] a Wy będziecie w Warszawie... A.
-
Cześć, ale fajne zdjęcia i tyyyyyyle miejsca do biegana :crazyeye::lol: A.
-
Cześć, wyjadz się udał z tego co czytam, to fajnie :lol: A.
-
[quote name='bety'] Zadam może głupie pytanie :roll:, ale... - Dlaczego? Pzdr[/quote] ...bo to są keesy, a nie wolfy :-(, tzn. nazywa sie to szpic wilczy, ale jest w typie keeshonda, a róznią się między soba te typy i to bardzo. Pisałam u nas o tych różnicach....dla mnie kees to nie jest szpic wilczy.....i miom zdanie Niemcy powinni je rozdzielić, bo ekspansja keesów prowadzi do niszczenia wolfów.... A.
-
Cześć gosiaja, dobrego dnia :) A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
My o Samsonie pamiętamy i myslimy o nim cały czas :loveu: A. -
[quote name='deer_1987']Szukaj moze bedzie napisane w jakim :D I dajcie znac potem jak juz bedzie po jak sie udalo:D[/quote] w Szwecji byłam w Visbi i w Kalmarze :)
-
[quote name='Błyskotka']Tak to prawda. Byłam i widziałam na własne oczy :diabloti:. No i jeszcze kupę zrobiła ta sama suczka gdy sędzia ją opisywał :eviltong:. A może sędziemu spodobał się pewien szczegół tego psa co wygrał w klasie :evil_lol:.[/quote] może lubi takie widoki...może taki fetysz :evil_lol::eviltong: [quote name='deer_1987']Niezle :P Na zlosc jezdzic beziesz :P[/quote] niom :p..i zrobię Malutkiemu ten papier :cool3: m.
-
[quote name='Cordia']spią jeszcze[/quote] ...już nie ;):eviltong: A.
-
[quote name='Błyskotka']Ja wiem ale niech Ania sama napisze. Ja czekam na takie jedno fajne zdjęcia konkurenta :evil_lol:.[/quote] hehe...pięknie "to" wygląda obiecuję fotkę wstawić [quote name='Asiaczek']No to jak z tym Brnem...?Wróciliście już? Pzdr.[/quote] no oczywiscie, ale trzeba było odespać :eviltong: [quote name='lolka75']Czesc Dziewuszki:loveu::multi: i jak ta wystawa?....napiecie rosnie, paznokcie maleja:shake:...a tu nadal cisza:mad::evil_lol: szybciutko tu mowic:cool3:[/quote] oj już mówię, bo tych paznokci mi się szkoda zrobiło ;) więc było w sumie śmiesznie :diabloti: sędziował nas Antonin Mudra, który bardzo dbał o swoich rodaków:evil_lol: stawka była niezła, bo aż 5 psów w championach, poza tym po jednym w mlodzieży i w otwartej. o samej ocenie: grzecznie z uśmiechem podchodzę do sędziego mówię mu po angielsku "dzień dobry" a on do mnie łamanym polskim czy nie chce rozmawiać po polsku :crazyeye:...szok i niech mi ktoś powie, ze facet nie miał katalogu w ręku :razz: wymiętosił (dosłownie) i wymacał Sparka strasznie łącznie z zaglądaniem w białko i popowiekę...chyba bardzo chciał, żeby Malutki stracił cierpliwość ale się mu nie udało :eviltong: a potem kazał się przebiec...hmm i tu się zaczęło: chwilę wcześniej na ringu załątwiłą się sunka, która widać było, że cały dzień tylko swoją klatkę oglądała :shake: więc pachniało oj pachniało psiakom i każdy się tam "przyssywał" a jeden nawet położył i postanowił pozostać tam już na zawsze :evil_lol: sędzia powiedział mi, ze wie, że była tam suka...wydawało by się, że wykazał się zrozumieniem, ale ostateczniew opisie mam, ze "w ruchu nieidealny" poza tym Spark jest "konkretni uhleni" :lol: koniec końców Spark jest bdb i IV hehe resztę powiedzą fotki, ale dodam tylko, że sędzia bardzo kombinował, żeby bob'a dostał pies z młodzieży :evil_lol: ogólnie stwierdziłam, że będę do Czech jeździć..na złość :eviltong: m.
-
jak ładnie... [URL]http://images43.fotosik.pl/153/dc986aba29d5bd23.jpg[/URL] uśmiech majorki :) [URL]http://images49.fotosik.pl/153/4c60f1b6e10b602c.jpg[/URL] A.
-
[quote name='bety']Już nie musisz. :evil_lol: Pzdr[/quote] Dzięki....oglądam i jestem wstrząśnięta :-o:-o:-o:-o A.
-
[quote name='gosiaja']ok to czekamy na zdjęcia :) poziomek :facelick:[/quote] no to czekamy :) Hello A.