Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    Słoneczne dzień dobry :) A.
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mało kto chyba lubi się pakować :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja zawsze i tak zapominam czegoś :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]powodzenia [/COLOR][/FONT][/B][/quote] ..ja nie znoszę pakowania :diabloti: zawsze zabieram za dużo rzeczy :cool3: [quote name='gosiaja']no no dobrze spakowana torba to połowa sukcesu :) miłego pakowania[/quote] masz rację, dobrze, że to nie ja się pakuję...:evil_lol: A.
  3. .. śpiące "maleństwa" ;) [URL]http://images47.fotosik.pl/156/6928ae7c5bbc7ea7med.jpg[/URL] Fajna Zocha :) [URL]http://images47.fotosik.pl/156/3af5eca0bf4ade55med.jpg[/URL] A.
  4. podwójny post;)
  5. [quote name='gosiaja']Dzień dobry ochłody trochę życzę[/quote] dzięki ;) a ja muszę się spakować:help1:..boshe co za koszmar :eek:
  6. Witam w czwarteczek ;), fajnego dnia A.
  7. [quote name='deer_1987']Czesc!! Dzisiaj do pracy "starej" + moja zwykla a od jutra "nowe" 40 km ode mnie..[/quote] To będziesz zapracowana .... A.
  8. M&S

    Anioły i Demony

    Dzień dobry, fajnego dnia :) A.
  9. M&S

    Quest i Kersi...

    ....ej, duży uważaj ;) [URL]http://images44.fotosik.pl/156/67eeaf0779997481med.jpg[/URL] i co się szczerzysz... [URL]http://images49.fotosik.pl/155/ef42d0f20f2ba471med.jpg[/URL] ..delikatnie proszę :evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/156/f80ca78b7ea79b3emed.jpg[/URL] jakie śliczne kociuchy :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/156/156e5bf827e69547med.jpg[/URL] świetne zdjęcia :lol: A.
  10. [quote name='deer_1987']Mieli wrocic i nie znikac..[/quote] Tak mówili..... A.
  11. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!![/quote] Dzień dobry, miłego dnia :) A.
  12. Dzobry wieczór :) nie ma gospodarzy.... A.
  13. [quote name='AngelsDream']Jednak wystawy są bardziej dla ludzi niż dla psów.[/quote] ....pewnie masz rację, ale ja bardzo lubię jeździc i wystawiać. Cieszę się, że Marysia też złapała tego bakcyla...;) [quote name='J.G']Okropnie wygląda to odsłonięcie j...........[/quote] Zgadzam się z Toba, paskudnie to wygląda... [quote name='lolka75'][URL]http://img34.imageshack.us/img34/3681/1002957s.jpg[/URL] buhahahaha:roflt: a jaki intensywny roz:evil_lol::roflt: A Spark jaka ma minke na lezacej fotce:-(... siedem nieszczesc:placz: Goraco Wam? bo my juz sie prawie rozpuscilismy:shake: Pozdrowki:multi:[/quote] no różyk jak nie wiem co....:evil_lol: ...ja lubie upały, tylko teraz okrutna wilgoć jest :diabloti: [quote name='bety']Hi, hi, hi co kraj to obyczaj. :evil_lol:;):evil_lol: Pzdr[/quote] ...taaa, nowe trendy w modzie włoskiej..:razz: A.
  14. [quote name='ihabe']Myślę o Samim cały czas. Dziś dostałam Sms'a, ze zaczęto mu podawać antybiotyk, ma podwyższoną temperaturę, samopoczucie jako takie. Moje zaś jest całkowicie do niczego, fakt, że nie widzę go doprowadza mnie do szaleństwa. Dla siebie przygotowałam nawet prezentację i puszczam sobie w kółko ( pokażę Wam też:loveu:) tylko się nie śmiejcie bo to pierwsze moje dzieło i do tego na wersji testowej programu dlatego jest napisane na dole "evaluation copy". Od mojego TZ dostalam naganę za jakość wykonania:-( ale mnie się podoba:diabloti: [/quote] Myślę, że może mieć zapalenie krtani.... Prezentacja genialna :multi:, ale zdolna jesteś :lol::lol::lol: .....a ja chyba wiem jak zakończy się ta historia, ale wam nie powiem....to moja tajemnica ;):p Samsona nie można nie kochać.... A.
  15. [quote name='Izabela124.'] A 30 czerwca miał urodziny mój staruszek:smilecol::new-bday::BIG::tort::bday:[/quote] STO LAT dla BOBISIA :multi::multi::multi: a ile lat skończył A.
  16. fajna ta ozdoba ;):lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/156/6481cc2b1af7fe4bmed.jpg[/URL] A.
  17. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']Pogadanka wyszla genialnie. Moj syn jak chce to potrafi byc zaangazowany:loveu:. Dzieci siedzialy z otwartymi paszczami przy okazji wiszac na bialasach. Maxina z Borysem byli w zachwyceni:loveu:. Myslalam ze beda sie baly takiej iloisci stonki ale blogosc na pyskach powiedziala wszystko:evil_lol:. Borys nie chcial wyjsc:roll:. Moj synek dostal "A":multi:... i pani powiedzial ze byla to chyba najlepsza prezentacja:sweetCyb:, ze nie tylko opowiesc o czyms, ale tez wazne przeslanie:loveu: jeszcze troszke i wakacje;)[/quote] To super gratki dla Małego :lol::lol::lol: A.
  18. Hej wieczorowa porą :) śliczny ten psiulek.... A.
  19. jak ładnie :lol: [url=http://img146.imageshack.us/i/img0709v.jpg/]Imageshack - img0709v[/url] moczenie łapek [url=http://img514.imageshack.us/i/img0650f.jpg/]Imageshack - img0650f[/url] ...sprawdzę, czy słona ;) [url=http://img20.imageshack.us/i/img0651t.jpg/]Imageshack - img0651t[/url] A.
  20. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Hello wieczorową porą :) co u Vegi...? A.
  21. kontrola czystości...;) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_21/09-06-21-03.jpg nos w nos :p http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_21/09-06-21-09.jpg zobacz jakie mam ładne ząbki :lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_21/09-06-21-07.jpg fajne :) A.
  22. ale malutkie stworzonko...:lol: [URL]http://img18.imageshack.us/img18/9150/mmisia.jpg[/URL] A.
  23. ale bombowe zapasy... [URL]http://images37.fotosik.pl/151/aef705aa303843d0.jpg[/URL] super :lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/155/c8aebae124225fee.jpg[/URL] odgryzanie łapy...:evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/155/a558c1e111f298c6.jpg[/URL] świetne malce :loveu: W Warszawie będą chodziły 2 majorki po "twoich" psiakach...i jedna, której babcia jest też Osana...:p A.
  24. [quote name='Mudik']Może miał takie dredy,że nie było wyjścia?:roll::roll: a ten to masakra, miał ten ogon tak cały czas? [URL="http://img229.imageshack.us/i/1002990l.jpg/"]Imageshack - 1002990l[/URL][/quote] chyba jednak to takie jego upodobanie było, bo drugi pies którego wystawiał był tak samo wycięty :shake: jakby go wyczesać to juz by lepiej wyglądał, a przy okazji niezbyt dobrze się czujł na ringu, poza już o wiele lepiej stał i ogonek też na grzbiecie miał zarzucony ;)
  25. Cześć Tulaski dobrego i zdrowego dnia :p A.
×
×
  • Create New...