Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hello, Asiu kiedy jedzieszdo O. ? A.
  2. [quote name='JOLY']100- Bo masz dalej:evil_lol: Ceny mają z kosmosu[/quote] ....zgadzam się, ceny kosmiczne :cool1:
  3. [quote name='vpassione']Całkiem fajnie wyszły te zdjęcia :) Jeszcze raz dzięki za spacer :rolleyes:[/quote] ...tak całkiem, całkiem :) my też dziękujemy, mam nadzieję, że zobaczyny się na wystawie :lol: A.
  4. [quote name='JOLY']W Krakowie widać więcej czasu potrzebują na poczcie. Wersja szybsza na poniedziałek Pocztexem koszt listu ( pewnie wszystkie i tak w jednym worze jadą)70-80 zł za list. Więc podziękowałam chyba nie muszę aż tak pilnie jechać.Jak Nas nie przyjmą to trudno. Myślę że chyba tłumów to i tak na tej wystawie nie będą mieć.[/quote] Pocztexem zaspiewali mi 100 PLN :crazyeye:
  5. [quote name='AngelsDream']Ptaszynę odnalzłam ledwo, ledwo. A koleżanka zgrabna i w odpowiednim kolorze.[/quote] Gratulacje za znalezienie ptaszka ;) A dziewczyna będzie wystawiać się w Wwie za tydzień...:p i jest na dogo. A.
  6. cechy typowe dla szpiców i pierwotniaków... Korek jest super :lol: A.
  7. [quote name='anetta']:crazyeye: Czy tam nie ma innych samochodów tylko tiry?:evil_lol:[/quote] na tej trasie są głównie tiry...;) A.
  8. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Witam, witam. U nas... stara bida. Vega dziś już ciutkę lepiej i nawet myślę, że jak się zrobi ciemniej i będzie pusto na ulicach, to zabiorę ją na króciutki spacerek. Pierwszy od 5 dni. Niby kuśtyka lepiej, ale zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam Iwa[/quote] Biedna jest...ale dobrze, że zdrówko się poprawia :) A.
  9. z wczorajszego spaceru :) [URL]http://img170.imageshack.us/i/1003020.jpg/[/URL] [url=http://img139.imageshack.us/i/1003022.jpg/]Imageshack - 1003022[/url] [url=http://img139.imageshack.us/i/1003023x.jpg/]Imageshack - 1003023x[/url] A.
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]fajną koleżankę na spacerek Spark zabrał :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oba pieski szczęśliwe :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ptaszka też znalazłam...ledwo ale wypatrzyłam go tam gdzieś, skubany zlał się z otoczeniem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fajna i ładna panienka :lol: ptaszyna siedziała na gałązce, a jak chciałam ja fotnąc to dała nura w kałużę i się zlała....:evil_lol: A.
  11. [URL=http://img148.imageshack.us/i/1003065y.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6692/1003065y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/1003066q.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7325/1003066q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/1003067.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/442/1003067.jpg[/IMG][/URL] fontanna.... [URL=http://img504.imageshack.us/i/1003068b.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2774/1003068b.jpg[/IMG][/URL] Sparkuś :loveu: [URL=http://img148.imageshack.us/i/1003072.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2554/1003072.jpg[/IMG][/URL] koniec :) A.
  12. idziemy dalej... [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003058b.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8296/1003058b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003059.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4837/1003059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003060.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2820/1003060.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003061.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5629/1003061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003062.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1018/1003062.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003049.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6537/1003049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img504.imageshack.us/i/1003050.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8669/1003050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003051.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2074/1003051.jpg[/IMG][/URL] mam ciężki ogon.... [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003055.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4001/1003055.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003056.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3442/1003056.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003043k.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3213/1003043k.jpg[/IMG][/URL] Mania ratuj...:evil_lol: [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003044.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/718/1003044.jpg[/IMG][/URL] uff, już spokojnie idziemy ;) [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003045.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9485/1003045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img504.imageshack.us/i/1003047scw.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4962/1003047scw.jpg[/IMG][/URL] trochę architektury... [URL=http://img504.imageshack.us/i/1003048w.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8743/1003048w.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003037e.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1036/1003037e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003038.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8928/1003038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003040j.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7873/1003040j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003041.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4599/1003041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/1003042.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5924/1003042.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003027.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7783/1003027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003028x.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/292/1003028x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003032.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2144/1003032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/1003035.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2687/1003035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003036.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9071/1003036.jpg[/IMG][/URL]
  17. ..gonitwa [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003022.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8202/1003022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003023x.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9703/1003023x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003024.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2747/1003024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003025b.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9246/1003025b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003026.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9747/1003026.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003015.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3460/1003015.jpg[/IMG][/URL] ...kto znajdzie ptaszka..? [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003017.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5615/1003017.jpg[/IMG][/URL] Brendy [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003019.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/11/1003019.jpg[/IMG][/URL] ...idą sobie :p [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003020.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9744/1003020.jpg[/IMG][/URL] Brendy przejęła inicjatywę ;) [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003021.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2143/1003021.jpg[/IMG][/URL]
  19. Wczoraj Spark umówił się na spacer w parku z fajną koleżanką belgijką, a to relacja .... spotkaliśmy jamniki.. [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003009.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9401/1003009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/1003010.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/184/1003010.jpg[/IMG][/URL] Spark [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003011.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7884/1003011.jpg[/IMG][/URL] a to Brendy :lol: [URL=http://img411.imageshack.us/i/1003012.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8431/1003012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img170.imageshack.us/i/1003013.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2360/1003013.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='JOLY']Na informacji o wystawie doczytałam że tylko POCZTA. Wysłałam wczoraj razem z potwierdzeniem wpłaty poleconym priorytetem. I na bank nie będzie w terminie. Pani na poczcie powiedziała, że list może iść nawet 5 dni.:-( Tak że jak nie przedłużą nieco terminu to wystawę mamy z głowy, bo nas nie przyjmą jak dokumenty przyjdą po terminie. Zawsze mamy pecha z Bratysławą.[/quote] ...od nas priorytet polecony idzie 2 dni....
  21. ...jakie kiełbaski :p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/Obraz067.jpg[/URL] ...ale sery...pychota, slinka leci :lol::lol::lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/Obraz068.jpg[/URL] A.
  22. [quote name='deer_1987']32 stopnie i to w cieniu...[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Asiaczek']Wiecie co? Demonizujecie sprawę jajków... Właściciel widocznie uznał, że pies ma się pokazac i "od tyłu"...:diabloti: Pzdr.[/quote] ...o tym nie pomyślałam :evil_lol: [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Witam, zaległości nadrobiłam, typ włoski bardzo jajcarski:evil_lol: Pozdrawiam, u nas cieplutko i słonecznie. Pogoda idealna:loveu:[/quote] nowy trynd...;):lol: u nas tyż dobrze ciepło :p A.
  23. [quote name='Asiaczek']Poprawię się! Wiedziałam, że chociaż jednej osobie taki inny reportażyk z trasy musi się spodobac!:evil_lol: Pzdr.[/quote] ..ja myślę ;) lubię autka....:evil_lol: A.
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jutro miałam jechać na Żagielki do Gdyni ale chyba nic z tego...może coś się do jutra zmieni, mam cały czas nadzieję :)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Oj jedź na zagielki, może Manię spotkasz.... A.
  25. [quote name='Asiaczek'] No i jakie wrażenia? Musicie mnie pochwalić, bo tylu TIR'ów w jednym miejscu, tyle kolorów w jednym miejscu, to nigdzie nie znajdziecie...:diabloti: Przy następnym wyjeździe za granicę porobię fotki motocyklom...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr.[/quote] To prawda, takiego kolorowego tirowego seansu nigdzie wcześniej nie widziałam....;) A.
×
×
  • Create New...