Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Anioły i Demony

    Cześć Lolcia, milej niedzieli :) głaski dla białasów :p A.
  2. Dzień dobry, gdzie się podziewacie....? A.
  3. Witam się niedzielnie :p A.
  4. M&S

    Quest i Kersi...

    Hello, miłej niedzieli, trzymamy kciuki :lol: A.
  5. Witam się ciepło, fajnej niedzieli :) A.
  6. [quote name='gosiaja']miłego dzionka życzę[/quote] Hello, ja również :) A.
  7. [quote name='Asiaczek'] Prośba o kciuki - wiem, wiem, powtarzam się. Ale dobrego nigdy za wiele! Pzdr.[/quote] ....no dobra, będę trzymać ;) A.
  8. M&S

    Akity Baby:)

    Hello w niedzielę :) A.
  9. M&S

    Quest i Kersi...

    Genialny film :lol:, a kot stoikiem jest chyba ;) nie wiedziałam, że szybowce są małymi brutalami... A.
  10. [quote name='bonsai_88'][B]Maks [/B]zazwyczaj zbieram... jak idę się załatwić do kibelka wielkości 0,5 m na 1 m to idzie ze mną kot i Birma, a jak mam jakiegoś tymczasa to zazwyczaj też idzie :evil_lol:. Zdarza się też, że Smoka nie da się wyprosić za drzwi, wtedy dopiero jest tłoczno :diabloti:[/quote] ....tłoczno, ale jak wesoło :lol: A.
  11. [quote name='bonsai_88']Wczoraj się ze mną przez 10 minut witała, bo... poszłam do łazienki bez niej :placz:.[/quote] ...to musisz zabierać ją ze soba, bo sie biedna zatęskni... A.
  12. Superowe baskowe gonitwy, miały radoche tyyyle miejsca :lol: A.
  13. Dzięki gosiaja :lol: całkiem spory żagielek ;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9071.jpg[/URL] ciekawe jakie foty Mania przywiezie.... kazałam dużo robić A.
  14. [quote name='gosiaja']o tak była masakra nawet się wybierałam żeby zobaczyć gdzie Marysia zaokrętowała ale zaczął padać deszcze i wróciłam do domu cała mokra :placz:[/quote] nie martw się,co ma wisieć, nie utonie ;) A.
  15. ....czyzbyś była zazdrosna o Birmę...:evil_lol:;) A.
  16. ale fajne zdjęcia, ale szczurek to duuuży jest :-o A.
  17. [quote name='Matagi']Dzieńdybrywieczór po raz pierwszy u Was:loveu:Rozpoczęłam studiowanie wątku,troszku mi zejdzie,ale wartooooooo,podoba mi się tutaj;)Dziś już jestem upadła po pracy i zakupach,ale jutro zabieram się ostro do lektury:lol:[/quote] Dobry wieczór, cieszę się, że Cię widzę :lol: Miło, że podoba się nasza galeria, zapraszamy.... A.
  18. ooo, żabka zmienia garnitur...;) [URL]http://sherry-niunia.home.pl/zmiana.jpg[/URL] fajnie, dziekuję :) A.
  19. [quote name='AngelsDream']Piękny ten żaglowiec. :)[/quote] [quote name='Błyskotka']Piękny :loveu::loveu::loveu:.[/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ooo chociaż tutaj żaglowca zobaczę :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo niestety ale do Gdyni nie pojechałam :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ładny jest, i duuuży Mania mówiła, ża ma dwa pokłady górne i dwa dolne i jest dość ekskluzywny...a jego rodzaj to barkentyna... A.
  20. [quote name='gosiaja']dziękujemy dzień jak na razie dobry byłam na epoce lodowcowej 3 polecam i chciałam się przejść popatrzeć jeszcze na żaglowce ale jest tyle ludzi że niema gdzie nogo wcisnąć masakra może później jeszcze podjadę [/quote] ...musze się wybrać do kina Rozmawiałam z Marysią i mówiła, że nieprzebrane tlumy w marinie.... A.
  21. M&S

    Akity Baby:)

    ale urocza, wygląda jak pluszowa maskota :lol: [URL]http://i39.tinypic.com/2nr0bw1.jpg[/URL] ..nie chcę zdjęcia, nie chcę...;):evil_lol: [URL]http://i44.tinypic.com/10ydzth.jpg[/URL] kapitalne malce :p A.
  22. łał, jakie piękne morze :lol::loveu: [url=http://img193.imageshack.us/i/img0001zlz.jpg/]Imageshack - img0001zlz[/url] i te fale :lol: [url=http://img193.imageshack.us/i/img0002yvt.jpg/]Imageshack - img0002yvt[/url] suuuuper :multi: lubię takie morze A.
  23. to jest Mani żaglowiec....nazywa się Thalassa [IMG]http://www.zaglowce.ow.pl/zagraniczne/thalassa/thalassa.jpg[/IMG] A.
  24. [quote name='deer_1987'][url=http://www.tvn24.pl/2243684,0,0,1,1,najwieksze-zaglowce-swiata-zacumowaly-do-gdyni,wideo.html]Największe żaglowce świata zacumowały do Gdyni - Wideo - portal TVN24.pl - 04.07.2009[/url][/quote] ale mądrala, to to ja od wczoraj ogłądam...:eviltong: A.
  25. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Witam! Byłam na spacerku. Trochę pochodziła po trawce. Oczywiście zrobiła co miała zrobić, więc jej trochę ulżyło. Pozdrawiam Iwa[/quote] To dobrze, że jest lepiej :) A.
×
×
  • Create New...