Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Jak urosły :-o śliczne maluchy :loveu:, a koteczek przeżył....;) A.
  2. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']To juz dorosły futry:loveu:! A dzlaczego wybraliście taką rase a nie inną?[/quote] To trochę długa historia...na początku naszej galerii wszystko napisałam...;). A.
  3. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Yhy;):lol:Będę ja,bez moich szybalonów,ale z shibami kolegi z Litwy;)Na pewno przyjdę się przywitać,bo czasu będę miała full /i zero stresu przedringowego;):evil_lol:/.[/quote] Ja też będę dzika i swobodna bez futer.... A.
  4. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']A witamy,witamy,dziękujemy za komplementa i napewno do Was zajrzymy/najwyższy czas dowiedzieć się czegoś o szarych braciach;)/[/quote] ...też tak myślę, będziemy Was wyglądać...:p A będziecie w Warszawie na wystawie? A.
  5. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']A ilie macie psów i w jakim wieku? Obejżałam zdjcia - śliczne!!!![/quote] mamy 2 futra, Maks w lipcu kończy 14 lat :loveu:, a Spark ma 3,5 roku :loveu: A.
  6. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']A jak "futry" znaszą takie upały? Nawet nasz "łysy" ledwi się trzyma...[/quote] Futra w miarę dobrze, tylko na Maksa trzeba już bardziej uważać... A.
  7. [quote name='Błyskotka']No ja też mówię o sierpniowej Mladej Boleslav :cool3:. Tylko że nas teraz na krajówce ocenia Ludmila Pavlikova a w sierpniu też ona :roll:. No chyba że znowu będzie niespodzianka i zmienią sędziego na ostatni moment :mad:.[/quote] Sędzina, o której mówisz nas nigdy nie sedziowała A.
  8. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']Dzień dobry, [B]Maks i Spark[/B]! Zbieramy się dzisiaj na wesele))) Hiro zostaje sam aż do późniejszego wieczoru. Własnie dlatego 2 godziny spacerowałam z nim, żeby nie czuł się skrzywdzonym)))) A co u was słychać?[/quote] To fajnie, będziecie się bawić...:lol: U nas spokojnie, Mania wyjechała, a ja z futrami domu pilnujemy ;):evil_lol: A.
  9. [quote name='deer_1987'] widzialam i mi sie podobaly :D[/quote] cieszę się :p A.
  10. [quote name='deer_1987']Za goraco.. za goraco..[/quote] ....nieeeee a foty widziałaś...? A.
  11. [quote name='andromeda']Witamy serdecznie z upalnej Wielkopolski :multi: ( dopiero wstałam z łozka :oops: Quescio tez ) Hitowa fotka okazala sie mega hitowa :diabloti: a reszta zdjec swietna. Jak psiaki radza sobie w takim upale. bo moj to tylko lezy...pije...lezy...pije...w nocy cos zje...i po wczorajszym praniu futra linieje :placz: a jutro Gorzów.[/quote] Helo, ja wsałam wcześnie, ale jakaś rozlazła jestem....:shake: ...mega hit sezonu :evil_lol:, dzięki Futra radzą sobie nawet dobrze, wychodzą rano, głównie Maks, a Spark specjalnie się nie przejmuje. Apetyt mają normalny, a jak godzina karmienia się opóźnia, to Maks przypomina....głośno :mad: Ja swoje piorę na 2 tygodnie przed wystawą, ale oczywiście nie przed każdą... A.
  12. [quote name='Błyskotka']Ja piszę o klubowej chowów. A na sierpniowe Czechy my już zgłoszeni :cool3:. No ale teraz zmienili nam sędziego i ma oceniać ta pani co w sierpniu :shake:. Jeszcze mamy konkurenta ale może przynajmniej res CAC będzie. A jak bdb to wycofuję zgłoszenie na sierpień bo to będzie bez sensu jechać znowu do tej pani.[/quote] Nie załapałam :oops: Ja mówię o Czechach w ostatni weekend sierpnia, własnie ze względu na Marię M. ona jest szfową Klubu Szpica A.
  13. Cześć Bonsai, fajnego dnia :) A.
  14. [quote name='Asiaczek']Tak, to ALVARO Salutaris, wilczarz. Ma juz sporo latek, ale nie wiem dokładnie, ile... Pzdr.[/quote] Taki dostojny koleś :p A.
  15. [quote name='Błyskotka']Fotki super :). Aniu a Mania będzie w Bratysławie ? My rezygnujemy. Wystawa w sumie nie potrzebna a Słowację mamy w planach w styczniu ;). No może na koniec roku będziemy na klubowej o ile dadzą znać konkurencji o terminie wystawy :evil_lol:.[/quote] Dzięki :lol:, nie Mani nie będzie, myślałam o Bratysławie, ale Sparkowi potrzebny jest tylko jeden CAC, więc pewnie po nowym roku....no może ew. ta klubowa, ale jeszcze nie wiem ;) Myślimy o sierpniowych Czechach :evil_lol: A.
  16. Będzie: CHARMING LOLA Besso Me Mucho CHIVAS ON THE ROCKS Besso Me Mucho GOBI Logones S.N. A.
  17. M&S

    Galeria eMosława!

    Cześć, ale stroi się Twój Pan eM...:cool3: A.
  18. [quote name='Asiaczek'][B]Izoldas[/B], zjadły Cię te krwiożercze bestie?:lol: pzdr.[/quote] albo kompa zjadły ;) A.
  19. [quote name='monika55']Dzwonili i do mnie. Dziwni ludzie. Przy jednej rozmowie mialam wrazenie ze ktos szuka psa na zamowienie. Ale to tylko wrazenie. Z zapartym tchem ogladam i czytam. Szczescie Sami.:loveu:[/quote] ..na zamówienie ? To niech sobie kupi... A.
  20. ciekawe jak to smakuje ;) [URL="http://img29.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/"]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/URL] trochę posprzątam [URL="http://img66.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/"]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/URL] ...nie widzę cię [URL="http://img210.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie10.jpg/"]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie10[/URL] coś mnie łaskocze :-o [URL="http://img26.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/"]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/URL] A. ps. :crazyeye: nie wiedziałam, że Buszka ma jeszcz to duże, to wilczarz...?
  21. ale fajna doopka :p [url=http://img7.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] musisz za mną chodzić :cool3: [url=http://img7.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20c.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20c[/url] prosiłem o chwilę sopkoju :evil_lol: [url=http://img11.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] posiedzę i poczekam jak to duże sobie pójdzie... [url=http://img233.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] A.
  22. ale skok ;) [url=http://img35.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] ty duży nie podchodź...:evil_lol: [url=http://img262.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20h.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20h[/url] ale skórzasty :lol: [url=http://img41.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] mam śpiewać..:cool3: [url=http://img397.imageshack.us/i/resizeofmiotbnatrawie20.jpg/]Imageshack - resizeofmiotbnatrawie20[/url] A.
  23. Cześć, mam coś dla Ciebie :) mam nadzieję, że poznajesz ;) A.
  24. Hello, witamy się sobotnio :) jak malce i Zorka ? A.
  25. [quote name='R.J.Osanna']W Warszawie na wystawie lipcowej? maluchy szaleją ile wlezie, chociaż obecne upały nawet im dają sie we znaki i troszkę więcej śpią. Ale tylko troszkę:evil_lol:[/quote] Tak za tydzień w Warszawie...:p to fajnie, że eneretyczne są ;) A.
×
×
  • Create New...