-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
..siusiu robię, przeszkadzasz...;) [URL]http://images8.fotosik.pl/56/a048d42284b884f1.jpg[/URL] spadam do domu... [URL]http://images8.fotosik.pl/56/7569c84d68a6f353.jpg[/URL] u nas spadły 3 krople, ale coś łazi po niebie... A. -
...ale fajne futrzaki :lol:, a to jasne to chłopak, czy dziewczyna [URL]http://images45.fotosik.pl/158/68f9980bc557e856med.jpg[/URL] pełne skupienie ;) [URL]http://images49.fotosik.pl/157/10beb9e88bf0a54fmed.jpg[/URL] A.
-
jakie urocze kluuski :loveu: [url=http://img199.imageshack.us/i/dzieci22.jpg/]Imageshack - dzieci22[/url] niezły serdelek z niego :p [url=http://img219.imageshack.us/i/dzieci4.jpg/]Imageshack - dzieci4[/url] różnią się kolorkiem... A.
-
Basiu dostałaś PW ? A.
-
[quote name='Madziorka']dzięki zaraz lecę do banku i na pocztę[/quote] Bardzo proszę, powodzenia :lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Doberek, właśnie wróciłam ze sklepu i od lekarza, teraz posiedzę trochę na dogo i necie(mam parę spraw do sprawdzenia), naszykuję obiadek zdrzemnę się i pójdę z psami.:lol:[/quote] ....jednym słowem rajskie życie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/2083/2083678fgbjkgemrj.gif[/img][/url] A. -
tak zgłoszenia tylko pocztą i trzeba dołączyć potwierdzenie wpłaty
-
[quote name='AngelsDream']Łapka dobrze się goi i wygląda na to, że chociaż to jeszcze potrwa, to nie powinno być przykrych konsekwencji.[/quote] To dobrze, trzymam kciuki za szybkie wygojenie :lol: A.
-
[quote name='tulasy']Tak starsza generacja pojechała do Łodzi. Sikrze i Aurze nie chce się chodzić na długie spacery do lasu, a Vikowi wystarczy porzucać dysk i sie zmęczy. Unga i młodziki lubia poszalec po lesie, a do tego "chłopcy" byli ostatnio odseparowani i muszą znów się do siebie przyzwyczić. Wystarczy nam że Unga i Sikra nie toleruja się, jakby do tego doszły draki miedzy młodymi, to juz by było kiepsko. Basia[/quote] Młode muszą się wyszaleć, żeby nie chciało im się ze sobą zadzierać... masz full rozrywki :p A.
-
[quote name='narisowa'][URL="http://www.bulgaricus.com/"]Bulgaricus - Bułgaria nowoodkryta - Bulgaria rediscovered - Strona startowa[/URL] kopalnia wiedzy o bułgarii. poszukaj na forum interesujacych cię informacji ;)[/quote] Dziękuję :p
-
[quote name='Thaikru']This is PUPPY:lol:[/quote] Malutki szczeniaczek A.
-
[quote name='tulasy']Obejrzałam zdjęcia Sparkiego i przystojnej koleżanki. Jak ona go zaczepiała, to musiał być w szoku bo normalnie to on jest zawsze "napalony" na baby znaczy się na suczki. A żaglowiec Mani cudny U nas pogoda całkiem niezła, ale czy wytrzyma do końca dnia to nie wiadomo. Aniu, zdzwonimy się wieczorem Basia[/quote] ..a owszem Malutki był wstrząsnięty :evil_lol:, a grzeczny był jak nie wiem... jasne Basiu, zdzwonimy się :) A.
-
ale ma dużo skóry :lol: [URL]http://s60.radikal.ru/i167/0907/59/b0332d2d3281.jpg[/URL] fajny A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/2101/2101791f0q6qemyur.gif[/img][/url] witanko A.
-
[quote name='tulasy']Czołem Aniu ! Ja jak zwykle zagladam na dogo z doskoku, jak w pracy luźniej. W Tuszynie nie ma jeszcze dostępu do neta, ale może kiedyś..... W Tuszynie mam teraz najmłodszą generację szpicowo-mudikową tzn. Jankes, Deli + oczywiście Unga. Jankes już po wyczesaniu przez Magdę zrobił się cieniutki ale trochę mu włosa zostało. Jak tam dajesz sobie rade bez Mani ?? Basia[/quote] Bez Mani, jakoś powolutku ;) ogladałm wczoraj paradę żaglowców...bo ostatecznie Marysia płynie na holenderskim żaglowcu z Holendrami, Francuzami i swoimi znajomymi od nas, szkoda, że sparkowaty nie mógł sie zaokrętować...:evil_lol: A Aura i reszta do Łodzi pojechała ? A prace budowlane jak idą? A.
-
[quote name='AngelsDream']No my już po zmianie opatrunku i po zakupach mięsnych.[/quote] A jak łapka wygląda ? A.
-
[quote name='karenina']Wszystkim serdecznie dziękujemy, mamusia i corusia czuja sie dobrze, malenka od wczoraj przytyła. 12 gram :loveu:[/quote] Głaski dla mamusi i córusi...:lol:
-
[quote name='J.G']Nie u nas pada deszcz.;)[/quote] ...to niedobrze, u nas świeci, wysyłam do Was... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1406/1406364gtlcxp1mpi.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='J.G']Dzień dobry. Miłego dnia życzę wszystkim.:loveu:[/quote] Hello, a Ty nie pracujesz...:-o A.
-
a czy ktoś wie jakie ceny są w Bułgarii?
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Dzień dobry :) A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1805/1805799lj8b9rlesn.gif[/img][/url] dobrego dnia A.
-
wystawy: 19.07. САС Bulgaria 20.07. CACIB 21.07. - regional specialty show for american staffordshire terrier. 22.07. САС Macedonia (conditions for participating: the dog to be entered for all shows) 23.07. - САС Montenegro (conditions for participating: the dog to be entered for all shows) 24.07. CACIB 24.07. specialty shows 25.07. CACIB 26.07. Parade of the champions
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1011/1011942z1j2j2l63g.gif[/img][/url] miłego poniedziałku A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Hello, [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1097/1097332z7el0rdsah.gif[/img][/url] A.