-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek'] Jak to miło, że dałąś info na DGM i że posłużyłaś się naszymi ulubionymi literkami... Pzdr.[/quote] ...Piszesz i masz ;):lol: A.
-
jaki był glutek malusieńki :loveu: [url=http://img21.imageshack.us/i/img5506752x56433.jpg/]Imageshack - img5506752x56433 - Uploaded by lolka75[/url] A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/679/679775z29uksi0yq.gif[/img][/url] Borys [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/573/573311qknfhej4hx.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu: taki kiedyś będę miała :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ....który będzie Twój ? A.
-
[quote name='Iwa-R']Witam! Dzisiaj gościnnie wybraliśmy się na wystawę do Gorzowa. Uprzedzam, fotek brak, bo tylko wpadliśmy, zabraliśmy co mieliśmy zabrać i wypadliśmy. Ale zdążyliśmy spotkać się z Arleną (Bonia) i naszą córunią, tzn... [B]LAMIĄ-ENCHOU z Reptowskiego Lasu[/B] :loveu: która [COLOR=red][B]ukończyła Młodzieżowy Championat Polski !![/B][/COLOR] Pozdrawiam Iwa[/quote] [SIZE=5][COLOR=seagreen][B]GRATULACJE DLA CÓRUNI[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi: [COLOR=black]A.[/COLOR]
-
kocham groszki....:loveu: [URL]http://img181.imageshack.us/img181/3677/000n.jpg[/URL] i pyszne jeżynki...:p [URL]http://img149.imageshack.us/img149/4051/001euh.jpg[/URL] ...a co to za kwiatuszek? [URL]http://img181.imageshack.us/img181/9933/006wdd.jpg[/URL] śliczne zdjęcia, chmurki i deszczyk :lol: A.
-
tak Humbolt wygląda rewelacyjnie z tymi zielonymi żaglami.... A.
-
łał jaki piękny widok :loveu: [U][COLOR=#0066cc][URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9321a.jpg[/URL][/COLOR][/U][URL="http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9321a.jp"][/URL] dziękuję :lol:, aż się rozmarzyłam..... A.
-
[quote name='gosiaja']na wreszcie w domu wyszłam na paradę żaglowców o 12 i dopiero wróciłam padam ze zmęczenia zresztą morek też padł był ze mną[/quote] Ale Ci zazdroszczę, ja oglądałam tylko w TVN24... A.
-
o matko, jaka malusieńka :loveu: [URL]http://img39.imageshack.us/img39/5994/869z.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Hiro']A gdzie była wystawa? [/quote] W Olsztynie A.
-
[quote name='deer_1987']Ja juz wiem, rozmawialam na facebook i napisala: 1. "Jakoś nie mam natchnienia ;)" 2. "Jak będę mieć wreszcie komputer w biurze nowy, to na pewno wrócę, na razie masakra, nie dam rady za bardzo nic zrobić :( Padł mi net zupełnie :(" 3. "W domu muszę się dzielić kompem :)"[/quote] ....no może trochę jest usprawiedliwiona....:cool3: A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url] mam nadzieję, że weekend był udany... A.
-
[quote name='J.G']Tak widziałem,nawet ptaszka znalazłem,a tej syrenie przydała by się jakaś bielizna.;)[/quote] ...E tam, niech się dziewczyna opali...:evil_lol: A.
-
[quote name='Maks i Spark']To teraz Wam coś powiem.... [COLOR=green][B]MAŚKA - [SIZE=4]NAJLEPSZE SZCZENIĘ[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]DZEZ - [SIZE=4]CWC, BOS[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]ŻELKA - [SIZE=4]CWC[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=red][B]ERKA - [SIZE=4]BOB[/SIZE][/B][/COLOR] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/e.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/a.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/b.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/g.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/i.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/m.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/a.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][/URL] [SIZE=5][B]II BIS SZCZENIĄT[/B][/SIZE] A.[/quote] .....................................................................................................
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Asaurus']Pali mu się jak wlezie w kałużę lub inna wodę, wyskakuje jak oparzony. Wczoraj w nocy wychodziłem z chłopakami, na parterze w hallu przed wyjściem z bloku pękła rura od kaloryfera. Wylało się trochę wody strugą w poprzek korytarza. Skupiłem się aby przeprowadzić Baaja kuternogę tak aby nie zamoczył sobie opatrunku, w tym czasie Celar w panice przeskakiwał przez kałużę. Pech chciał, że wyprowadzam chłopaków na jednej smyczy a Celar wybrał sobie akurat drugą stronę słupa do ominięcia wody, no i smycz się skończyła akurat w połowie lotu. Wpadł w wodę i jeszcze szybciej jak sprężyna wyskoczył z niej do tyłu i przeskoczył za mną i Baajem. Z powrotem już bardzo grzecznie szedł przy mojej nodze i przeskoczył wodę tuż przy mnie :][/quote] To musiało świetnie wyglądać...;):evil_lol: A. -
[quote name='J.G']Dzięki wzajemnie.[/quote] A widziałeś zdjęcia? A.
-
dobrego dnia życzę [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/835/835208w11k1n9tkv.gif[/img][/url] A.
-
fajnego dnia [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/742/742474yq2tasz0n7.gif[/img][/url] A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url] doberek, miłego popołudnia A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
...oddaj http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-25.jpg ..teraz ja siedzę :cool3: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-28.jpg A. -
To teraz Wam coś powiem.... [COLOR=green][B]MAŚKA - [SIZE=4]NAJLEPSZE SZCZENIĘ[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]DZEZ - [SIZE=4]CWC, BOS[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]ŻELKA - [SIZE=4]CWC[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=red][B]ERKA - [SIZE=4]BOB[/SIZE][/B][/COLOR] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/smiley/e.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/a.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/b.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/g.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/i.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/m.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/love/a.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][/URL] [SIZE=5][B]II BIS SZCZENIĄT[/B][/SIZE] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Na spotkaniu wilczakowym przez kojec fruwał tak, że się nabił łapą. Bo Celar ma płonące łapki. ;)[/quote] oj, to musiało boleć :shake: ...ale grunt pod łapkami mu się nie pali...;) A. -
ładna kobitka :p [URL]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/Blondine.jpg[/URL] i ma dopiero 8 lat.... A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
wilk za kratami...:-o, a co w łapę sobie zrobił? http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-20.jpg ..bawimy się :) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-21.jpg moja zabawka, moja ;) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-22.jpg jaki ładny brązik przy pazurkach :p http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_03/09-07-03-24.jpg A.