-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Witanko :lol: miłego dnia, jak okna wstawione...? A.
-
Hello, dobrego dnia :) A.
-
Dzień dobry :) A.
-
Wiatnko :) miłego dnia A.
-
fajna córunia :lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/167/55d2c196befb1464.jpg[/URL] tatuś też przystojny...;) A.
-
[quote name='jamnicze']Wiwat MAKSIU :BIG: Wszystkiego naj, naj, najsmaczniejszego :new-bday: :tort:[/quote] Maks Dziękuje ;) i ja też :) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ale groźny...;):loveu: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_16/09-07-16-34.jpg A. -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]foty najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu, chyba że znajdzie się jakaś chwila na zabranie psa na porządne bieganie :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ...no dobra, niech i tak będzie ;) A. -
ale mina :lol: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/lapy5.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Wyniki znam: [B][URL="http://club-chow.pl/viewtopic.php?f=28&t=318#p4550"]WYSTAWA OBERWART-AUSTRIA[/URL][/B] [B]EN-CHOU von Mien-Shan CAC, NDPWR, CACIB[/B] [B]LAMYA ENCHOU z Reptowskiego Lasu CAC, NDSWR, CACIB,[COLOR=#ff0000] BOB[/COLOR][/B] [B][URL="http://club-chow.pl/viewtopic.php?f=28&t=319#p4561"]SZOMBATHELY-WĘGRY[/URL][/B] [B]LAMYA ENCHOU z Reptowskiego Lasu CWC, CACIB[/B] [B]EN-CHOU von Mien-Shan CWC, res. CACIB[/B] [/quote] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]GRATULACJE :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][/COLOR] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Doginka']Angel, czy ty będziesz w stanie oddać małą jak już przyjdzie na to pora?:razz:[/quote] ...chyba nie odda, a psy się zapłaczą ;) A. -
Ania daj fotki.....:cool3: A.
-
[quote name='Asiaczek']A może napisz kilka słów o wystawie, drodze, wynikach itp... pzdr.[/quote] no właśnie.... A.
-
[quote name='Seramis']EE my to się nie rozmyślimy, podjęliśmy tą decyzję kilka lat temu i będziemy mieli jeszcze jednego podenka i już. Tylko się nam nie spieszy, mamy też swoje wymagania - chcemy zdrową, białą i przepiękną sunię. :lol:[/quote] To chwalcie się swoim podenkiem...:cool3: A.
-
[quote name='trejsi*']No i My się pochwalimy nasz nowofundland DeTweester na wystawach w: [COLOR=black][U][B]SERBII 11-07-2009[/B][/U][/COLOR] 1 EX, CAC, CACIB, BOB, 1BOG, 1BIS CHAMPION SERBII [B][U]RUMUNA 18-07-2009[/U][/B] 1 EX, CAC, CACIB, BOB, 1BOG CHAMPION RUMUNII [B][U]RUMUNIA 19-07-2009[/U][/B] 1 EX, CAC, CACIB, BOB, CHAMPION RUMUNII CUM LAUDAE :multi: GRATULACJE DLA WSZYSTKICH :multi:[/quote] GRATULACJE :multi::multi::lol::lol:
-
[quote name='Asiaczek'] Hohoho, taki juz stareńki jestem? No to jeszcze tak ze 100 lat z Anią i Manią!:lol::lol::lol: Pzdr.[/quote] Lata lecą niestety....tak jeszcze wielu dluuuuugich lat z nami :p A.
-
[quote name='schipperke kennel']poniżej link do wszystkich zamowien (moze nie wg kolejności ale sa wszystkie) plik w formacie .pdf [URL="http://www.sendspace.pl/file/d0610d737eb684221286b25"]Sendspace.pl - Darmowy hosting plików[/URL][/quote] Dziękuję :)
-
[quote name='deer_1987']Wszystkie najlepszego!!! I co dostal? :D[/quote] Buziaka słodkiego w nochal...;) [quote name='Mania&Dolly&MuSan']I my przyłączamy się do życzeń - Wszystkiego najnajkowego i dużooooooooo zdrówkaaaaaaaaaaaa dla: [B]SZANOWNEGO JUBILATA [/B]:cunao: :BIG: :new-bday: :BIG::cunao: Gratulujemy Pańciom :lol::lol::lol: kawał dobrej roboty :lol::lol::lol:[/quote] Dziękujemy, dziękujemy.....:lol::lol::lol: [quote name='andromeda']Wszystkiego NAJ NAJ :Rose: Twoje zdrowie...:drink1: A gdzie fotki szanownego jubilata...Ha[/quote] Maks serdecznie dziękuje :lol::p fotki...będą A.
-
...u mnie nie pada A.
-
ale facet [URL]http://images43.fotosik.pl/166/4a1d42b9d61afa1c.jpg[/URL] super...:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Iwona, możesz podać mój, tylko kwestia odległości.... A. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cześć Magda :) A. -
[quote name='Błyskotka']Wszystkiego Najlepszego :smilecol::Dog_run:.[/quote] Bardzo dziekuję :lol: [quote name='bety'][CENTER][IMG]http://img802.mytextgraphics.com/newyearstext/2009/07/21/ea36489721d7885d230d2cd7eb5c172f.gif[/IMG][/CENTER] Pzdr[/quote] Dziękuję w imieniu Maksa :p [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]sto lat Maksiu :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]najważniejszego życzę czyli zdrowia :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Serdecznie dziękuję za życzenia :lol: [quote name='Mudik']Wszystkiego Naj to piękny wiek, tym bardziej,że to nie małe psiaki. :smilecol::smilecol::klacz::klacz::klacz::BIG::BIG::tort:[/quote] Dzięki, tak wiek piękny, oby jak najdłużej....:lol: A.