Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć, fajne foty miłej niedzieli :) A.
  2. Cześć :) miłej niedzieli A.
  3. [quote name='Asiaczek']Kradnij! Pzdr.[/quote] Dobra, dzięki :lol: A.
  4. [quote name='bety']Dzień dobry :lol: Hura :multi:, mogę coś napisać na dogo - bo wczoraj szału dostawałam z tym muleniem. Pzdr[/quote] Hejka, ja też miałam problem, ale może się naprawi... [quote name='Asiaczek']Aaaa, pogoda... No nic. Jak siostra wyjedzie i będziesz się czuła na siłach - daj znac.:lol: Pzdr.[/quote] Ok.;) [quote name='jamnicze']Mi też się w końcu udało tu dotrzeć :lol: Ale parówa za oknem, ledwo dycham, piesa też tylko leży.[/quote] Cześć jamnicze :) Teraz u mnie pada.... [quote name='deer_1987']Dzien dobry - czytalam ze duzo sie u Was dzieje?[/quote] Hello, tak jakoś sie porobiło...;) A.
  5. M&S

    Quest i Kersi...

    Jakie piękne usmiechy ;) [URL]http://images39.fotosik.pl/160/b48edcde0c525cd1med.jpg[/URL] Hej, dobrego dnia :lol: A.
  6. Caeść, fajnej niedzieli :) A.
  7. jakie fajne :lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/165/e6902a7c375172acmed.jpg[/URL] gratuluję maluchów A.
  8. Hello, ale cuuudne maleństwo :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/165/21b8dd35e62ecf0d.jpg[/URL] A.
  9. [quote name='deer_1987']Nie ma Was i nie ma..[/quote] [quote name='jamnicze']Smutno tu bez białasków, hej, hej, pokażcie się :)[/quote] ...coś nie chcą wrócić....:shake: A.
  10. Witanko w niedzielę :p faaajne foty :lol: A.
  11. Cześć :) cudo :loveu: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_16/09-07-16-13.jpg A.
  12. M&S

    Moje Chow Chowy

    Powodzenie w Mladej :p A.
  13. M&S

    Hiro

    Cześc, fajne że wróciłaś :) uściski dla Hira... jubilata 7 miesięcznego :lol: A.
  14. Cześć Zorki :) jakie duże "maluchy" :loveu: faaajne A.
  15. Cześć :) jaki podenek pięęękny [url=http://img146.imageshack.us/i/resizeofimg1698.jpg/]Imageshack - resizeofimg1698[/url] i azawakhi tam były :p łał ukradnę fotki Azawakhów z Warszawy, dobrze ? A.
  16. Cześć :) fajne spacerowe fotki :lol: A.
  17. [quote name='Asiaczek']Hejka, Mania wyekspediowana...? Kiedy się widzimy? Pzdr.[/quote] Hej Asiu :) Tak Marysia wyjechała... Niestety nie wiem kiedy możemy się zobaczyć...przyjechała moja siostra, zbieram się do wyjścia, mam kolejną sympatyczną wizytę lekarską....a teraz muszę kawę wypić, bo nie mogę się dobudzić :shake: A.
  18. [quote name='deer_1987']witamy sie. caly dzien biale dogo mam...[/quote] Cześć, ja też miałam problemy z dogo...:mad: A.
  19. Cześć w sobotę :) A.
  20. Cześć, cuuudny kocio :loveu: Fajne trio :lol:, oj chyba kotecka będziecie musieli sobie sprawić ;) A.
  21. M&S

    Akity Baby:)

    Wszystkiego najlepszego jubilatko :multi::multi::multi::lol: A.
  22. Fajne :loveu: A. nareszczie mogę wejść na dogo...
×
×
  • Create New...