-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='bety'] Inari ma zapalenie ucha na swoje własne życzenie. :mad: Pzdr[/quote] to nie dobrze.... A.
-
[quote name='Błyskotka'] Kurcze były 4 ale katalogi są źle drukowane i akurat na szpicach wilczych jest pusta kartka :mad::mad::mad:. Za jakiś czas dadzą na stronę stawkę z wynikami. Mam jedynie sukę ( nie wiem w jakiej klasie ): ZENA Krusnohorska i klasa pośrednia: YVETKA Litoznicka Tvrz[/quote] Dzięki :lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Czekanie u lekarza do miłych nie należy :shake:.[/quote] taaa, szczególnie w przychodni przyszpitalnej....:cool1: A.
-
węgielek :loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/161/f9c5c0fb6e426480.jpg[/URL] wygląda jak hipopotam ;) [URL]http://images40.fotosik.pl/161/f46489ed92337303.jpg[/URL] ...czy to dziewczynka ? [URL]http://images43.fotosik.pl/165/1eb874f4ae8eea7f.jpg[/URL] A.
-
[quote name='deer_1987']I jak tam rana? bo czytalam ze antybiotyki jesc musisz i nie za dobnrze sie goi?[/quote] no właśnie, jak się czujesz ? A.
-
[quote name='Asiaczek']Jak Mania wyjechała, to z Ani się jakaś taka "włóczka" zrobiła...:lol: Pzdr.[/quote] ....znaczy "latawa" ;), tak wyszło, jak się kilka miesięcy nie rusza z chałupy.... A.
-
[quote name='Błyskotka']My res CAC który przechodzi w CAC :cool3:. Tak więc mamy 2 wniosek z Czech :multi:.[/quote] [SIZE=4][COLOR=darkred][B]GRATULACJE :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][/COLOR] Aniu były wilcze ? A.
-
[quote name='Izabela124.']A kiedy jakieś zdjęcia będą?:razz:[/quote] ...nie wiem, na razie nie mam jakoś czasu....:oops::shake: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:multi::multi: dzień dobry :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miłego dnia życzę[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Asiaczek']Ok. 9.00 Ania była w trakcie jazdy do lekarza. Po głosie sądząc, nie była tym zachwycona... Tez czekam na jej powrót do domu.:lol: Pzdr.[/quote] [quote name='deer_1987']I jescze jej nie ma?[/quote] [quote name='Asiaczek']Może jeszcze siostra "swoje" dołożyła...? Pzdr.[/quote] Cześć :) Spędziłam upojne pół dnia u lekarza...:cool3::mad: i w dodatku nie było mojego prowadzącego, więc bez sensu.... wcześniej wejść na dogo nie mogłam...nie chcialo się połączyć :diabloti: ...i niedługo wybywam ;) A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Hello witanko ;):lol: A. -
Witam się z wieczora :) A.
-
Czy mogę prosić o stawkę szpiców wilczych, wolfs spitz :p
-
Witaj Lolciu, myślę o Tobie.... A.
-
[quote name='perfectly']Mam go tylko jednego, więc nie ma dla mnie znaczenia na jaką literę będzie imie, ale musi do mnie "przemówić":evil_lol: . U nas był ciężki poród i do tego pierwszy i dla Nelci i dla mnie ( znaczy-nigdy nie odbierałam:razz:), pewnie dla tego bardzo się denerwowałam. Ale teraz staram się zapomnieć i strasznie się cieszę z maluszka. Zdradźcie imiona swoich "wnusiów", może się zainspiruję:cool3:[/quote] Gratuluję maluszka....prawdziwy SZczęsciarz :lol:;) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jak na huśtawce....;):lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_16/09-07-16-30.jpg A. -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dopiero około 16 godziny wróciłam całkowicie do świata żywych :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dogo praktycznie mi nie działa :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To miło, że wróciłaś ;) ...mi też nie działa :mad: A. -
[quote name='gosiaja']miłej nocki życzymy i spokojnego poniedziałku :)[/quote] Ja też Wam zyczę miłych snów i dobrego poniedziałku....:p ....ja zaczynam dzień od wizyty u lekarza, kolejnej....bleeee A.
-
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/s.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/p.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/e.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/r.gif[/img][img]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/w.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/y.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/n.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/i.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/eyes/k.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Izabela124.']Witam się :p[/quote] Hello, miło cię widzieć :lol: A.
-
[quote name='bety'] Trzech sędziów ma V, ale ona ma też wilcze. :p Pzdr[/quote] ....tak wiem... :cool3: A.
-
urocze :) [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15915.jpg[/URL] miło tak spacerować :p [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15917.jpg[/URL] A.
-
[quote name='bety'][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]Lisbeth Mach (CH)[/B] :p[/FONT][/COLOR] Pzdr[/quote] ....Znam kobitkę :cool3:, to ona będzie całą V gr. sędziować....? A.
-
[quote name='deer_1987']u nas kropi przelotnie ale to nasz jedyny wolny dzien wiec lenistwo filmy i pyszny obiad w domu sa w planach :D[/quote] Fajny rodzinny dzień macie :p A.
-
[quote name='Asiaczek']Ponawiam. [SIZE=3][COLOR=red][B]POSZUKUJĘ NOWEGO DOMU DLA 2,5-LETNIEJ SUCZKI BASENJI.[/B][/COLOR][/SIZE] Pzdr.[/quote] ...a masz jej fotkę ? Trzymam kciuki za dobry nowy domek dla suni... A.
-
[quote name='bety']Jeśli rozkład ras przy poszczegónych sędziach się nie zmieni, to ja spod tego ringu się nie ruszę aż do finałów. Wszystkie "moje" ;) rasy ma jeden sędzia. :multi: Pzdr[/quote] ....który sędzia ? A.
-
[quote name='bety']Jakie tam bleeeeee na pajączka - on taki fajny był, duży i długonogi. :) Pzdr[/quote] Zgadam się, fajny pajączek :p A.